Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna

(7 opinii)

W Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju diagnozujemy dzieci jak również zapewniamy profesjonalną opiekę w postaci zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych (psycholog, pedagog, terapeuta wczesnej i... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna

Berka Joselewicza 7

42-202 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju diagnozujemy dzieci jak również zapewniamy profesjonalną opiekę w postaci zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych (psycholog, pedagog, terapeuta wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny, logopeda, fizjoterapeuta i neurologopeda).

W Centrum realizujemy BEZPŁATNE zajęcia w ramach WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU.
Zajęcia te są nieodpłatne, w wymiarze 6 godzin/miesiąc. Przeznaczone są dla każdego niepełnosprawnego i zagrożonego niepełnosprawnością dziecka od urodzenia, bądź od momentu wykrycia niepełnosprawności, aż do rozpoczęcia nauki w szkole. Mają na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka. Zajęcia mogą być prowadzone w formie zajęć indywidualnych i grupowych z dzieckiem i jego rodziną. Dziecko przyjmowane jest na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania.

Ponadto organizujemy szkolenia, kursy i warsztaty dla specjalistów, nauczycieli i rodziców.

Aktualne ceny naszych usług podane są na stronie internetowej naszej poradni- www.terapiadzieciczestochowa.pl
Koszt indywidualnych zajęć- w zależności od rodzaju- od 60 do 100zł.

Gabinety są wyposażone w sprzęt oraz pomoce posiadające wymagane atesty.

ZAKRES BADAŃ:
- diagnoza funkcjonalna dziecka
- diagnoza fizjoterapeutyczna
- diagnoza logopedyczna
- diagnoza psychologiczno-pedagogiczna
- diagnoza zaburzeń integracji sensorycznej

PŁATNOŚĆ:
Na miejscu- płatność gotówką lub kartą.
Możliwa wcześniejsza płatność przelewem.

DOJAZD:
Wejście do budynku od ulicy Berka Joelewicza - na przeciwko Hotelu Wenckiego.
Parking: bezpłatny- należy wjechać w bramę
płatny- wzdłuż ulicy

INFORMACJE DODATKOWE:
Możliwe skorzystanie z windy- w przypadku trudności z wchodzeniem po schodach.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie o takiej potrzebie. Wejście do windy znajduje się od strony parkingu. Windę obsługuje pracownik poradni.

Wózki dziecięce, rowery- można zostawiać w miejscu do tego przeznaczonym- należy wejść wejściem głównym.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk problemy z mową - wcześniak

  Przesympatyczna osoba z super podejściem do dziecka. Pełen profesjonalizm. Wiele rzeczy nauczyłam się także ja. Polecam !

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk

  Pani Justyna jest miłą osobą mającą bardzo fajne podejście do dzieci. Kompetentna i znająca się na swojej pracy. Trafiłam do niej z polecenia i nie żałuję, ponieważ widzę u niej profesjonalne podejście i zaangażowanie w pracy z moim synem

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk wwr

  Z całego serca mogę polecić panią Justynę. Od roku syn uczęszcza na terapie i wreszcie możemy razem pogadać, a nie mówił wcale i komunikacja była bardzo trudna. Zajęcia dla syna były i są przyjemne, z wielką chęcią na nie chodzi. W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami i jeszcze raz polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk

  Moja córka jest dzieckiem zespołowym z tracheotomia. Pół roku zajęło mi znalezienie odpowiedniego terapeuty w Częstochowie aż trafiłam zupełnie przez przypadek do Pani Justynki. Cudowny terapeuta z fantastycznym podejściem do małego pacjenta w pełni oddany swojej pracy. Nie boi się trudnych pacjentów, i chętnie podejmuje wyzwania aby pomóc podopiecznymu. Nie boi się też przyznać że tak naprawdę za każdym razem uczy się coś nowego od swoich pacjentów, związku z czym podnosi cały czas swoje kwalifikacje nowymi szkoleniami. Z całego serca i z czystym sumieniem polecam zajęcia u Pani Justynki

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk zaburzenia mowy

  Pani Justyna Krawczyk to wspaniała uśmiechnie osoba, punktualna ,sumienna w swojej pracy, ma bardzo dobre podejście do dzieci,potrafi zachęcić dziecko do ćwiczeń do pracy na zajęciach,.Od 3 lat ma zajęcia z moim synem ,dzięki niej zrobił syn bardzo duże postępy w mówie.dzięki swojemu podejściu indywidualnie do potrzeb kazdego dziecka osiąga ona cel terapeutyczny..mój syn uwielbia Panią Justynę i niechce żadnej innej terapeutki w zamian..

 • A
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk Inny

  Pani Justyna jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, a przede wszystkim jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Indywidualnie podchodzi do każdego dziecka. Syn bardzo chętnie przychodzi do niej na spotkania. Zajęcia są ciekawe i dziecko chętnie w nich uczestniczy. Zawsze po spotkaniu Pani Justyna omawiała co jest zrobione a nad czym trzeba jeszcze pracować. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i polecamy z czystym sumieniem :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Krawczyk

  Pani Justyna prowadzi terapię neurologopedyczną z moim synem. Jest bardzo profesjinalna, miła, zawsze uśmiechnięta ale także bardzo profesjonalna. Dzięki jej zajęciom moje dziecko zaczęło mówić. Serdecznie polecam. Dla mnie jeden z najlepszych specjalistów.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania