Centrum Stomatologii Plus

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Plus

Noskowskiego 1A

62-510, Konin, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Siara

  Stomatolog, lek. dent.

  • J

   Leczyłam ząb u P.J Siara załozyła plombe Ok. Po paru dniach ząb boli i to mocno,poszłam do P.J S zaproponowała kanałowe leczenie,dobrze leczymy,były 3 wizyty ,oczywiście płatne i akurat przypadły Swięta i przy kolacji jedząc sałatke wyplułam połowe zęba na talerz,cała ścianka zęba była przewiercona bo było widać fleczer,czekałam dwa tygodnie i P. doktor ząb usuneła,powiem, że bardzo dobrze.Ta impreza kosztowała mnie 300 lub 400zl-dziękuje !!! Owszem P.J S jest bardzo miła, sympatyczna,delikatna,cierpliwa,super podejście do pacjenta ---może ja miałam pecha.

  • N

   Nie polecam, a wręcz odradzam jeśli zależy Wam na zębach. Wizyty owszem nie są drogie ale leczenie nie warte jest nawet tych pieniędzy. Leczyłem u pani Stomatolog zęby przez kilka lat. Na krótką metę wszystko było dobrze, ale okazuje się że wszystkie zęby, które były przez nią leczone obecne są do wyrwania.Mój obecny stomatolog nie kryje oburzenia rozwiercając kolejny ząb,gdzie pod każdym wypełnieniem jest próchnica.Pani J..Siara jest niedokładna, potrafi tylko pięknie opowiadać, ale leczyć nie potrafi. ODRADZAM !!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Stanisław Musiał

  Ortodonta,

  • C

   Pan doktor jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Szczegółowe badanie i wywiad to podstawa do dalszego leczenia prowadzonego przez Pana doktora. Jest miły i cierpliwy wobec pacjentów. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi wszelkie aspekty medyczne. Pan doktor jako jedyny podjął się leczenia wady bez ekstrakcji czwórek (przedtrzonowców) stosując innowacyjną metodę leczenia Clear Aligner. Jest to metoda polegająca na tym, że przeźroczyste nakładki na zęby nosi się przez minimum 20 h na dobę. Można je swobodnie wyjmować z ust, na przykład do jedzenia, a do czyszczenia nakładek wystarczy szczoteczka i pasta do zębów. Dobrze wykonane szyny nie uwierają, nie obcierają, nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.Leczenie tą metodą odbywa się całkowicie bezinwazyjnie i jest bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Dzięki w/w metodzie czas leczenia został skrócony z 3 lat do roku. Ponadto jeśli zajdzie potrzeba innej interwencji np. założenie plomby itp. jest to możliwe po zdjęciu nakładek.
   Metodę stosuję od kilku miesięcy i efekty są rewelacyjne. zęby spoza łuku weszły na swoje miejsce w łuku . Pierwsze efekty widoczne były już po kilku tygodniach. Gorąco polecam Pana doktora i tą metodę.

  • S
   Lokalizacja: Poliklinika Słoneczna

   Szczerze polecam ! Pan Stanisław to przemiły, zawsze uśmiechnięty człowiek i przedewszystkim profesjonalista w swoim fachu. Dziś mija rok od kiedy Pan Musiał założył mi stały aparat (po dwóch ekstrakcjach czwórek ) , moje zęby są idealnie proste , bez jakichkolwiek szpar. Naprawde polecam z ręką na sercu. Dodam, że jeszcze rok temu miałam wilcze kły i jedynki nachodzące na siebie. Leczenie nie na leży do przyjemnych ale na takie efekty warto poczekać i chwilę pocierpieć ;)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania