Pracujemy w zawodzie od wielu lat i wciąż z troską i zaangażowaniem przyglądamy się losom naszych pacjentów. Niezmiennie bliska jest nam myśl, że podążają oni nową dla siebie drogą – czasem w nieznan... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Ametis

Londyńska 11

03-921 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pracujemy w zawodzie od wielu lat i wciąż z troską i zaangażowaniem przyglądamy się losom naszych pacjentów.
Niezmiennie bliska jest nam myśl, że podążają oni nową dla siebie drogą – czasem w nieznane i niespodziewane.
My zaś im w tym towarzyszymy.

Możemy pomóc:
W zakresie usług Centrum Psychoterapii Ametis znajduje się poradnictwo psychologiczne i pedagogiczne, pomoc psychologiczna, psychoterapia oraz konsultacje psychiatryczne.
Zapraszamy na terapię indywidualną, terapię małżeństw i par, a także do udziału w grupach terapeutycznych i warsztatach tematycznych.
Leczymy osoby dorosłe, dzieci i młodzież. W naszym zespole znajdują się psycholodzy (w tym psycholog dziecięca), specjaliści psychoterapii uzależnień, psychiatra osób dorosłych oraz psychiatra dziecięca.

Pomagamy:

• Dorosłym
- w stanach kryzysu
- uzależnionym od substancji (alkohol, narkotyki i inne) i/lub czynności
- z syndromem Dorosłego Dziecka Alkoholika
- z syndromem Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej
- bliskim osób uzależnionych (współuzależnienie)
- z zaburzeniami lękowymi
- zmagającym się z innymi zaburzeniami psychicznymi

• Dzieciom i młodzieży
- w kryzysie
- z trudnościami w relacjach rówieśniczych
- z problemem radzenia sobie ze złością
- z obniżoną samooceną
- z trudnościami szkolnymi

• Parom w kryzysie

Prowadzimy również warsztaty i szkolenia, w tym doskonałe warsztaty edukacyjne dot. pracy z osobami uzależnionymi, czy też warsztaty radzenia sobie ze stresem. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo Trening Zastępowania Agresji dedykowany młodzieży czy też grupę wsparcia dla rodziców.
Serdecznie zapraszamy :)

Choroby

 • uzależnienie
 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • syndrom DDA
 • zaburzenia adaptacyjne
 • współuzależnienie
 • nerwica
 • patologiczny hazard
 • alkoholizm
 • narkomania
 • uzależnienia behawioralne
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Zwolińska psychoterapia indywidualna

  Decyzja, żeby rozpocząć terapię u pani Ani jest jedną z lepszych w moim życiu i nie są to puste słowa. Jak napisał ktoś poniżej "kliknęło" (a bez tego ani rusz) i w naprawdę przyjaznej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze zacząłem pracę nad sobą. I dzięki pani Ani sporo się nauczyłem, wiele rzeczy w moim życiu zmieniłem i cóż... pracuję dalej :)
  Spotkania z panią Anią dają pozytywną energię, chęć, żeby kolejny raz wstać i wziąć się z życiem za bary i uczynić je lepszym. Dla samego siebie, dla swoich bliskich.
  Serdecznie polecam :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Fajna zaangażowana współpraca. Ogromna empatia. Skuteczna motywacja do grzebania głęboko i znajdowania odpowiedzi.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Jeśli ktoś podobnie jak ja już od dawna chciał skorzystać z usług psychologa/terapeuty, lecz miał obawy, sesje z Panią Dorotą będą doskonałym wyborem. Pani Dorota jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Jest taktowna, nie ocenia i cechuje ją ogromne zaangażowanie. Dzięki temu atmosfera w jej gabinecie jest przyjazna i chce się tam wracać. Widać, że Pani Dorocie zależy na dobru pacjenta. Czuję poprawę już od pierwszych spotkań.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona z terapii. Chociaż byłam już u wielu specjalistów. Pani Dorota zawsze wysłuchuje ze zrozumieniem, obdarza ogromną empatią, angażuje się w rozmowę, a nie tylko czeka aż wszystko z siebie wyrzucę. Czuję, że mam z kim porozmawiać o swoich problemach i ufam Pani bezwarunkowo. Już po kilku spotkaniach zaczęłam się lepiej czuć, dostrzegać siebie, rozumieć swoje problemy, smutki, niezrozumienia. Czuję, że mam siłę, żeby z tym walczyć. Na pewno nie zmienię Pani Doroty na nikogo innego. Polecam Panią Psychoterapeutkę całym sercem za to, że tak mi pomaga.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Pani Dorota jest bardzo miła i empatyczna a zarazem profesjonalna i rzeczowa. Bardzo uważna i zaangażowana w nasze rozmowy. Już po 3 miesiącach terapii widzę znaczące efekty. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi pomogła. Polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Do Pani Doroty trafiłam 4 miesiące temu i od pierwszego spotkania wiedziałam, że to miejsce dla mnie. Bardzo empatyczne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala mi czuć się super komfortowo podczas cotygodniowych wizyt. Pani Dorota jest niezwykle troskliwą, uważną i wrażliwą terapeutką, której mogłam zaufać. Każdemu kto potrzebuje pomocy, polecam gorąco i zagrzewam do podjęcia decyzji o zapisaniu się na pierwszą wizytę.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Malesa

  Bardzo profesjonalna wizyta. Pełne zaangażowanie psychoterapeutki. Szczerze polecam wszystkim chętnym. Cena też spoko jak na rynek.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Pani Dorota jest bardzo zaangażowana, empatyczna i zwraca uwagę na szczegóły. Szybko wzbudziła moje zaufanie i bardzo dobrze mi się z nią pracuje.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Czok

  Serdecznie dziękuję Pani Dorocie. Swoją postawą sprawiła, że terapia nabrała biegu w pomyślnym kierunku. Miłe usposobienie i zaangażowanie wpłynęło na chęć uczestnictwa w spotkaniach.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Zwolińska psychoterapia uzależnień

  Pełen profesjonalizm i zaangaźowanie w to co robi a robi to z pasją. Byłem na paru terapiach i dopiero Pani Anna dotarła do tego co mnie gryzie i powód mojego uzaleźnienia. Jestem jej wdzięczny do końca źycia iź moźe kiedyś umrę trzeźwy

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania