Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Terapii i Rozwoju Ela Janicka tworzą doświadczeni psychoterapeuci, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.
Specjalizujemy się w terapiach seksuologicznych, dla par, indywidualnych, w terapiach dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się również psychodietetyką oraz terapią uzależnień i współuzależnień.
W przyjaznej i dyskretnej atmosferze zapewniamy profesjonalną opiekę specjalistów.
w naszej ofercie znajdziecie Państwo również wykłady, warsztaty, szkolenia, prezentacje z zakresu związków, komunikacji, seksualności.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Terapii i Rozwoju Ela Janicka
Ludwika Waryńskiego 9a/12, 26-610 Radom
Centrum Terapii i Rozwoju Ela Janicka logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (45)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Binek Inny

  Polecam P. Katarzynę z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta oraz zaangażowanie.

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Binek Inny

  Z całą przyjemnością polecam Panią Kasię. Jest profesjonalistką z doskonałym podejściem do dzieci. Potrafiła nam pomóc w trudnych sytuacjach. Uśmiechem, empatycznym nastawieniem i dużym doświadczeniem budzi nasze zaufanie. Dziękujemy za wsparcie

  J
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Janicka konsultacja seksuologiczna

  Pani Ela jest wspaniałą specjalistką z dużą wiedzą i jeszcze większą empatią. Dzięki bardzo przyjaznej atmosferze z przyjemnością chodziliśmy z partnerem na wizyty i bardzo szybko zauważyliśmy poprawę dzięki zastosowaniu zaleceń pani Eli. Terapia pomogła nam w rozwiązaniu naszych problemów i umocniła nasz związek. Każdemu kto zastanawia się nad wizytą u pani Eli, serdecznie polecam spróbować, lepiej się nie da trafić! :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Janicka Inny

  Cudowna, ciepła, kompetentna, mądra, nie wiem czy jest tu tyle miejsca żeby zmieścić zalety Pani Eli. Naprawdę decyzja o tym, żeby rozpocząć terapię właśnie u Niej, była jedną z lepszych jakie w życiu podjęłam. Ogromna wiedza, doświadczenie ale i dojrzałość, bez ocen. Z każdego spotkania wychodzę lżejsza, spokojniejsza i z pełnym wachlarzem rozwiązań. Polecam wszystkim!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Suchomska Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam spotkania z panią psycholog. Czułam się bardzo komfortowo i przyjemnie od samego wejścia, mimo, że moje problemy do łatwych nie należały. Widać, że pani pracuje z pasją i zaangażowaniem. Wiem, że zawsze gdy będę tego potrzebować mogę ponownie zgłosić się , a to będzie dla mnie rozwojowe. Takie spotkania przynoszą dużą ulgę, zwłaszcza, gdy mamy poczucie niezrozumienia u najbliższych.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Binek Inny

  Pani Kasia jest bardzo dobrym psychologiem.Ma bardzo dobre podejście do dzieci do każdego potrafi podejść indywidualnie.Dzieki Pani Kasi moja córka zaczęła mówić i zmieniać podejście do obcych Jej ludzi i sytuacji .Pani Kasia jest zawsze miła,uśmiechnięta potrafi szybko zaprzyjaźnić się z dziećmi i rodzicami .Jest profesjonalna w swoim zawodzie i bardzo kocha swoją pracę .Największą zapłata jest uśmiech dzieci i darzenie do rezultatów pracy .Pani Kasia jest najlepsza !!!!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Kasprzyk Konsultacja psychologiczna

  Terapia to nie wszystko, w mojej skromnej opinii liczy się osoba która nam pomaga oraz to, jak się czujemy w jej obecności.
  Atmosfera którą stworzyła Pani Olga była dla mnie zaskakująca. Nie wyobrażałem sobie nawet, że poczuję się na tyle bezpiecznie i swobodnie, aby dosłownie móc porozmawiać o wszystkim, bo nie obawiałem się reakcji, która moim zdaniem wynikała z profesjonalizmu i indywidualnego podejścia. Przy tym nie czułem się jak pacjent, tylko jak osoba którą ktoś chce wysłuchać. Otrzymałem wskazówki, które pozwoliły mi samodzielnie dotrzeć do źródła problemu.
  Dostałem przysłowiową wędkę która świetnie się sprawdza i dzięki której w różnych aspektach poprawił się komfort mojego życia, już przed zakończeniem terapii. Aktualnie mierząc się ze swoimi problemami i lękami mam w głowie inną perspektywę, którą poznałem na terapii, a która działa jak poduszka bezpieczeństwa zmieniająca myślenie.
  Warto dodać, że z mocy specjalnych, Pani Olga posiada zdolność przedłużania życia :)

  Ł
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Kasprzyk Inny

  Polecam współpracę z panią Olgą, dzięki naszym kilkumiesięcznym spotkaniom, odzyskałam nadzieję na poprawę jakości swojego życia i zyskałam nową perspektywę.
  Wizyty pomogły mi przetrwać trudny czas, a pozytywne nastawienie p.Olgi oraz jej spokój udzielały się również poza gabinetem.
  Trafne spostrzeżenia i propozycje rozwiązania danych problemów dały mi do myślenia, zaowocowały w moim życiu.
  Pani Olga prowadziła nasze rozmowy w sposób empatyczny, rzeczowy, bez oceny.
  Czułam się zrozumiana i wysłuchana. Bezpieczna.
  Pomogła uporać mi się z wewnętrznym krytykiem i depresyjnie niską samooceną.
  O zakończeniu terapii zdecydowałyśmy naturalnie, jednomyślnie, w wyniku zauważalnych efektów jakie przyniosła.
  Bez obaw- jeżeli zdecydujecie się na współpracę, nikt nie będzie jej usilnie przeciągał :-)
  Polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Binek Inny

  Pani Kasia tworzy bardzo przyjazną atmosferę, jest kompetentną psycholog, cierpliwą i empatyczną osobą, godna polecenia. W moim problemie bardzo mi pomogła, widziałyśmy się kilka razy ale były to bardzo owocne dla mnie spotkania.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Binek Inny

  Pani Kasia jest bardzo dobrym psychologiem. Bardzo ciepla I empatyczna. Ma podejscie do pacjentow. Rozmawiala rowniez z moimi dziecmi ktore otworzyly sie przed nia I chcialy jeszcze wrocic do niej by porozmawiac. Polecam w 100%

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania