CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU STOMATOLOGIA RODZINNA - ESTETICDENT OSTROŁEKA ZAMÓW WIZYTĘ TEL: 511-102-750

Serdecznie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego "Estetic-Dent". Nasz gabinet mieści się przy ulicy Kilińskiego 24 w Ostrołęce (Stare Miasto ) lekarz stomatolog posiada duże doświadczenie w st... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU STOMATOLOGIA RODZINNA - ESTETICDENT OSTROŁEKA ZAMÓW WIZYTĘ TEL: 511-102-750

Jana Kilińskiego 24

Ostrołęka , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Serdecznie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego "Estetic-Dent". Nasz gabinet mieści się przy ulicy Kilińskiego 24 w Ostrołęce (Stare Miasto )

lekarz stomatolog posiada duże doświadczenie w stomatologii rodzinnej , co jest dodatkowym atutem naszego gabinetu. Dzięki temu leczenie u nas będzie przede wszystkim przyjemnością a nie przykrym doświadczeniem. Postaramy się przekonać o tym zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych pacjentów.

Co ważne regularne wizyty (zaleca się raz na pół roku) w gabinecie stomatologicznym pozwalają na wczesne wykrycie próchnicy oraz innych schorzeń jamy ustnej.

Mali pacjenci są osobami najbardziej wymagającymi. Nasz stomatolog dziecięcy jest nie tylko doskonałym dentystą, ale i osobą, której dziecko może zaufać. Celem naszego lekarza jest przede wszystkim zbudowanie prawidłowej relacji, aby dziecko chciało wziąć udział w przeglądzie jamy ustneji zrozumiało, że to może być prawdziwa przygoda.

Gabinet posiada najnowsze i bardzo nowoczesne wyposażenie. Ponadto mamy najlepsze na rynku materiały stomatologiczne. Dla najlepszego komfortu leczenia proponujemy znieczulenie komputerowe i posiadamy kamerę wewnątrzustną.

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi profilaktyczne oraz zajmujemy się leczeniem dorosłych i chirurgią dziecięcą.

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Powiązane wyszukiwania