Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

(19 opinii)

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeut... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

Orla 13, lok.8

90-317 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeutycznej. Naszym zamiarem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy zajdzie dla siebie profesjonalną i adekwatną opiekę, będzie czuł się ważny i słuchany. Współpracujący ze sobą zespół terapeutów specjalizujących się w różnych dziedzinach oraz bogaty w wiedzę z kilku nurtów psychoterapeutycznych gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy doświadczają trudności, chcieliby lepiej rozumieć siebie i funkcjonować w relacji ze sobą, jak i innymi.

Centrum oferuje do Państwa dyspozycji cztery komfortowe i zapewniające prywatność gabinety w dwóch lokalizacjach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Poryzała-Zielonka konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam, wszystko przebiegło w dobrej atmosferze, cały czas czułem się komfortowo, p. Patrycja zadbała o swobodną atmosferę, pozwalającą się lepiej otworzyć.
  Profesjonalizm w 100%. Dużo ze mnie wyciągnęła, indywidualne podejście do pacjenta godne podziwu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Poryzała-Zielonka psychoterapia indywidualna

  Podczas spotkań panuje bardzo miła, ciepła atmosfera. Nigdy nie czuję się oceniana, a zrozumiana. Spotkania z Panią Patrycją pozwoliły mi wyjść z ogromnego kryzysu. Myślę, że jestem na dobrej drodzę, uczę się życia na nowo ze wsparciem Pani Patrycji. Choć jeszcze wiele spotkań mnie czeka, jest światełko w tunelu :))


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Poryzała-Zielonka psychoterapia indywidualna

  Pani Patrycja wzbudziła moje zaufanie, w trakcie sesji panuje spokojna przyjazna atmosfera. Terapię rozpoczęła bardzo dokładnym rozpoznaniem mnie i problemu. Ostrożne stawiała diagnozę, co sprawiło, że poczułam się zaopiekowana, a nie oceniona i zaszufladkowana (chociaż początkowo to właśnie tego oczekiwałam po udaniu się na terapię – zdobyć swoją etykietkę, teraz doceniam takie indywidualne podejście do pacjenta zamiast do choroby/zaburzenia). W trakcie pracy nad problemem zawsze stara się wydobyć rozwiązanie ze mnie i pozostawia dużo przestrzeni na swobodne przemyślenia zanim wkroczy ze wskazówkami. Czuję, że dobrze trafiłam i zmierzam z jej pomocą we właściwym kierunku.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Tynenska-Strejczek psychoterapia indywidualna

  Polecam! Pani Monika jest bardzo profesjonalną, a przy tym ciepłą osobą. Na każdej wizycie czułam, że trafiłam do odpowiedniej osoby- nigdy nie poczułam się zlekceważona, a każda nawet najdrobniejsza wątpliwość zostawała rozwiana merytoryczną odpowiedzią. Jeszcze raz polecam z całego serca!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Tynenska-Strejczek psychoterapia indywidualna

  Z Panią Moniką pracuje już od pół roku. Jest przemiłą osobą i świetnym specjalistą. Pomaga uświadomić sobie problemy, które subiektywnie nie są zauważalne. Pani Monika prowadzi rozmowę w taki sposób, że czas jest wcale niezauważalny, aż się nie chce od niej wychodzić, a po przemyśleniu terapii już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania z nią. Serdecznie wszystkim polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Kamańczyk psychoterapia

  Pani Kamańczyk pomogła mi poradzić sobie z zespołem lęku uogólnionego. Kiedy zaczynałam terapię na początku 2020 byłam osobą, która nie radziła sobie z zadaniami życia codziennego: studiami, relacjami z ludźmi, obowiązkami. Wiele rzeczy mnie przerastało. Teraz, dzięki psychoterapii, czuję, że mogę osiagnąć więcej, nie odczuwam już irracjonalnych lęków i obaw. Atmosfera podczas psychoterapii była zawsze profesjonalna. Pani Kamańczyk polecała mi podczas terapii dodatkowe książki i materiały z dziedziny psychologii, które pomogły mi zrozumieć lęk i depresję. Psychoterapia u Pani Kamańczyk była bardzo dobrą decyzją, pomogła mi szybko uporać się moimi dolegliwościami.

  mgr Beata Kamańczyk

  Dziękuję za zaufanie i wspólną pracę. Życzę dalszych sukcesów.
  Pozdrawiam serdecznie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Beata Kamańczyk psychoterapia

  Pani Beata zawsze potrafiła mnie wysłuchać i pozwalała swobodnie wyrazić mi swoje myśli, a na każdym spotkaniu stwarzała miłą i spokojną atmosferę. Trafnymi pytaniami i spostrzeżeniami zachęcała mnie do przemyśleń oraz do pracy nad sobą. Dzięki terapii zrozumiałam mechanizm pojawiania się lęków i nauczyłam, jak sobie z nimi radzić.
  Dostałam także dużo wskazówek na przyszłość, którą teraz, z większym spokojem ducha, mogę sama budować.

  mgr Beata Kamańczyk

  Dziękuję za miłe słowa i zaufanie. Trzymam kciuki za dalszą drogę. Wszystkiego dobrego :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Maciej Majewski konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Trochę za wcześnie na jakąś konkretną ocenę. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona z przebiegu konsultacji. Umówiłam się na kolejne spotkanie.

  mgr Maciej Majewski

  Zapraszam zatem do dalszej współpracy w razie zauważanej potrzeby. Pozdrawiam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Kamańczyk psychoterapia

  Swoją terapię zaczęłam w grudniu, przyszłam do gabinetu z objawami somatycznymi, wypompowana z energii i wciąż zapętlająca się w tych samych myślach. Po ponad pół roku wyszłam z gabinetu jako znająca się osoba i przede wszystkim szczęśliwa, a to zarówno dzięki swojej pracy jak i Pani Beaty. Pani empatia i zrozumienie generowały poczucie zaopiekowania
  Jestem bardziej niż wdzięczna za współpracę. Na początku terapii tęskniłam za swoją starą energią i zadowoleniem, a dziś z kompletnie nową energią, zadowoleniem i satysfakcją piszę ten komentarz.
  Bez chwili zawahania polecam w 100%

  mgr Beata Kamańczyk

  Pani zaangażowanie i gotowość do zmian były wielkimi wartościami w naszej wspólnej pracy.
  Dziękuję za zaufanie i trzymam kciuki za Pani dalszą podróż przez życie.
  Pozdrawiam serdecznie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paula Rol psychoterapia indywidualna

  Pani Paula to bardzo zaangażowany lekarz, szybko reagujący na potrzeby pacjenta. Jest bardzo empatyczna i profesjonalna. Terapia skuteczna, zmieniła mój tok myślenia o samej sobie, pewne elementy na pewno zostaną ze mną na dłużej. Zdecydowanie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania