Centrum Medyczne Salus Pro Domo

(229 opinii)

Centrum Medyczne Salus Pro Domo zapewnia kompleksową pomoc w zakresie leczenia psychiatrycznego, psychoterapeutycznego oraz pomoc psychologiczną. Centrum jest prywatną placówką medyczną, której tr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Salus Pro Domo

Nowogrodzka 44, lok. 12

00-695 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 733...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Salus Pro Domo zapewnia kompleksową pomoc w zakresie leczenia psychiatrycznego, psychoterapeutycznego oraz pomoc psychologiczną.

Centrum jest prywatną placówką medyczną, której trzon stanowią uznani lekarze psychiatrzy i psychologowie, wśród których są specjaliści, w tym z doświadczeniem jako ordynatorzy i kierownicy przychodni, od ponad 30 lat pracujący w klinikach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Wieloletnia praktyka i bezcenne doświadczenie kliniczne naszych psychiatrów i psychologów, nabyte w bezpośredniej pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu problemów psychologicznych i zaburzeń psychiatrycznych, pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych programów terapeutycznych opartych na sprawdzonych wynikach badań naukowych i światowych standardach leczenia.

Tworzymy zintegrowane środowisko medyczne, którego podstawową zasadą jest praca zespołowa. Oznacza to, że zarówno diagnoza, jak i zindywidualizowane programy terapeutyczne są wspólnie opracowywane i realizowane przez lekarzy i psychologów. Taka formuła pracy pozwala na zwiększenie efektywności kompleksowego leczenia psychofarmakologicznego.

Nasza oferta

Oferujemy proces leczenia psychofarmakologicznego, w którym pacjent jest współpartnerem, i w którym – w zależności od jego woli – rodzina pacjenta może być aktywnym uczestnikiem leczenia. Tak zintegrowana pomoc, oparta na relacji pacjent – lekarz – psycholog – rodzina, zwiększa efektywność leczenia, szczególnie w przypadku zaburzeń schizofrenicznych. Nasze formy leczenia optymalnie łączą podejście farmakologiczne i psychologiczne.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Lucyna Muraszkiewicz konsultacja psychologiczna

  Pani Lucyna dała mi odpowiedniego "kopa" do działania w mojej trudnej sytuacji. Jestem zadowolona, że wybrałam się do Pani Lucyny. Dzięki niej zrozumiałam jak bardzo zagrożone jest życie moje i moich dzieci ze strony bliskiej nam osoby i przejrzałam na oczy, że pilnie muszę działać. Bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Serdecznie polecam!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Jolanta Chojnacka-Wójtowicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam Panią doktor jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie pomoże wybrnąć z każdej sytuacji


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Karina Steinbarth-Chmielewska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam Panią doktor. Miałam dopiero jedną wizytę, mimo tego czułam się bardzo swobodnie. Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, zaproponowała plan leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz konsultacja psychiatryczna dzieci

  Pani doktor jest dokładna, cierpliwa, skupiona na pacjencie, jasno tłumaczy zalecenia, szybko nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem.
  Zdecydowanie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Doktor podchodzi do pacjenta całościowo, konsultuje nie tylko wyniki badań, ale też rozmawia po ludzku o życiu, opiekując się wszelkimi aspektami zdrowia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo profesjonalne i dokładne podejście Pani Doktor. Ma się poczucie, że nasz problem jest rozumiany i traktowany poważnie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor bardzo zaangażowana i konkretna. Rzeczowo i zrozumiałe odpowiadała na pytania.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Jabłońska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemów. Umiejętność słuchania i konstruktywna ścieżka leczenia. Bardzo polecam!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Ewa Widuch konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani Ewa jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Podczas pierwszej konsultacji przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad. Atmosfera na konsultacji była bardzo przyjemna i akceptująca. Leczenie już w ciągu pierwszego miesiąca polepszyło mój stan. Jestem pewna, że dalsze leczenie u Pani Ewy będzie jeszcze bardziej skuteczne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor bardzo kompetenta. Celnie dobrane leczenie po ktorym czuje sie bardzo dobrze. Miła współpraca:):)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania