Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

(63 opinie)

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeut... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

Piramowicza 9, Śródmieście

90-254, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 504...

O nas

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeutycznej. Naszym zamiarem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy zajdzie dla siebie profesjonalną i adekwatną opiekę, będzie czuł się ważny i słuchany. Współpracujący ze sobą zespół terapeutów specjalizujących się w różnych dziedzinach oraz bogaty w wiedzę z kilku nurtów psychoterapeutycznych gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy doświadczają trudności, chcieliby lepiej rozumieć siebie i funkcjonować w relacji ze sobą, jak i innymi.

Centrum oferuje do Państwa dyspozycji cztery komfortowe i zapewniające prywatność gabinety w dwóch lokalizacjach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Piotrkowicz

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

   Niezwykle ciepła i empatyczna osoba! Niesamowicie otwarta na drugiego człowieka. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie, pozwoliła mi się otworzyć i cierpliwie mnie wysłuchała. W zasadzie to już po pierwszej wizycie poczułem się spokojniejszy i odniosłem wrażenie, że jestem w dobrych rękach. Wspólnie wyprostowaliśmy wiele problemów, które wcześniej męczyły i ciążyły. Z całego serca dziękuję za pomoc!

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Ola to wspaniały człowiek. Doskonała terapeutka, która potrafi wskazać drogę do rozpoznania problemów i towarzyszy w ich rozwiązywaniu, wspierając na każdym kroku.
   Jej energia i optymizm pozwalają pacjentom na spojrzenie na siebie w zupełnie innym świetle. Nie wiem co zrobiłabym bez jej wsparcia. Serdecznie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Paula Rol

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani dr.Paulina Rol to świetny terapeuta,który potrafi zaskoczyć swoją innowacyjną metodą pracy oraz kompetencją, zaangażowaniem oraz efektywnością, której może pozazdrościć nie jeden doświadczony psycholog. Piszę to z pełną odpowiedzialnością,gdyż za nami jest ponad rok terapii podczas której wykonałyśmy
   ogrom wspólnej pracy i postępy, jakich się nawet nie spodziewałam. Przed nami ostatnie spotkanie, których będzie mi brakować, gdyż po każdej sesji czułam się pewniejsza siebie,choć niejednokrotnie polały się łzy... Dzięki doktor moje życie nabrało sensu. Zrozumiałam skąd we mnie tyle złości i nienawiści i teraz lepiej sobie radzę z emocjami, gdyż wreszcie odzyskałam kontrolę nad własnym życiem. Polecam z całego serca wszystkim. Zaufajcie. Dr.Paulina Rol działa cuda!

  • A

   Uważam że podczas sesji z Panią Paulą panuje miła atmosfera dzięki której łatwiej mi się otworzyć. Na sesjach omówiliśmy już masę problemów które z początku wydawały się nie do pokonania a wystarczyło że je odpowiednio przepracowaliśmy tak żebym mógł sobie z nimi poradzić. Zauważyłem że dzięki sesjom u Pani Pauli moja "standardowa" radość z życia znacząco wzrosła. Zawsze po sesji jestem pewniejszy siebie i pozytywnie nastawiony na to co będzie „jutro”. Tak jak koleżanka poleciła mi sesje z Panią Paulą tak ja polecam je wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Tynenska-Strejczek

  Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: stany lękowe

   To była moja pierwsza wizyta u Pani Moniki ale od razu bardzo mi się podobało profesjonalne podejście z jej strony do mojego przypadku jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Przez całą wizytę ja opowiadałem co mnie dręczy, Pani Monika zadawała pytania, rozmawiała ze mną jak byśmy się znali już bardzo długo najchętniej to bym wcale od niej nie wychodził, czułem się zrelaksowany i odprężony. Powiem szczerze już nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania, wiem że mi pomoże znów wskoczyć na właściwe tory z moim myśleniem o samym sobie i z moimi problemami. Bardzo polecam Panią Monikę każdemu z problemami stany lękowe niekontrolowane wybuchy agresi. Jest najlepsza.
   Ps. Jeżeli coś was dręczy, niepokoi to nie bójcie się to nie jest żaden wstyd iść do specjalisty po pomoc ja znalazłem tą siłę i jeszcze raz podkreślę bardzo się cieszę że trafiłem do Pani Moniki. Polecam wszystkim.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo profesjonalnie i sympatycznie zarazem.Co do terapeuty to skorzystałem z rady znajomych - nie żałuję. pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Majewski

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: CENTRUM OBECNOŚCI - PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ OSOBISTY W PŁOCKU

   Polecam w 100%. Bardzo dobry specjalista, chętny do pomocy, otwarty i życzliwy. Potrafi słuchać ludzi.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Maciej Majewski Psycholog Psychoterapeuta gabinet GostyninUsługa: konsultacja terapeutyczna

   Profesjonalna obsługa. Miła atmosfera i umiejętność czytania między wierszami i bardzo trafne wskazówki. Dziękujemy.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Maja Kubiak-Przybyłek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • N
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

   Jestem tuż po zakończeniu psychoterapii u Pani Mai i zdecydowanie polecam ją każdemu w potrzebie. Spotkania odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a Pani Maja jest świetną słuchaczką, nie ponagla, daje czas do namysłu i okazuje dużo wsparcia. Pomogła mi obudzić w sobie pewność siebie, co nareszcie pozwoliło mi zdrowo funkcjonować w codziennym życiu. Jestem niezwykle wdzięczna i jeszcze raz wszystkim polecam z całego serca.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia depresji

   Cóż mogę powiedzieć. Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam Panią Maję. Ma rewelacyjne podejście, umie rozmawiać, co nie jest wcale takie oczywiste u psychologów, umie słuchać.Wielokrotnie odepchnęła mnie od muru, spod którego nie umiałam sama wyjść. Jest wyjątkowo profesjonalna. Umie sprawic, że terapia jest przyjazna, pomimo iż dotyczy zwykle trudnych spraw. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Uwielbiam, wracam, i nigdy nie zmienię.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Beata Kamańczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P

   Pełna empatii, ciepła i godna zufania psycholog, przy której czułam się naprawdę swobodnie. Terapia dobrana w sposób i godziny bardzo dla mnie dogodne.
   Polecam serdecznie!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo ciepła i empatyczna terapeutka, której naprawdę zależy, aby pomóc pacjentowi. Potrafi słuchać.
   Po ponad pół roku wspólnej pracy widzę sporą zmianę u siebie- przede wszystkim wiem czego chce- a to skłania mnie do dalszej pracy nad sobą :)
   Dziękuję za pomoc i wsparcie.
   Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu