Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

W.K. Roentgena 5

02-781 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bakuła konsultacja urologiczna

  Jestem niezmiernie wdzięczna Dr Bakule ,Miałam szczęście trafić do niego .Wczoraj byłam glebkiem nerwów ,gdy usłyszałam diagnozę .Dzisiaj po wizycie i niezwyklej empatii jaka darzył mnie jako pacjentkę i pewności postępowania "damy rade" jestem zupełnie spokojna i ufna w przyszłość . i wyleczenie..Dziękuję


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Stachlewska Inny

  Bardzo przyjazna osoba, wspaniały lekarz. Operacja usunięcia tarczycy, oraz konsultacje przed i po zabiegu przebiegły pomyślnie. Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna pani doktor.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Paszkiewicz-Kozik Inny

  Droga Pani Doktor.

  Jest Pani Doktor wspaniałym lekarzem, zawsze do tego ma czas i serce dla pacjenta choć kolejki zawsze do Pani doktor długie w oczekiwaniu.

  W imieniu Rodziny Pani Doktor Pacjentki ŚP. Bronisławy Zofii Zegarskiej dziękujemy za poświęcony czas, poświęcenie swojej uwagi dla pacjentki ŚP. Bronisławy Zofii Zegarskiej Leczyła się u Pani Doktor kilkanaście lat i jesteśmy pewni pełnego podziwu, uwagi a najbardziej wdzięczni, że dzięki Pani Doktor pacjentka mimo choroby nie traciła dobrego nastawienia do życia dzięki Pani Doktor tylko do Pani Doktor miała pełne zaufanie w czasie leczenia onkologicznego. Dziękujemy Pani Doktor

  Wdzięczna rodzina Zegarskich.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kunkiel konsultacja onkologiczna

  Pamiętam jak dziś pierwszą wizytę u doktora Michała Kunkiela. Usłyszałam na niej to co chciałam usłyszeć "zrobię wszystko żeby było dobrze ". Tym słowom zaufałam i w podświadomości towarzyszyły mi podczas półtorarocznej terapii. Oczywiście nie zawiodłam się, bo właśnie wszystko jest dobrze. Trochę za mało miejsca, by wymienić wszystkie zalety wspaniałego lekarza a przede wszystkim człowieka. Więc bardzo krótko, z całego serca dziękuję za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Życzę wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Magdalena Placzke Inny

  Jako osoba która jest 20 dni po amputacji nogi powyżej kolana, muszę bardzo podziękować pani dr Placzke za leki na ból fantomowy (lyrica). Próbowałem go odstawić jakieś 15 dni po zabiegu, ale ból nasilił się do tego stopnia, że leżałem w łóżku i doświadczałem silnego uczucia fantomowego , jakby mi ktoś wsadzał stopę w gorący olej...

  Generalnie , nie wiem na ile pregabalina zadziałała a na ile uśmierzenie natychmiastowe bólu fantomowego nastąpiło samoczynnie (przez ćwiczenia), ale faktem jest, że leżę sobie dziś w łóżku i wcale nie mam bóli!

  Jak na to, że minęło dopiero 20 dni od amputacji, jest to wielkie osiągnięcie.
  Tak czy siak, pani dr jest osobą bardzo rzeczową i umiejącą rozmawiać z "ofiarami" amputacji kończyn , wprowadza bardzo fajny klimat swoim podejściem do życia i ludzi.

  Właściwa osoba na właściwym miejscu! Pozdrawiam i do zobaczenia w gabinecie na wizytach kontrolnych!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Poniatowska Inny

  Najlepsza Pani doktor jaką spotkałem w swoim życiu. Osoba z zaangażowaniem i troską o pacjenta. Wszystko wyjaśni, powtórzy i wytłumaczy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Poniatowska Inny

  Bardzo sympatyczna, życzliwa Pani doktor pomaga w tych trudnych chwilach. Serdecznie dziękuję za wszystkie wizyty kontrolne i rzeczowe uśmiechnięte tłumaczenie...


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Wójcik Inny

  Z czystym sumieniem polecam dr. Rafała pełen profesjonalizm, wiedza, siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby. Cierpliwy zarówno dla pacjenta jak i jego opiekuna. Jestem spokojna o zdrowie mojej mamy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Wójcik Inny

  Serdecznie polecam dr. Rafała, lekarz pełen zapału i profesjonalizmu. Otacza pacjenta opieką i poczuciem bezpieczeństwa. Dziękuję za udaną operację. Pacjentka z Ostrołęki.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Saramak Inny

  Siła spokoju, opierający się na faktach, rzeczowy. Emanuje klasą i wysoką kulturą osobistą przez co od razu zdobył moje zaufanie. Operacja wzorowa!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania