Centrum Psychoterapii " Między Słowami"

(6 opinii)

Centrum Psychoterapii „Między Słowami” to prywatna placówka świadcząca usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego miejsca i przyjaznego otoczenia służącego ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii " Między Słowami"

Michała Paca 9 lok.1

04-361 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychoterapii „Między Słowami” to prywatna placówka świadcząca usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego miejsca i przyjaznego otoczenia służącego spotkaniom osób potrzebujących wsparcia z profesjonalistami, potrafiącymi tego wsparcia udzielić, będąc przewodnikiem po tym, co nieopisane i niedopowiedziane, czyli MIĘDZY SŁOWAMI. Pomagamy dzieciom, młodzieży, dorosłym, parom i rodzinom, prowadzimy również terapię grupową.

Dbamy zarówno o Klientów jak i o terapeutów, mając świadomość, że dobra atmosfera relacji między nimi jest warunkiem koniecznym do tego, aby terapia była skuteczna, to znaczy aby Klientowi dała poczucie, że otrzymał potrzebne mu wsparcie, a terapeucie – satysfakcję, że mógł takiego wsparcia udzielić.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom wsparcie na najwyższym poziomie i w sposób odpowiadający ich indywidualnym potrzebom.

Staramy się współpracować z najlepszymi terapeutami, którzy dbają o swój rozwój zawodowy, przede wszystkim przez udział w szkoleniach i bieżącą wymianę doświadczeń.

Zabiegi

 • konsultacje psychologiczne
 • konsultacje pedagogiczne
 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • terapia par
 • interwencja kryzysowa
 • terapia uzależnień
 • terapia seksuologiczna
 • psychologiczna analiza wiarygodności zeznań
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szwedowska konsultacja psychologiczna

  Szczerze polecam Panią Anne, jest to specjalista wyróżniający się wysoka kultura osobista, cierpliwością i niebywałym spokojem. Nasze spotkania odbywały się w bezpiecznej dla mnie atmosferze, przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Mam poczucie dobrze zainwestowanych czasu i pieniędzy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Pomyślałem że może warto będzie podzielić się opinią, bo pan Jacek jest człowiekiem, który naprawdę potrafi pomóc. Ma bardzo duże doświadczenie życiowe i coś co można nazwać "zdrowym rozsądkiem". Umie wskazać, co w życiu jest naprawdę ważne i o co warto walczyć.
  Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szwedowska konsultacja psychologiczna

  Zmuszony byłem do zmiany terapeuty. Myślałem, że to będzie problem i znowu wszystko od początku. Jednak okazało się, że nie musi tak być a zmiana wyszła na dobre


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patryk Kilanowski konsultacja psychologiczna

  Ogólnie rzecz biorąc bardzo dobre spotkanie, które mi pomogło. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Szwedowska konsultacja psychologiczna

  Bardzo rzetelna, profesjonalna i zaangażowana. Empatia i zrozumienie Pani Doktor dają poczucie bezpieczeństwa. Pani Ania potrafi słuchać i skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemu. Serdecznie polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patryk Kilanowski konsultacja psychologiczna

  fachowy i szczegłowy bardzo dobrze się rozmawia i potrafi podnieść pacjenta emocjonalnie polecam, Wizyta w czasie umówienia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania