Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy świadczy porady lekarskie w zakresie psychiatrii i seksuologii.

Od 1 października 2014 w Tychach rozpoczęła działalność Poradnia seksuologiczna i patologii współżycia.
Część świadczeń wykonywana jest w ramach kontraktu z NFZ. Osoby chcące skorzystać z usług finansowanych przez NFZ muszą posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ.

W ramach porad prywatnych nie jest wymagane skierowanie.
Poradnia w ramach kompleksowych usług zatrudnia lekarzy seksuologów oraz psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Zakres usług:
- Porady lekarzy seksuologów
- Diagnostyka i poradnictwo psychologiczne
- Psychoterapia zaburzeń seksualnych
- Coaching psychologiczny
- Grupy wsparcia, samopomocowe
- Edukacja i szkolenia


CZP Tychy świadczy też usługi komercyjne (płatne) w zakresie psychiatrii, psychoterapii, badań psychologicznych oraz coachingu psychologicznego.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy psychoterapia indywidualna

  Pani Wiktorią jest osobą bardzo empatyczną, niezwykle miłą i kompetentną. Uważnie słucha, dużo wyjaśnia, współodczuwa. Wszystkie te cechy tworzyły atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Czułam, że po prostu chciała mnie zrozumieć, że nie robiła tego ,,od niechcenia", ale była naprawdę zaangażowana. Terapia bardzo mi pomogła, chociaż sama do końca nie rozumiem jak i kiedy to się stało. Wspomnę jeszcze, że cały gabinet, jego wygląd i styl wpisywały się w tę terapeutyczną aurę, co wbrew pozorom bardzo pomagało w trakcie sesji.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Matuszczyk Inny

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Doktora. Lekarz wykazał się ogromną empatią. Czułem się bardzo dobrze zrozumiany. Ta jedna wizyta bardzo mnie podbudowała. Przyszedłem z problemem o charakterze seksuologicznym i nie był to mój pierwszy raz u lekarza takiej specjalizacji, myślałem, że już nigdy nie znajdę takiej osoby, która wykaże się takim profesjonalizmem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Tendyra psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Agnieszki Tendyry. Pomogła mi zrozumieć przyczyny moich ataków paniki i lepiej sobie z nimi radzić. Od długiego czasu nie mam już z nimi problemu. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną i przyjazną osoba, wiec wizyty u niej były przyjemnością. Polecam

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Matuszczyk Inny

  Jestem pacjentem Pana Doktora od 2011 roku. Uważam, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, przy tym osoba bardzo w porządku prywatnie. Wielokrotnie wyprowadził mnie z bardzo trudnych sytuacji zdrowotnych, postawił dobrą diagnozę. Wizyty są absolutnie warte swojej ceny. Dziękuję Panie Doktorze, Łukasz

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Tendyra psychoterapia indywidualna

  Pomocna, skupiona na kliencie, zaangażowana, otwarta na proponowane zmiany, nie narzucająca na siłę swojego sposobu terapii, słuchająca uwag, terapia prowadzona twarzą w twarz, od marca do sierpnia online.

  Do Pani Agnieszki trafiłam rok temu w czerwcu. To był moment, gdy byłam w totalnej rozsypce. Wiedziałam, że potrzebuję pomocy, wiedziałam, że potrzebuję terapii, wiedziałam, że jeśli terapia to wyłącznie w nurcie poznawczo- behawioralnym. Stres przed pierwszym spotkaniem był ogromny. Bałam się, że możemy się "niedograć" i że zrażę się do kolejnych prób znalezienia terapeuty.
  Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Było ciężko, wylałam w gabinecie dużo łez, ale pracowałam nad sobą, bo wiedziałam że na końcu drogi czeka na mnie lepsze życie.
  I dziś, trochę ponad rok po pierwszej wizycie piszę, że zakończyłam terapię! Nauczyłam się radzić sobie z automatycznymi myślami, które kotłowały się w głowie i w niczym nie pomagały. Nauczyłam się patrzeć na siebie bardziej obiektywnie, przestałam podkopywać wiarę w siebie, w swoją moc sprawczą, w swoją wartość w odniesieniu do siebie jako kobiety, matki, żony. Potrafię się zatrzymać jak jest źle, zrobić szybką analizę tego co się dzieje, jak zadziałać, żeby nie pogorszyć swojej sytuacji, relacji z drugą osobą. Wiem, że masa w tym pracy własnej, ale to Pani Agnieszka dała mi narzędzia i pokazała w jaki sposób z nich korzystać. Podsumowując: jakoś mojego życia bardzo mocno się poprawiła. Dziękuję za pomoc

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zagórski konsultacja psychiatryczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wyrozumiałość oraz dokładne tłumaczenie dolegliwości i przyswajania leków.
  Świetnie utrzymywany kontakt z pacjentem ,serdecznie polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marcin Zagórski

  Specjalista godny polecenia .Wytłumaczył działanie wszystkich lekarstw które biorę do tego bardzo miły.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Bartosz Hubicki

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Bartosza. Pan Bartek z pełnym zaangażowaniem "dotarł" do mojego problemu i wskazał dlaczego mam takie dolegliwości z którymi się borykam. Wizyta u Pana Bartka odbywa się w bardzo miłej atmosferze, a jego podejście jest naprawdę perfekcyjnie. Naprawdę warto udać się na terapie seksuologiczną czy psychologiczną bo sam widzę po sobie, że mi pomaga i to bardzo(jestem w trakcie leczenia). Żałuje, że wcześniej nie udałem się do Pana Bartka bo już dawno byłbym wyleczony, lecz niestety odwlekałem tej wizyty. Polecam w 100%

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Bartosz Hubicki depresja

  Zaznałem pełnej swobody nawet w bardzo intymnych fragmentach moich złych życiowych doświadczeń. Delikatne, kulturalne nakierowanie do przemyśleń i weryfikacji oceny osób mających wpływ na moje samopoczucie bardzo mi pomogło. Polecam

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Bartosz Hubicki terapia seksuologiczna

  Pan Mgr jest wyjątkowo cierpliwy potrafi dotrzeć do człowieka bardzo mi pomógł z moim problemem i demonami przeszłości

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jana Pawła II 24, 43-100 Tychy Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania