Centrum Zdrowia i Psychoterapii

(222 opinie)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii, klinika psychiatryczno-psychologiczna, działa na podstawie ustawy o podmiotach leczniczych. Pracujemy zespołowo, pomagamy pacjentom od 1998 roku. Zespół tworzą doświad... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Al. Wilanowska 43A

02-765 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Ogrodowa 8

00-896 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Lwowska 5

00-660 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Zdrowia i Psychoterapii, klinika psychiatryczno-psychologiczna, działa na podstawie ustawy o podmiotach leczniczych. Pracujemy zespołowo, pomagamy pacjentom od 1998 roku. Zespół tworzą doświadczeni psychiatrzy-praktycy i wyszkoleni psychoterapeuci . Dbamy o dobrostan psychiczny naszych pacjentów z troską, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i psychologiczną, bo według nas zdrowie psychiczne i satysfakcjonujące funkcjonowanie jest fundamentalnym dobrem osobistym każdego człowieka. Spieszymy z pełną zaangażowania pomocą, by ulżyć w cierpieniu, dodać otuchy i skutecznie przywracać do zdrowia. Nasza praca z pacjentem opiera się na zaufaniu, poszanowaniu, zrozumieniu i doświadczeniu.
Pomagamy uwierzyć we własne siły i odnaleźć drogę w labiryncie zagadek ludzkiej duszy.

Celem naszego działania jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy psychiatry, psychoterapeuty i psychologa. Realizujemy to poprzez wizyty lekarskie, porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową. Oferujemy terapię wglądową i poznawczo behawioralną. Pomagamy również rodzinom proponując terapię małżeńską i rodzinną.

Nasza oferta

Oferujemy:
Specjalistyczną pomoc psychiatry
Specjalistyczną pomoc psychologa
Pomoc certyfikowanych terapeutów
Szkolenia dla biznesu
Promocję zdrowia i zdrowego stylu życia

Nasz sprzęt

 • Biofeedback EEG

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Kochańczyk –Sujecka

  Psychiatra, lek.

  • M

   Bardzo oddana Pani Doktor. Potrafi sama z siebie zadzwonić do pacjenta i spytać o stan zdrowia, bo niepokoi eis długim brakiem kontaktu. Wielkie wyczucie, spokój, oddanie pacjentowi. Maryna

  • A

   konkretna, pewna siebie, budzi zaufanie, bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie,dopadła mnie depresja i byłam u niej dwa razy i jak narazie od okolo 2 lat jest ok, mając porównanie z innymi lekarzami psychiatrii, których odwiedziłam zanim....zdecydowanie najlepsza, to że na dzień dobry rozpoznała u mnie depresję, to pewnie nic dziwnego, ale że bez pytania rozpoznała przyczynę to już świadczyć musi o jej profesjonaliźmie, ...i najważniejsze człowiek wychodzi od niej zdecydowanie zdrowszy


 • Edyta Olczak-Kaczoń

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii PromikeUsługa: napady lękowe

   Była to moja pierwsza wizyta u psychoterapeuty w życiu. Bardzo empatyczna Pani, wg mnie ze zwykłym ludzkim podejściem, a przynajmniej w taki sposób przedstawiła mój problem, że od razu zobaczyłem promyk nadziei i po raz pierwszy od miesięcy - marszu od gabinetu do gabinetu (fakt, że lekarzy innych specjalizacji) poczułem się w pełni zrozumiany. Zdecydowanie polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: pierwsza wizyta 50 minut

   Pani Edyta to naprawdę profesjonalna i rzeczowa terapeutka. W moim odczuciu pomimo tylko 50 minut bardzo mi pomogła.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Leszek Zwierzyński

  Psycholog, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Psychoterapii

   Pan Leszek Zwierzyński to bardzo empatyczny człowiek. Na tyle na ile to było możliwe wizyta spełniła moje oczekiwania.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

   Doświadczenie, mądrość, zrozumienie, fachowość, dobroć- takimi słowami mogę ocenić mgr. Zwierzyńskiego. Polecam, dzięki sesjom u Pana Zwierzyńskiego moje życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, oczywiście na plus.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Ryłko

  Psychiatra, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Do doktora chodzę już ponad 3 lata. Jest zaangażowany i bardzo mi pomógł. Dobrał odpowiednie leki i leczenie a do tego jest zabawny i troskliwy,. Polecam jeśli zależy wam na trafnej diagnozie.,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: nerwica

   Bardzo miły kompetentny lekarz, który poświęcił mi dużo uwagi. W bardzo miły i niestresujący sposób prowadził rozmowę. Myślę, że dobrze dobrał mi leki, ponieważ bardzo prędko zauważyłam poprawę. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Grabowski

  Psychiatra, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Rzeczowo i fachowo.
   Bardzo rozsądny lekarz, który cierpliwie mnie wysłuchał a następnie zaproponował rozpoczęcie terapii.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Psychoterapii

   Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Grabowskiego. To prawdziwy ekspert w swoim zawodzie, a przy tym bardzo ciepły i empatyczny człowiek. Wzbudza we mnie zaufanie i leczenie, które prowadzi jest bardzo skuteczne. Czuję się zaopiekowana, wiem, że w nagłym wypadku zawsze mogę zadzwonić i mi pomoże. Wizyta jest zawsze przyjemna a pacjent jest wysłuchany. Polecam wizytę wszystkim którzy potrzebują pomocy w tej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Anna Żebrowska

  Psychiatra, lek.

  • O
   Lokalizacja: AKADEMIA PSYCHE - Centrum Rozwoju i TerapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Do Pani Doktor trafiłam w 2016 roku kiedy jako 16 latka wówczas zachorowałam poważnie na depresje i zaburzenia odżywiania. Została mi wprowadzona farmakoterapia. Ale co najważniejsze. Od nikogo nie dostałam tyle ciepła, empatii i zrozumienia co od Pani Ani. Jest to prawdziwa lekarka z powołania, profesjonalistka, kobieta anioł.
   Po wizycie odrazu czuje sie lepiej, nabieram nadzieji, że da sie przezwyciężyć mój ból, cierpienie i samotność. Pani doktor sprawia, że można spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy, że walka z wewnętrznymi „demonami”-chorobą jest so wygrania.
   Miałam styczność z innymi psychiatrami ale ci nie dorastają po pięt Pani Doktor Żebrowskiej.
   Jest Ona zdecydowanie najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: farmakoterapia online

   Polecam z całego serca. Pani Dr. bardzo zaangażowana, punktualna serdeczna. Leczenie trafione w sedno. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała psychiatry to na pewno będzie to Pani Anna!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (88) o tym lekarzu


 • Malwina Nowakowska

  Psychiatra, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Salus Pro DomoUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Pani dr Malwina naprawdę godna polecenia, prowadzi szczegółowy wywiad, poświęca tyle czasu ile potrzeba na zdiagnozowanie choroby jest w pełni zaangażowana na pomocy pacjentowi. To moja pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta u tej Pani doktor.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Salus Pro DomoUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Pani lekarz jest bardzo sympatyczna, może wydawać się trochę "zabiegana" w swoich czynnościach ale do końca wizyty upewnia się że wszystkie potrzeby pacjęta zostały wysłuchane.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Dorota Kwiatkowska-Ryłko

  Psychiatra,

  • P

   Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i wyjątkowym człowiekiem! Trafiłam pod Jej opiekę wiele lat temu, w bardzo dramatycznym okresie mojego życia i mogę powiedzieć, że Pani Doktor przywróciła mnie do życia. Było naprawdę źle, ale żyję i mam się dobrze. Zawsze dyspozycyjna, pod telefonem i e-mailem, a ja wiedziałam, że mogę liczyć na Jej uwagę nawet w środku nocy. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie, jakże delikatnej i niełatwej! A przy tym ciepłym, serdecznym człowiekiem. Przychodząc na wizytę, zawsze czułam, że czeka właśnie na mnie, wszystko doskonale pamięta i jest żywo zainteresowana moim losem! Bardzo bym chciała spotykać na swojej drodze tylko takich lekarzy i życzę tego wszystkim pacjentom. Pani Doktor - DZIĘKUJĘ!!!

  • P

   Pani Doktor Dorota Kwiatkowska jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Wiele lat temu trafiłam do Niej z ciężką depresją. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że przywróciła mnie do życia. Dzięki trafnej diagnozie, ciepłemu podejściu i dyspozycyjności (była dostępna pod telefonem w każdej chwili) po kilku miesiącach stanęlam na nogach, a było naprawdę źle. Potem pokierowała moją terapią i dziś jestem już innym, mogę powiedzieć, zdrowym człowiekiem. W dalszym ciągu mam z Nią dobry kontakt i wiele razy była mi pomocna. Każdemu mogę polecić takiego LEKARZA i DOBREGO CZŁOWIEKA. Dzięki Pani Doktor!


 • Justyna Sulej

  Psycholog,

  • Na początku wydawało mi się, że trafiłam na dobrego psychologa, ale jednak nie jestem zadowolona z efektów terapii. Odbyłam 8 spotkań a wydaje mi się że stanęłam w miejscu. Miałam wrażenie, że czasami rozmawiamy o duperelach. Nie dostałam od Pani Justyny wystarczająco dużo rad żeby radzić sobie z lękiem. Ja mówiłam o tym jak się czułam przez dany tydzień i oczekiwałam rad lub sposobów jak sobie radzić z emocjami, a na ostatnich spotkaniach było inaczej. Na początku wydawało mi się, że jest bardzo dobrze jednak czułam się dobrze przez parę dni po spotkaniach i znowu lęki wracały. Po ostatnim spotkaniu tak naprawdę wyszłam w takim samym stanie jakim byłam.

  • Na początku wydawało mi się, że trafiłam na dobrego psychologa, ale jednak nie jestem zadowolona z efektów terapii. Odbyłam 8 spotkań a wydaje mi się że stanęłam w miejscu. Miałam wrazenie, że czasami rozmawiamy o duperelach. Nie dostałam od Pani Justyny wystarczająco dużo rad żeby radzić sobie z lękiem. Ja mówiłam o tym jak się czułam przez dany tydzień i oczekiwałam rad lub sposobów jak sobie radzić z emocjami, a na ostatnich spotkaniach było inaczej. Na początku wydawało mi się, że jest bardzo dobrze jednak czułam się dobrze przez parę dni po spotkaniach i znowu lęki wracały. Po ostatnim spotkaniu tak naprawdę wyszłam w takim samym stanie jakim byłam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Przybylska

  Psycholog,

  • A

   Bardzo empatyczna i wspierajaca psycholog. Od pierwszego kontaktu czuje sie jej madrosc, wiedze i doswiadczenie. Potrzebowalam pomocy w kryzysowej sytuacji i nie zawiodlam sie! Dzieki pani Przybylskiej nie tylko wrocilam do zdrowia i rownowagi, ale pozbylam sie ograniczen, ktore krepowaly mnie przez cale lata (mimo wczesniejszych terapii). Wreszcie odzyskalam sily i zaczelam zyc!


Powiązane wyszukiwania