Centrum Rehabiltacji Ruchowej - Maciej Hofman

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabiltacji Ruchowej - Maciej Hofman

Poznańska 21

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karina Hofman

  Fizjoterapeuta,

  • A

   Miła, sympatyczna. profesjonalnie podchodzi do rzeczy.Świetny kontakt z dziećmi. potrafi każdy problem rozwiązać.poświęca dużo czasu i uwagi, nawet na kasę chorych!!!


 • Maciej Hoffmann

  Internista,

  • K

   Wspaniały lekarz, nie oszczędza na badaniach - najwięcej pacjentów w mieście! Warto do Niego przyjść! Polecam!

  • G

   Jako lekarz, spełnia wszystkie marzenia o opiece medycznej lekarz- pacjent. Nie trzeba filmowej Leśnej Góry. To wszystko jest w Krotoszynie u naszego lekarza rodzinnego.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Stefaniak

  Fizjoterapeuta,

  • Nie ma co komentować, uzasadniać ani opisywać. Byłem 1szy raz i jestem pod wielkim wrażeniem, a spotkałem na swoje drodze wielu i w dodatku zaprzyjaźnionych fizjoterapeutów a osoba Pani Agnieszki mnie oczarowała. Jej wkład i zaangażowanie są wprost nie do opisania. Koniecznie polecam samemu sprawdzić! Ceny bardzo przystępne/niskie

  • T

   Wspaniała osoba i rechabilitant. Pani Agnieszka Stefaniak podjęła się prowadzenia rehabilitacji po skomplikowanej operacji usunięcia guza móżdżku. W moim wypadku problem stanowił lewostronny niedowład i zachwiania równowagi, które pojawiły się kilka dni po operacji.
   Pani Stefaniak jest niezwykle skutecznym rehabilitantem. Już po kilku spotkaniach odczuwałem znaczną poprawę. Zacząłem samodzielnie chodzić, bez pomocy użyczonego przez panią Agnieszkę sprzętu. Dobór zaproponowanych przez rehabilitanta ćwiczeń okazał się na tyle interesujący, iż samą rehabilitacją zainteresowała się moja 6 letnia córeczka. W ten sposób, trzy razy dziennie zastępowała dzielnie prawdziwą panią angażując mnie do ćwiczeń. Każdego dnia wprowadzano nowe, bardzo ciekawe ćwiczenia. Nigdy nie miałem uczucia męczącego odtwarzania "zestawu". Nie miała miejsce również taka sytuacja, w której wykonywane ćwiczenia przerastałyby moje możliwości.
   W trakcie wizyt, zainteresowała się zdrowiem domowników. Bezinteresownie wykonała badania kręgosłupa córki i żony, obejrzała zdjęcia rentgenowskie i podzieliła się spostrzeżeniami. Wspaniały człowiek.
   Pani Stefaniak jest innowacyjną, doskonale znajacą się na wykonywanej pracy, niezwykle kontaktową i miłą osobą. Dba o własny rozwój zdobywając wiedzę i doskonaląc umiejętności. Kocha to co robi i wkłada w swoją pracę wiele serca i wysiłku. Jestem przekonany, iż te cechy odczuje na własnym zdrowiu każdy z Jej pacjentów. Bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów.


 • Marek Szponder

  Ortopeda,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Pan dr. Marek Szponder bardzo dobry lekarz ból kolana uniemożliwiał mi normalne chodzenie wykonany zabieg i po kilku dniach kolano przestało dokuczać podczas pobytu w szpitalu interesował się bardzo często dokonując badania i samopoczucie pacjenta polecam

  • M

   Doktor Marek Szponder to człowiek, który dzięki swojej olbrzymiej wiedzy, miłości do wykonywanego zawodu i empatii, umożliwił mi powrót do mojej największej życiowej pasji. Podczas gdy inni lekarze radzili mi zrezygnować ze sportu bądź udać się na operację, On bezinwazyjnymi i skutecznymi metodami naprawił to co według innych było nie do naprawienia. Dosłownie postawił mnie ponownie na nogi!
   Ponadto traktował mnie z szacunkiem, odpowiadał dokładnie na każde pytanie i tworzył przyjemną atmosferę.
   Z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania