O nas

Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oferuje dla pacjentów bogatą ofertę z zakresu konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Dostępna jest pomoc ze strony lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychologów dziecięcych, psychoterapeutów dziecięcych, seksuologów oraz logopedów.

Osobom dorosłym dajemy możliwość skorzystania z konsultacji, diagnozy, leczenia, a także terapii w obszarach takich jak: zaburzenia depresyjne, lękowe, osobowości, uzależnienia, choroba afektywna dwubiegunowa, bezsenność, wypalenie zawodowe, nadmierny stres oraz inne zaburzenia psychiczne. Dzieci, młodzież oraz ich rodzice mogą liczyć na pomoc w zakresie leczenia i terapii zaburzeń depresyjnych wieku młodzieńczego, lękowych, rozwojowych czy trudności adaptacyjnych. Nasi specjaliści mają odpowiednie kompetencje w zakresie pomocy w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, okresu dojrzenia, a także kontrolowania emocji i radzenia sobie z przesadną nieśmiałością i wycofaniem. W Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu prowadzimy też terapię rodzinną i terapię par.

Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu zlokalizowane jest przy ul. Włodkowica 1. Placówka znajduje się w kamienicy, na parterze. Przychodnia ma powierzchnię 170 m2 , gdzie mieści się 5 przestronnych, przytulnych gabinetów. Lokalizacja placówki powoduje swobodny dojazd komunikacją miejską, jak również prywatnym samochodem.

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Zapisy oraz informacje o usługach pod numerem 22 566 22 24. Można umówić się również ONLINE za pośrednictwem sklepu internetowego oraz portalu pacjenta Damian Online.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (20)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Andrzejewska Konsultacja psychologiczna

  Polecam Panią Aleksandrę, zaangażowana, empatyczna i skuteczna.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Adamkiewicz Konsultacja psychologiczna

  Wizyta bez większego zainteresowania pacjentem oraz bez żadnego wkładu od psychologa, monolog po stronie pacjenta... diagnozę/opis, jakikolwiek komentarz z wizyt miałem odebrać osobiście na piśmie co przy odbiorze okazało się, że jest dodatkowo płatne, o czym na wcześniejszych 3 wizytach nie było nigdy wspomniane. Pomimo poinformowania na recepcji o tej sytuacji i obietnicy wyjaśnienia, zero kontaktu. Dodatkowo, 200 zł za wypełnienie przez 30 minut testu który jest ogólnodostępny, bez żadnego komentarza lub wkładu od psychologa uważam moim zdaniem za przesadę. Cała placówka dla mnie sprawia wrażenie nastawionej na zysk a nie pomoc pacjentowi lub zainteresowanie się problemem nie mówiąc już o otrzymaniu jakiegokolwiek podsumowania/opinii lub wkładu ze strony psychologa.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Andrzejewska Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt, doceniam zaangażowanie i zrozumienie. Dziękuję za pomoc i uświadomienie wielu spraw.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Zabłocki konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Nie mogę polecić lekarza - zignorował objawy, które najbardziej mnie martwiły, całkowicie zdyskredytował podejrzenia moje i mojej terapeutki dotyczące ADHD i zamiast tego zasugerował diagnozę w kierunku borderline (która, według mojej wiedzy nie jest przygotowana na rozpoznanie ewentualnej neuroatypowości, a kobiety z ADHD mylnie diagnozuje się z borderline). Chociaż doceniam, że słusznie wskazał, żeby nie diagnozować pod tezę, to uwagi o „modzie na ADHD” czy „prawdziwym ADHD” sprawiły, że całkowicie straciłam zaufanie do psychiatry.
  Przepisane leki na depresje sprawdzają się ogólnie dobrze, lekarz tez podczas pierwszej wizyty poświecił mi dość czasu (około 35 min), druga była już krótsza. Być może lekarz sprawdzi się dla kogoś w tych obszarach, ale odradzam osobom podejrzewającym/diagnozującym neuroatypowość.


  P
  Profil zweryfikowany
  dr Dariusz Kiełkiewicz konsultacja psychiatry - wizyta kolejna - telemedycyna

  Wizyta rzeczowa , konkretna, podczas spotkania on- linę brak kontaktu wizualnego, skorzystam ponownie


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Dariusz Kiełkiewicz konsultacja psychiatry - wizyta kolejna - telemedycyna

  Pan doktor Dariusz jest świetnym specjalistą. Odkąd znalazłam się pod jego opieką, mam znaczne postępy w leczeniu, a przede wszystkim - coraz lepiej się czuję.
  Pan doktor jest osobą bardzo komunikatywną, chętnie wszystko wyjaśnia, za każdym razem świetnie przeprowadza wywiad oraz skrupulatnie zapisuje informacje uzyskane od pacjenta, dzięki czemu nie muszę na każdej wizycie tłumaczyć historii mojej choroby, jak zdażało się u innych lekarzy. Polecam z całego serca!


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Dariusz Kiełkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo rzetelna i konkretna konsultacja. Bardzo miły kontakt, od razu miałam wrażenie, że nie jestem oceniana tylko wysłuchana. Szczerze polecam.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Zabłocki

  Nie polecam lekarza, wizyta była jednostronna, lekarz nic nie powiedział, był nieufny, pomimo że od roku chodzę na psychoterapię i mój stan się pogarsza, lekarz był oschły. Przepisał mi jeden lek antydepresyjny, po którym miałam napady paniki, budznei w nocy, niepokój. Gdy napisałam o tym lekarzowi nie odpisal, kontakt się urwal.


  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Chmielarz konsultacja logopedyczna

  Polecamy Panią Logopedkę Panią Agatę Skorupka - Chmielarz. Jest to osoba bardzo ciepła, która już na pierwszych zajęciach nawiązała bezpośredni kontakt z dzieckiem. Pracę terapeutyczną rozpoczęła z pozycji dziecka , a nie biurka. Wspaniale podąża za dzieckiem dostosowując odpowiednie narzędzia terapeutyczne. Konsekwentnie, a zarazem sprytnie ćwiczenia wykonuje razem z dzieckiem do końca. Pani Agata zachęca do ćwiczeń swoim głosem, temperamentem i zdolnościami aktorskimi. Osoba ludzka i pozytywną. Dziękujemy


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Zabłocki

  Lekarz bardzo dokładnie przeanalizował moja chorobę i dobrał odpowiednie leki, które działają. Bardzo dokładny i wszystko omawia że szczegółami.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Pawła Włodkowica 1, 50-072 Wrocław
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania