Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zagalak Klinika Stomatologiczna to miejsce, gdzie najważniejszy jest człowiek.
Maria Lorentowicz-Zagalak i Rafał Zagalak są wierni swojemu marzeniu o leczeniu holistycznie i z sercem.

Klinika powstała w Bydgoszczy w 2002 roku i od zawsze jej misją jest połączenie przyjaznej atmosfery z wysokim standardem leczenia.

Dr n. med. Maria Lorentowicz-Zagalak i dr n. med Rafał Zagalak przyjmują swoich pacjentów wraz z wykwalifikowanym zespołem. Zabiegi wykonywane są z aktywną asystą, co nie tylko gwarantuje precyzję pracy, ale także komfort pacjentom. Personel kliniki zapewnia leczenie na najwyższym poziomie, przykładając szczególną wagę do samopoczucia pacjentów.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
J. Fałata 5, 85-309 Bydgoszcz
Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Maria Lorentowicz-Zagalak Inny

  Najwspanialsza pani stomatolog jaką było dane mi poznać. Do Pani Marii chodzę z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Cudowna kobieta!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Zagalak Inny

  Wczoraj miałam zabieg wszczepienia implantu zeba. Zabieg odbył się w przyjaznej atmosferze. Pan doktor wykwalifikowany i doświadczony. Zabieg był bezbolesny, czas szybko zleciał. Wizyta była samą przyjemnością. Dzisiaj cieszę się pięknym uśmiechem :) Polecam w 100%

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Zagalak

  Znakomity stomatolog. Perfekcyjny, uważny.... Dokładnie wyjaśnia i ustala wszystko przed zabiegiem; potem jest skupiony i ostrożny... Ceny przystępne i jasno określone. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Nożykowska stomatologia zachowawcza, korony, leczenie kanałowe

  U Pani Nożykowskiej miałem robione różne zabiegi, leczyłem zęby kanałowo, jak również wstawiałem korony, plombowałem. Wszystkie zabiegi były robione zgodnie ze sztuką. Zawsze kiedy zgłosiłem się parę dni później czy może skontrolować pracę lub naprzykład jeszcze raz skorygować/znieść plombę w zgryzie ponieważ mi przeszkadza, robiła to nieodpłatnie w ramach tego samego zabiegu. Polecam tego lekarza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania