O nas

Wzrost zapotrzebowania na profesjonalne i fachowe usługi medyczne, skłonił nas do stworzenia miejsca, gdzie będą mieli Państwo możliwość skorzystania ze wsparcia wykwalifikowanych fizjoterapeutów niemal każdej specjalności. Skutecznie leczymy schorzenia: Bóle kręgosłupa Dyskopatie Rwę kulszową Bóle stawów Kontuzje sportowe Ostre zespoły bólowe Bóle karku i ramion Ważnym elementem naszej działalności jest rehabilitacja dziecięca. Posiadamy w zespole specjalistów doświadczonych w leczeniu schorzeń występujących u najmłodszych. Specjalizujemy się w: zaburzeniach rozwojowych niemowląt dziecięcych chorobach neurologicznych nadpobudliwości psychoruchowej wadach postawy takich jak: kolana koślawe, czy płaskostopie terapii czaszkowo – krzyżowej Stosujemy bezpieczne i efektywne techniki leczenia schorzeń występujących zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem, a przebieg samej terapii dopasowany jest indywidualnie do jego potrzeb. Każda wizyta trwa około jednej godziny i łączy w sobie pracę manualną oraz specjalistyczne ćwiczenia. Jeżeli poszukujesz indywidualnej terapii, opartej o najnowsze metody, a przede wszystkim skutecznej – skontaktuj się z nami!
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (551)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Brol fizjoterapia

  Świetnie rozpoznane dolegliwości i wdrożony zakres działania, znaczna poprawa już po kilku wizytach, zdecydowanie polecam


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Piotr Konopka konsultacja fizjoterapeutyczna

  Witam!
  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Piotra. Bardzo mi Pan fizjoterapeuta pomógł, znalazł przyczyny bólu i starczyło 3 masaży żeby ból ustąpił. Serdecznie polecam!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Konopka Inny

  Super podeście na luzie mój syn zadowolony polubił pana Piotrka. Konkretne podejście do sytuacji i wysłuchanie Rodzica. Super.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Wędziński Inny

  Bardzo polecam , zaangażowany a przede wszystkim skuteczny. Nikt nie potrafił pomoc a po jednej wizycie okazało co mi dolega i jaka bardzie dalsza droga .

  mgr Mateusz Wędziński

  Zaangażowanie ze strony pacjenta i terapeuty odgrywa kluczową rolę w drodze do zdrowia. Dziękuję za wystawioną opinię.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Piotr Konopka fizjoterapia

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wizytą u Pana Piotra, słuchał uważnie o moim problemie związanym z dyskopatią, zdołał wyłapać dodatkowe problemy które należy sprawdzić u innego specialisty aby wyeliminować problem. Profesionalne podejście do pacjenta. Na sam koniec wizyty Pan Piotr wyjaśnił mi szczegółowo gdzie pojawia się problem związany z bólem, a po samym zabiegu poczułęm znaczną ulgę w dolegliwościach. Zdecydowanie warto zawitać do tego fizjoterpeuty!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania