O nas

Szanowni Państwo W naszym centrum oferujemy szeroki zakres usług z zakresu wspierania zdrowia mentalnego. Każda osoba, która decyduje się skorzystać z konsultacji/ terapii w naszym ośrodku może liczyć na indywidualne podejście i życzliwą pomoc, która pozwoli na uporanie się z trudnościami. Zachęcamy Państwa do umawiania spotkań przez portal znanylekarz.pl lub telefonicznie pod nr tel. +48 793 668 666 ( również w przypadku braku miejsc w kalendarzu specjalisty) Zespół Centrum Psychoterapii HELP (tel. +48 793 668 666)
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (9)

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Jurek Inny

  Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do młodej osoby. Moja córka pomimo że ma duże trudności z mówieniem o sobie już po pierwszej konsultacji otworzyla się na mnie i opowedziala mi o swoich kłopotach. Pani doktor łatwo nawiązuje kontakt z nastolatkiem, jest ciepła, życzliwa i przystepnie przekazuje informacje. Polecam.

  mgr Anna Jurek

  Dziękuję za komentarz. Cieszę się na informację o takiej otwartości córki. Relacje rodzinne są dla mnie bardzo ważne, dlatego często podkreślam ich znaczenie. Dobrze ze udało się Panią nawiązać kontakt, który z pewnością zaowocuje.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kulik konsultacja online

  Pani Kasia jest bardzo empatyczną osobą. Do tej pory miałam złe doświadczenia z psychologami, a Pani Kasia przywróciła mi wiarę w sens terapii. Bardzo polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Katarzyna Kulik konsultacja online

  Dwie wizyty (300 zł) i ja nadal nie wiem co dalej . Szkoda choć jedne zdanie po drugim spotkaniu podsumowujące - brak . Kolejna wizyta , kolejny koszt, aby dowiedzieć się co dalej. Choć Pani w sekretariacie mówiła , ze już po pierwszym się coś dowiem. Szkoła bo chce działać ale nie kosztem - kosztów .

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Katarzyna Kulik konsultacja online

  Pani psycholog bardzo zaangażowana w moje sytuację , naprawdę bardzo polecam bardzo łatwo było mi się przed nią otworzyć , polecam każdemu

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kulik Konsultacja psychologiczna

  Bardzo miła i konkretna Pani psycholog. Bardzo pomocna, pomogła mi rozwiązać mój problem praktycznie od zaraz. Jestem bardzo zadowolony i na pewno mogę śmiało polecić każdemu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania