Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS - Kajetany

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS - Kajetany

O nas

Jesteśmy podmiotem leczniczym świadczącym wysokospecjalistyczne usługi w zakresie: otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, rehabilitacji, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii, inżynierii biomedycznej. W szczególności są to badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitacja zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, zaburzeń oddychania, protezowania słuchu i sprzedaży aparatów słuchowych, diagnostyki pod kątem implantów słuchowych, rehabilitacji słuchu i mowy.
Zapewniamy kompleksową opiekę pacjentów z problemami w zakresie słuchu i mowy realizujemy obecnie już w dziesięciu placówkach NZOZ-u Centrum Słuchu i Mowy „MEDINCUS” w całej Polsce.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
laryngologia

Laryngologia

neurologia

Neurologia

pediatria

Pediatria

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS - Kajetany
ul. Mokra 7, 05-830 Kajetany
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (90)

90 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    B

    Pan Doktor wykonał u córki (10 lat) udany zabieg rekonstrukcji błony bębenkowej. Zabieg polegał na przeszczepie skóry. Pan Doktor zaproponował nieinwazyjną operację oraz przeszczep z płatka ucha, dzięki czemu po operacji nie ma śladu. Wszystko poszło super sprawnie – wizyty, badania, zabieg. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia u Pana Doktora. Dziękujemy!

     • dr n. med. Maciej Mrówka Inny  • 

    K

    Dr Maciej Mrówka to wyjątkowy lekarz. Jego podejście do pacjenta jest pełne zaangażowania. Jest nie tylko utalentowanym lekarzem w dziedzinie otorynolaryngologii ale również empatyczną osobą która widzi drugiego człowieka, wnikliwie diagnozuje problem z jakim przychodzi pacjent i koncentruje się na wszelkich możliwych sposobach aby temu drugiemu człowiekowi pomóc. Co dla mnie było bardzo ważne spojrzał na problem naszej córki w sposób holistycznym przy okazji jednej rzeczy zostały zauważone inne obszary warte leczenia. Pan Doktor Maciej Mrówka to lekarz z powołania, polecam z całego serca

     • dr n. med. Maciej Mrówka Inny  • 

    O

    Bardzo sympatyczna pani doktor Wszystko ok! Serdecznie polecam .

     • lek. Katarzyna Łazęcka  • 

    N

    Świetny specjalista.
    Uratował słuch mojego syna.
    Syn miał perlaka w prawym uchu. Był kilka razy operowany w innej placówce, przez innych lekarzy. Niestety bezskutecznie. Jedna operacja wykonana przez dr Mrówkę i perlaka nie ma. Syn ma mały niedosłuch na to ucho (co jest porównywalne z cudem po tylu zabiegach). Żałuję jedynie, że tak późno trafiliśmy do tego lekarza, bo z pewnością uniknęlibyśmy tych wcześniejszych operacji i bólu syna.
    Gorąco polecam

     • dr n. med. Maciej Mrówka Inny  • 

    K

    Od 2012 roku jestem pod stała opieką Pani Doktor. Doskonały lekarz specjalista i operator moich zatok. Przewlekłe schorzenie opanowane. Polecam z całego serca.

     • lek. Katarzyna Łazęcka  • 

    M

    Wspaniały lekarz, świetny diagnosta! Serdecznie polecam.

     • dr n. med. Łukasz Plichta  • 

    A

    Bardzo miła wizyta, super podejscie do malego pacjenta.

     • dr hab. n. med. Monika Matusiak Inny  • 

    Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

    Cieszymy się, że wizyta przebiegła przyjemnie i że nasze podejście do małych pacjentów spotkało się z uznaniem.


    P

    Świetna i bardzo rzetelna wizyta.
    Jestem bardzo zadowolony zostałem solidnie zdiagnozowany bardzo polecam.

     • dr hab. n. med. Monika Matusiak  • 

    A

    Mój syn w końcu oddycha przez nos po operacji migdałka. Wcześniej chrapał i miał bezdechy. Operacja przebiegła praktycznie bezboleśnie. Wszystkie wizyty w świetnej atmosferze. Bardzo polecam

     • dr n. med. Łukasz Plichta Inny  • 

    J

    Najbardziej antypatyczna doktor z jaka kiedykolwiek mieliśmy styczność. Zero empatii w stosunku do dzieci. Wizyta opóźniona o 67 minut. Pani wychodziła kilkakrotnie wracała z kubeczkiem widać musiała odpocząć. Szacunek do pacjenta zerowy. Podnosiła glos i do dziecka mówiła”otwórz dziób. Takie osoby psuja dobry wizerunek Centrum w Kajetanach i zniechęcają dzieci do wizyt laryngologicznych.
    Stanowczo nie polecam rodzicom z dziecmi.
    Jak Pani nie lubi dzieci może niech przyjmuje samych dorosłych.

     • dr hab. n. med. Monika Matusiak Inny  • 

    dr hab. n. med. Monika Matusiak

    Szanowna Pani, proszę napisać prawdę: próbowała Pani wymusić na mnie ustalenie terminu kontroli dla swojego dziecka przed wizytami innych dzieci. Rozumiem Pani frustrację wywołaną systemem NFZ, ale proszę nie publikować kłamstw.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania