Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

(47 opinii)

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeut... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

Orla 13, lok.8

90-317 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 504...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychoterapii Tu i Teraz powstało w kwietniu 2019 r. w odpowiedzi na potrzebę stworzenia intymnego, przyjaznego miejsca zarówno dla terapeutów, jak i osób chcących skorzystać z pomocy terapeutycznej. Naszym zamiarem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy zajdzie dla siebie profesjonalną i adekwatną opiekę, będzie czuł się ważny i słuchany. Współpracujący ze sobą zespół terapeutów specjalizujących się w różnych dziedzinach oraz bogaty w wiedzę z kilku nurtów psychoterapeutycznych gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy doświadczają trudności, chcieliby lepiej rozumieć siebie i funkcjonować w relacji ze sobą, jak i innymi.

Centrum oferuje do Państwa dyspozycji cztery komfortowe i zapewniające prywatność gabinety w dwóch lokalizacjach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maja Kubiak-Przybyłek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Zakończyłam terapię u Pani Mai. Dzięki niej zrozumiałam siebie, swoje potrzeby, swoje zachowanie wywoływane schematami. W trakcie terapii poczułam uwolnienie od przeszłości. Towarzyszyło i towarzyszy mi nadal uczucie ulgi.
   W gabinecie zawsze czułam się komfortowo, mimo że sesje nie zawsze były łatwe. Podczas rozmów bardzo często Pani Maja rozumiała mnie i moje emocje, co zdecydowanie ułatwiło znalezienie danych spostrzeżeń i wyciągnięciu z nich wniosków.
   Obecnie, dzięki przepracowaniu tego na terapii, potrafię spoglądać na siebie przyjaznym okiem, z akceptacją podchodzić do siebie, swoich emocji, swoich myśli. Moja pewność siebie i poczucie własnej wartości znacznie się zwiększyły.
   Terapię zakończyłam, jednak wszystko, co otrzymałam podczas terapii, zostanie ze mną na zawsze - sposób myślenia, postrzegania siebie i mojego otoczenia. Dzięki temu łatwiej jest mi komunikować się z innymi ludźmi.
   Jestem ogromnie wdzięczna Pani Mai za cały przebieg terapii, za to w jaki sposób prowadziła naszą pracę i jak wiele dzięki niej zmieniło się w moim życiu.
   Zdecydowanie polecam!

  • N
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i Teraz

   Jestem tuż po zakończeniu psychoterapii u Pani Mai i zdecydowanie polecam ją każdemu w potrzebie. Spotkania odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a Pani Maja jest świetną słuchaczką, nie ponagla, daje czas do namysłu i okazuje dużo wsparcia. Pomogła mi obudzić w sobie pewność siebie, co nareszcie pozwoliło mi zdrowo funkcjonować w codziennym życiu. Jestem niezwykle wdzięczna i jeszcze raz wszystkim polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Aleksandra Piotrkowicz

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • E
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Ola bardzo mi pomogła zrozumieć wszystkie schematy, które utrudniały mi funkcjonowanie. Szczególnie polecam ze względu na empatię, ciepło i zaangażowanie. Od początku miałam poczucie, że pani Ola wie co robi i do czego zmierzamy.

  • Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Była to moja pierwsza wizyta u specjalisty tego typu. Wylało się ze mnie morze łez ale zrozumiałam, że w demonami w głowie można spróbować zawalczyć i je pokonać. Wizyta na pewno nie była ostatnia. Zaproponowano mi długoterminową terapie i tylko z powodu przeprowadzki do innego miasta nie będę mogła jej kontynuować. Póki jestem na miejscu chcę wykorzystać czas i spotkać się z terapeutą tyle razy ile to możliwe.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Paula Rol

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • S
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Paula to bardzo zaangażowany lekarz, szybko reagujący na potrzeby pacjenta. Jest bardzo empatyczna i profesjonalna. Terapia skuteczna, zmieniła mój tok myślenia o samej sobie, pewne elementy na pewno zostaną ze mną na dłużej. Zdecydowanie polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani dr.Paulina Rol to świetny terapeuta,który potrafi zaskoczyć swoją innowacyjną metodą pracy oraz kompetencją, zaangażowaniem oraz efektywnością, której może pozazdrościć nie jeden doświadczony psycholog. Piszę to z pełną odpowiedzialnością,gdyż za nami jest ponad rok terapii podczas której wykonałyśmy
   ogrom wspólnej pracy i postępy, jakich się nawet nie spodziewałam. Przed nami ostatnie spotkanie, których będzie mi brakować, gdyż po każdej sesji czułam się pewniejsza siebie,choć niejednokrotnie polały się łzy... Dzięki doktor moje życie nabrało sensu. Zrozumiałam skąd we mnie tyle złości i nienawiści i teraz lepiej sobie radzę z emocjami, gdyż wreszcie odzyskałam kontrolę nad własnym życiem. Polecam z całego serca wszystkim. Zaufajcie. Dr.Paulina Rol działa cuda!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Beata Kamańczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia

   Pani Kamańczyk pomogła mi poradzić sobie z zespołem lęku uogólnionego. Kiedy zaczynałam terapię na początku 2020 byłam osobą, która nie radziła sobie z zadaniami życia codziennego: studiami, relacjami z ludźmi, obowiązkami. Wiele rzeczy mnie przerastało. Teraz, dzięki psychoterapii, czuję, że mogę osiagnąć więcej, nie odczuwam już irracjonalnych lęków i obaw. Atmosfera podczas psychoterapii była zawsze profesjonalna. Pani Kamańczyk polecała mi podczas terapii dodatkowe książki i materiały z dziedziny psychologii, które pomogły mi zrozumieć lęk i depresję. Psychoterapia u Pani Kamańczyk była bardzo dobrą decyzją, pomogła mi szybko uporać się moimi dolegliwościami.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia

   Pani Beata zawsze potrafiła mnie wysłuchać i pozwalała swobodnie wyrazić mi swoje myśli, a na każdym spotkaniu stwarzała miłą i spokojną atmosferę. Trafnymi pytaniami i spostrzeżeniami zachęcała mnie do przemyśleń oraz do pracy nad sobą. Dzięki terapii zrozumiałam mechanizm pojawiania się lęków i nauczyłam, jak sobie z nimi radzić.
   Dostałam także dużo wskazówek na przyszłość, którą teraz, z większym spokojem ducha, mogę sama budować.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Monika Tynenska-Strejczek

  Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Polecam! Pani Monika jest bardzo profesjonalną, a przy tym ciepłą osobą. Na każdej wizycie czułam, że trafiłam do odpowiedniej osoby- nigdy nie poczułam się zlekceważona, a każda nawet najdrobniejsza wątpliwość zostawała rozwiana merytoryczną odpowiedzią. Jeszcze raz polecam z całego serca!

  • J
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Tu i TerazUsługa: psychoterapia indywidualna

   Z Panią Moniką pracuje już od pół roku. Jest przemiłą osobą i świetnym specjalistą. Pomaga uświadomić sobie problemy, które subiektywnie nie są zauważalne. Pani Monika prowadzi rozmowę w taki sposób, że czas jest wcale niezauważalny, aż się nie chce od niej wychodzić, a po przemyśleniu terapii już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania z nią. Serdecznie wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania