Centrum Psychoterapii

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii

Kołłątaja 17

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Centrum Psychoterapii? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Jagiełłowicz Inny

  Bardzo dobry specjalista, wyjaśnia w czym lezy problem, dobiera leki, rehabilitację. Dobry człowiek. Polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Jagiełłowicz

  Moje leczenie zaczęło się w 1999 r. miałem 23 lata i nie mogłem się ruszyć z łóżka, moja pani doktor nie wiedziała czy udaję czy naprawdę mnie boli ( kręgosłup lędźwiowy). Nie wstałem z łóżka przyjechało pogotowie i dostałem skierowanie do szpitala. Miesiąc spędziłem w szpitalu diagnoza Dyskopatia L-4... OPERACJA. Nie zgodziłem się wypisali mnie do domu, wróciłem o kulach i okropnym bólem... Mozolne ćwiczenia, morze lekarstw ... lekarzy.
  Wiele bym mógł i dużo napisać o podejściu różnych lekarzy do pacjenta " usłyszałem nawet taką opinię, że z taką dolegliwością nie warto się męczyć" nie wiem co miałem o tym myśleć. Na szczęście byli też lekarze którzy potrafili leczyć i podnieść na duchu. Do takich lekarzy należy Pan Doktor Andrzej Jagiełłowicz postawił mnie na nogi ! dosłownie, załatwił rehabilitację ,sanatorium, możliwość pracy i godne życie. Dodam jeszcze, że Pan Doktor nie wziął ode mnie ani złotówki wszystko w ramach NFZ.
  Jeszcze raz chcę podziękować Panu Doktorowi Jagiełłowiczowi za to, że potraktował mnie po ludzku, że jest człowiekiem o wielkim sercu i specjalistą jakich mało... Serdecznie pozdrawiam Emanuel C.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Jagiełłowicz

  Bardzo pomocny, przyjazny. Kiedy widzi, że terapia będzie dłuższa a chodzi się do niego prywatnie kieruje do siebie na NFZ a nie zdziera kasy. Ode mnie wziął za wizytę 0 złotych, bo stwierdził żebym nie żartowała, ze za taką poradę się nie płaci. Fakt była to krótka porada, ale zabrałam czas panu doktorowi i mógł mnie normalnie skasować. Przy tym jest bardzo miły.


  P
  Lekarz: Andrzej Jagiełłowicz

  Poznałam pana doktora kiedy byłam w bardzo złej formie fizycznej i psychicznej pomógł mi stanąć na nogi i odzyskać chęć życia .To fajny człowiek i dobry lekarz.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania