Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

(72 opinie)

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeut... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

Piramowicza 9, Śródmieście

90-254, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 504...

O nas

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeutycznej. Naszym zamiarem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy zajdzie dla siebie profesjonalną i adekwatną opiekę, będzie czuł się ważny i słuchany. Współpracujący ze sobą zespół terapeutów specjalizujących się w różnych dziedzinach oraz bogaty w wiedzę z kilku nurtów psychoterapeutycznych gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy doświadczają trudności, chcieliby lepiej rozumieć siebie i funkcjonować w relacji ze sobą, jak i innymi.

Centrum oferuje do Państwa dyspozycji cztery komfortowe i zapewniające prywatność gabinety w dwóch lokalizacjach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Piotrkowicz

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Była to moja pierwsza wizyta u specjalisty tego typu. Wylało się ze mnie morze łez ale zrozumiałam, że w demonami w głowie można spróbować zawalczyć i je pokonać. Wizyta na pewno nie była ostatnia. Zaproponowano mi długoterminową terapie i tylko z powodu przeprowadzki do innego miasta nie będę mogła jej kontynuować. Póki jestem na miejscu chcę wykorzystać czas i spotkać się z terapeutą tyle razy ile to możliwe.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

   Do pani Oli trafiłam z polecenia koleżanki. Miałam poczucie, że moja aktualna życiowa sytuacja mnie przerasta. Nie miałam przekonania do tego typu rozwiązań, ale atmosfera stworzona przez panią Olę, jej ciepło i zrozumienie dla moich problemów pomogło mi się otworzyć i zacząć pracę nad sobą. Nie było łatwo, ale dzięki jej pomocy stanęłam na nogi. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maja Kubiak-Przybyłek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Zakończyłam terapię u Pani Mai. Dzięki niej zrozumiałam siebie, swoje potrzeby, swoje zachowanie wywoływane schematami. W trakcie terapii poczułam uwolnienie od przeszłości. Towarzyszyło i towarzyszy mi nadal uczucie ulgi.
   W gabinecie zawsze czułam się komfortowo, mimo że sesje nie zawsze były łatwe. Podczas rozmów bardzo często Pani Maja rozumiała mnie i moje emocje, co zdecydowanie ułatwiło znalezienie danych spostrzeżeń i wyciągnięciu z nich wniosków.
   Obecnie, dzięki przepracowaniu tego na terapii, potrafię spoglądać na siebie przyjaznym okiem, z akceptacją podchodzić do siebie, swoich emocji, swoich myśli. Moja pewność siebie i poczucie własnej wartości znacznie się zwiększyły.
   Terapię zakończyłam, jednak wszystko, co otrzymałam podczas terapii, zostanie ze mną na zawsze - sposób myślenia, postrzegania siebie i mojego otoczenia. Dzięki temu łatwiej jest mi komunikować się z innymi ludźmi.
   Jestem ogromnie wdzięczna Pani Mai za cały przebieg terapii, za to w jaki sposób prowadziła naszą pracę i jak wiele dzięki niej zmieniło się w moim życiu.
   Zdecydowanie polecam!

  • N
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

   Jestem tuż po zakończeniu psychoterapii u Pani Mai i zdecydowanie polecam ją każdemu w potrzebie. Spotkania odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a Pani Maja jest świetną słuchaczką, nie ponagla, daje czas do namysłu i okazuje dużo wsparcia. Pomogła mi obudzić w sobie pewność siebie, co nareszcie pozwoliło mi zdrowo funkcjonować w codziennym życiu. Jestem niezwykle wdzięczna i jeszcze raz wszystkim polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Maciej Majewski

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Maciej Majewski Psycholog Psychoterapeuta gabinet GostyninUsługa: konsultacja psychologiczna

   Emocjonalny komfort. Zaangażowanie. To chyba najważniejsze w pracy psychologa, żeby zapewnić pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Myślę, że to dobry początek współpracy.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Maciej Majewski Psycholog Psychoterapeuta gabinet GostyninUsługa: konsultacja psychologiczna

   Polecam.wizyta spełniła moje oczekiwania. Pan Maciej z pełnym zaangażowaniem wysłuchał mnie i jasno określił dalszy etap terapii .

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Monika Tynenska-Strejczek

  Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: stany lękowe

   To była moja pierwsza wizyta u Pani Moniki ale od razu bardzo mi się podobało profesjonalne podejście z jej strony do mojego przypadku jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Przez całą wizytę ja opowiadałem co mnie dręczy, Pani Monika zadawała pytania, rozmawiała ze mną jak byśmy się znali już bardzo długo najchętniej to bym wcale od niej nie wychodził, czułem się zrelaksowany i odprężony. Powiem szczerze już nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania, wiem że mi pomoże znów wskoczyć na właściwe tory z moim myśleniem o samym sobie i z moimi problemami. Bardzo polecam Panią Monikę każdemu z problemami stany lękowe niekontrolowane wybuchy agresi. Jest najlepsza.
   Ps. Jeżeli coś was dręczy, niepokoi to nie bójcie się to nie jest żaden wstyd iść do specjalisty po pomoc ja znalazłem tą siłę i jeszcze raz podkreślę bardzo się cieszę że trafiłem do Pani Moniki. Polecam wszystkim.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo profesjonalnie i sympatycznie zarazem.Co do terapeuty to skorzystałem z rady znajomych - nie żałuję. pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Kamańczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia

   Pani Beata udzieliła mi pomocy o której nawet nie myślałem że kiedykolwiek doświadczę. Wchodząc po raz pierwszy do jej gabinetu byłem osobą która na co dzień miała ogromne problemy ze wstawianiem z łóżka i szczerym uśmiechem oraz nie widział w niczym sensu. Wychodząc niespełna rok później byłem już kimś kto znów odnalazł w sobie siłę i chęci do robienia rzeczy które go cieszą. Zrozumienie i rady które otrzymałem były dla mnie nieocenione gdyż pozwoliły mi ruszyć z miejsca w którym tkwiłem bardzo długo. Empatia, szczere zainteresowanie w oczach i ciepłe słowa w gabinecie były normą.
   Na zawsze panią Beatę będę wspominał jako kogoś, kto sprawił że mogłem dalej żyć tak jak kiedyś. Z czystym sercem mogę serdecznie polecić tego lekarza ponieważ nie wiem gdzie bym był gdyby nie ona :)

  • P

   Pełna empatii, ciepła i godna zufania psycholog, przy której czułam się naprawdę swobodnie. Terapia dobrana w sposób i godziny bardzo dla mnie dogodne.
   Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paula Rol

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • S
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Paula to bardzo zaangażowany lekarz, szybko reagujący na potrzeby pacjenta. Jest bardzo empatyczna i profesjonalna. Terapia skuteczna, zmieniła mój tok myślenia o samej sobie, pewne elementy na pewno zostaną ze mną na dłużej. Zdecydowanie polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani dr.Paulina Rol to świetny terapeuta,który potrafi zaskoczyć swoją innowacyjną metodą pracy oraz kompetencją, zaangażowaniem oraz efektywnością, której może pozazdrościć nie jeden doświadczony psycholog. Piszę to z pełną odpowiedzialnością,gdyż za nami jest ponad rok terapii podczas której wykonałyśmy
   ogrom wspólnej pracy i postępy, jakich się nawet nie spodziewałam. Przed nami ostatnie spotkanie, których będzie mi brakować, gdyż po każdej sesji czułam się pewniejsza siebie,choć niejednokrotnie polały się łzy... Dzięki doktor moje życie nabrało sensu. Zrozumiałam skąd we mnie tyle złości i nienawiści i teraz lepiej sobie radzę z emocjami, gdyż wreszcie odzyskałam kontrolę nad własnym życiem. Polecam z całego serca wszystkim. Zaufajcie. Dr.Paulina Rol działa cuda!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania