Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Pracujemy w zawodzie od wielu lat i wciąż z troską i zaangażowaniem przyglądamy się losom naszych pacjentów.
Niezmiennie bliska jest nam myśl, że podążają oni nową dla siebie drogą – czasem w nieznane i niespodziewane.
My zaś im w tym towarzyszymy.

Możemy pomóc:
W zakresie usług Centrum Psychoterapii Ametis znajduje się poradnictwo psychologiczne i pedagogiczne, pomoc psychologiczna, psychoterapia oraz konsultacje psychiatryczne.
Zapraszamy na terapię indywidualną, terapię małżeństw i par, a także do udziału w grupach terapeutycznych i warsztatach tematycznych.
Leczymy osoby dorosłe, dzieci i młodzież. W naszym zespole znajdują się psycholodzy (w tym psycholog dziecięca), specjaliści psychoterapii uzależnień, psychiatra osób dorosłych oraz psychiatra dziecięca.

Pomagamy:

• Dorosłym
- w stanach kryzysu
- uzależnionym od substancji (alkohol, narkotyki i inne) i/lub czynności
- z syndromem Dorosłego Dziecka Alkoholika
- z syndromem Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej
- bliskim osób uzależnionych (współuzależnienie)
- z zaburzeniami lękowymi
- zmagającym się z innymi zaburzeniami psychicznymi

• Dzieciom i młodzieży
- w kryzysie
- z trudnościami w relacjach rówieśniczych
- z problemem radzenia sobie ze złością
- z obniżoną samooceną
- z trudnościami szkolnymi

• Parom w kryzysie

Prowadzimy również warsztaty i szkolenia, w tym doskonałe warsztaty edukacyjne dot. pracy z osobami uzależnionymi, czy też warsztaty radzenia sobie ze stresem. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo Trening Zastępowania Agresji dedykowany młodzieży czy też grupę wsparcia dla rodziców.
Serdecznie zapraszamy :)
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Czok Inny

  Polecam Pani Dorotę. Bardzo ciepła osoba. Jestem w trakcie współpracy i jestem zadowolona z każdej sesji.
  Trafne pytania pomagające znaleźć odpowiedź w sobie.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Malesa konsultacja psychologiczna, sesja psychoterapii indywidualnej

  Z Panią Anną pracuję dopiero kilka miesięcy, ale już bardzo mi pomogła - świetnie potrafi wysłuchać i zanalizować potrzeby pacjenta. Dzięki terapii z Panią Anną w krótkim czasie udało mi się stawić czoła trudnym sytuacjom i nawykom które sprawiały mi problemy. Jestem bardzo wdzięczna za jej podejście i zaangażowanie.

  mgr Anna Malesa

  Bardzo dziękuję Pani Aniu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Zwolińska psychoterapia indywidualna

  Decyzja, żeby rozpocząć terapię u pani Ani jest jedną z lepszych w moim życiu i nie są to puste słowa. Jak napisał ktoś poniżej "kliknęło" (a bez tego ani rusz) i w naprawdę przyjaznej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze zacząłem pracę nad sobą. I dzięki pani Ani sporo się nauczyłem, wiele rzeczy w moim życiu zmieniłem i cóż... pracuję dalej :)
  Spotkania z panią Anią dają pozytywną energię, chęć, żeby kolejny raz wstać i wziąć się z życiem za bary i uczynić je lepszym. Dla samego siebie, dla swoich bliskich.
  Serdecznie polecam :)


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Czok

  Fajna zaangażowana współpraca. Ogromna empatia. Skuteczna motywacja do grzebania głęboko i znajdowania odpowiedzi.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Czok

  Jeśli ktoś podobnie jak ja już od dawna chciał skorzystać z usług psychologa/terapeuty, lecz miał obawy, sesje z Panią Dorotą będą doskonałym wyborem. Pani Dorota jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Jest taktowna, nie ocenia i cechuje ją ogromne zaangażowanie. Dzięki temu atmosfera w jej gabinecie jest przyjazna i chce się tam wracać. Widać, że Pani Dorocie zależy na dobru pacjenta. Czuję poprawę już od pierwszych spotkań.


  Z
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Czok

  Pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona z terapii. Chociaż byłam już u wielu specjalistów. Pani Dorota zawsze wysłuchuje ze zrozumieniem, obdarza ogromną empatią, angażuje się w rozmowę, a nie tylko czeka aż wszystko z siebie wyrzucę. Czuję, że mam z kim porozmawiać o swoich problemach i ufam Pani bezwarunkowo. Już po kilku spotkaniach zaczęłam się lepiej czuć, dostrzegać siebie, rozumieć swoje problemy, smutki, niezrozumienia. Czuję, że mam siłę, żeby z tym walczyć. Na pewno nie zmienię Pani Doroty na nikogo innego. Polecam Panią Psychoterapeutkę całym sercem za to, że tak mi pomaga.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dorota Czok

  Pani Dorota jest bardzo miła i empatyczna a zarazem profesjonalna i rzeczowa. Bardzo uważna i zaangażowana w nasze rozmowy. Już po 3 miesiącach terapii widzę znaczące efekty. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi pomogła. Polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dorota Czok

  Do Pani Doroty trafiłam 4 miesiące temu i od pierwszego spotkania wiedziałam, że to miejsce dla mnie. Bardzo empatyczne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala mi czuć się super komfortowo podczas cotygodniowych wizyt. Pani Dorota jest niezwykle troskliwą, uważną i wrażliwą terapeutką, której mogłam zaufać. Każdemu kto potrzebuje pomocy, polecam gorąco i zagrzewam do podjęcia decyzji o zapisaniu się na pierwszą wizytę.


  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Malesa

  Bardzo profesjonalna wizyta. Pełne zaangażowanie psychoterapeutki. Szczerze polecam wszystkim chętnym. Cena też spoko jak na rynek.

  mgr Anna Malesa

  Dziękuję za Pana opinię.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dorota Czok

  Pani Dorota jest bardzo zaangażowana, empatyczna i zwraca uwagę na szczegóły. Szybko wzbudziła moje zaufanie i bardzo dobrze mi się z nią pracuje.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Londyńska 11, 03-921 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania