Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy poradnią zdrowia psychicznego we Wrocławiu. Oferujemy pomoc psychiatrów i psychologów zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Oferujemy stacjonarne konsultacje dla naszych pacjentów. Diagnozujemy i rozwiązujemy wszelkie problemy natury psychicznej. Dobieramy odpowiedni sposób leczenia.

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Zdrowia Mentala
Bonczyka 44/1, 51-131 Wrocław
Centrum Zdrowia Mentala logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (245)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewa Marciniszyn Diagnostyka i leczenie ADHD

  Pani Ewa to bardzo ciepła i nowoczesna osoba. Zero uprzedzeń do leczenia ADHD farmakologią, wszystko dokładnie wytłumaczyła odnośnie leku, jego działania, zaproponowała leczenie oraz jego wsparcie aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą. Wiać, że Pani doktor wykonuje swoją pracę z pasji. Serdecznie polecam

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karolina Gawryś Konsultacja psychiatryczna online

  Polecam konsultację u Pani Karoliny. Zebrała szczegółowy wywiad i wykazała się ogromem empatii i zrozumienia.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Julia Zaborowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jestem wdzieczny za mozliwosc konsultacji/rozmowy i dalsze wskazowki jak postapic ze swoja przypadloscia. Pani Julia ma duzo empatii i nie ocenia, czego pewnie wiekszosc obawia sie przed takimi wizytami. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maksymilian Rejek konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży - kolejna wizyta

  Wizyta w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu. Pan Doktor słucha co do powiedzenia ma pscjent. Zaangażowany.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Julia Zaborowska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pani Julii. Rozmowa odbyła się w przyjaznej atmosferze i nie było powodu do stresu, który miałam z racji pierwszej wizyty u tego typu specjalisty. Pani Julia przeprowadziła szczegółowy wywiad i zaproponowała opcje leczenia. Odpowiedziała na wszystkie pytania i co najważniejsze nie zostawia pacjenta samemu sobie i zapewniła, że w razie jakich kolwiek problemów prosi o wiadomość. Leki przepisane przez Panią Julię poprawiły moje sampoczucie. Bardzo miła i zaangażowana Pani Doktor. Polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Julia Zaborowska konsultacja online

  Cieszę się, że udało mi się znaleźć Panią Julie jest to naprawdę bardzo dobry psychiatra z sercem nie traktuje pacjentów stereotypowo. Mam wrażenie, że coraz mniej jest tak dobrych psychiatrów, jak Pani Julia. Jest bardzo miła i wyrozumiała ma dużą wiedzę na temat ADHD. Czuje się wreszcie zrozumiana, a nie oskarżana o wymyślanie. Opinie nie kłamią jest po prostu świetnym psychiatrą. Z całego serca polecam :).

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rogoziński konsultacja psychiatryczna

  Pan Tomasz to specjalista, który nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale także potrafi stworzyć przyjazną i wspierającą atmosferę podczas konsultacji. Jego zaangażowanie i empatia sprawiają, że czuję się w pełni zaopiekowany i mam pełne zaufanie do proponowanych rozwiązań.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Rogoziński konsultacja psychiatryczna

  Pan Tomasz Rogoziński to jeden z niewielu specjalistów, który szczerze potrafi wysłuchać i zainteresować się problemem. Przede wszystkim nie jest na problem zamknięty i nie patrzy tylko swoją profesją, co jest rzadko spotykane u lekarzy. Wysłucha, nie ocenia,a przede wszystkim też potrafi skierować gdzie trzeba. A w tym wszystkim jest naprawdę uprzejmy i kulturalny. Liczę na to, że mój "problem" niedługo wraz z tym świetnym specjalistą, który jest w niego zaangażowany zostanie rozwiązany. Cieszę się, że mogłam spotkać takiego lekarza na drodze w walce o swoje zdrowie

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Aleksander Całkosiński Konsultacja psychiatryczna online

  Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Troska, oraz szczegółowe dopytywanie o stan zdrowia - czyli coś czego nie doświadczyłem u innych lekarzy. Z całą pewnością mogę polecic pana doktora.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Julia Zaborowska Psychiatric consultation in English (on-line)

  She takes time to answer all my questions with detail and patience and helps me alot. Highly recommend

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania