Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
W.K. Roentgena 5, 02-781 Warszawa
Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie logo
Ubezpieczenia
LUX MED, NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (102)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Poniatowska konsultacja onkologiczna

  Nie spotkałem jeszcze nigdy tak empatycznej osoby. Pani Grażyna wykazuje się ogromnym profesjonalizmem w najlepszym wydaniu. Mam dużo szczęścia że trafiłem na Panią w tak trudnym życiowo momencie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Demkow Inny

  Wyjątkowy specjalista, zaangażowany. Polecam z całego serca.

  Profil zweryfikowany
  Violetta Marta Trąbińska Inny

  Całkowity brak empatii, okropne podejście do pacjenta jak o rodziny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Gałczyński Konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor to najlepszy chirurg onkolog na jakiego mogłam trafić. Dwie operacje przeprowadzone perfekcyjnie. Opieka profesjonalna i przeprowadzenie przez diagnozę raka naprawdę na najwyższym poziomie. Gdy słyszy się diagnozę rak nie wiadomo gdzie iść, co dalej a w tym przypadku czułam się zaopiekowana. Polecam te ręce bo czynią cuda.

  J
  Profil zweryfikowany
  Violetta Marta Trąbińska Inny

  Pani doktor jest lekarzem z powołanie.Bardzo dobry przyjaciel chorego i rodziny ciepla sympatyczna oraz bardzo kompetentną i pomocna

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Gałczyński Inny

  Szczerze polecam. Poprostu MISTRZ.
  Po operacji gruczolaka przytarczycy nie miałem żadnych problemów, bólu czy dyskomfortu. Następnego dnia można wracać do domu. Jestem trzy tygodnie po i idę jutro na basen. Dziękuję.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Kunkiel konsultacja onkologiczna

  Wizyta opóźniona ponad 3 godziny - pacjenci wzywani losowo do gabinetu. Brak wywiadu medycznego, lekarz nie zapytał o przewlekłe choroby. Lekarz stwierdził, że zmianę którą mam na piersi można usunąć, ale on nie da mi wskazań do usunięcia jej w Instytucie Onkologii, jeżeli chce to mogę sobie ją "usunąć prywatnie na mieście". Dostałam skierowanie do wykonania USG w Instytucie - wiec powinnam być przecież zadowolona. Poradą było odesłanie mnie do placówki prywatnej w celu rozwiązania problemu, bo przecież jestem "szczęśliwym pacjentem onkologicznym". Stracony czas.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Michał Kunkiel

  Dzień dobry , Pani Katarzyno została Pani zbadana w trakcie wizyty oraz zostały omówione Pani wyniki dotychczasowych badań obrazowych wykonanych poza instytutem do których miała Pani wątpliwości.Zmiana w piersi ma charakter łagodny, otrzymała Pani skierowanie na usg w ośrodku referencyjnym , które zdecyduje o ewentualnej konieczności wykonania biopsji i możliwym dalszym postępowaniu chirurgicznym. Należy wówczas w Instytucie zgłosić się do chirurga onkologa , a nie w pierwszej kolejności do onkologa klinicznego , pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Bernard Adamowicz Inny

  Doktor to bardzo dobry urolog, chirurg . Bardzo dobry specjalista, super podejście do pacjenta, naprawdę godny polecenia! ... kompetentny lekarz , wszyscy lekarze powinni brać z niego przykład.
  Z poważaniem. Starosta Edward

  lek. Bernard Adamowicz

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. W razie potrzeby proszę o kontakt. Pozdrawiam Bernard Adamowicz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Gałczyński Konsultacja chirurgiczna

  Z pełną odpowiedzialnością polecam doktora Gałczyńskiego! Zaimponował mi wiedzą, podejściem do pacjenta, szybkością działania i pozytywną aurą, która jest na wagę złota w przypadku choroby nowotworowej. Dzięki postawie doktora wszystko wydawało się łatwe, po prostu do zrobienia. I tak właśnie było. Dr Gałczyński to lekarz z powołania, empatyczny, normalny, dobry i uśmiechnięty. Oprócz wiedzy medycznej dla mnie liczy się czynnik ludzki, i w tym obszarze dr Gałczyński zasługuje na złoty medal wysadzany diamentami!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Wójcik Inny

  Miałam dwie wizyty, lekarz zaimponował profesjonalnym podejściem do pacjenta, prawidłową diagnozą, teraz czekam na operację (11.06) mam nadzieję , że Pan doktor będzie operował. Pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania