Centrum Medyczne Salus Pro Domo

(124 opinie)

Centrum Medyczne Salus Pro Domo zapewnia kompleksową pomoc w zakresie leczenia psychiatrycznego, psychoterapeutycznego oraz pomoc psychologiczną. Centrum jest prywatną placówką medyczną, której tr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Salus Pro Domo

Nowogrodzka 44, lok. 12

00-695 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 733...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Salus Pro Domo zapewnia kompleksową pomoc w zakresie leczenia psychiatrycznego, psychoterapeutycznego oraz pomoc psychologiczną.

Centrum jest prywatną placówką medyczną, której trzon stanowią uznani lekarze psychiatrzy i psychologowie, wśród których są specjaliści, w tym z doświadczeniem jako ordynatorzy i kierownicy przychodni, od ponad 30 lat pracujący w klinikach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Wieloletnia praktyka i bezcenne doświadczenie kliniczne naszych psychiatrów i psychologów, nabyte w bezpośredniej pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu problemów psychologicznych i zaburzeń psychiatrycznych, pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych programów terapeutycznych opartych na sprawdzonych wynikach badań naukowych i światowych standardach leczenia.

Tworzymy zintegrowane środowisko medyczne, którego podstawową zasadą jest praca zespołowa. Oznacza to, że zarówno diagnoza, jak i zindywidualizowane programy terapeutyczne są wspólnie opracowywane i realizowane przez lekarzy i psychologów. Taka formuła pracy pozwala na zwiększenie efektywności kompleksowego leczenia psychofarmakologicznego.

Nasza oferta

Oferujemy proces leczenia psychofarmakologicznego, w którym pacjent jest współpartnerem, i w którym – w zależności od jego woli – rodzina pacjenta może być aktywnym uczestnikiem leczenia. Tak zintegrowana pomoc, oparta na relacji pacjent – lekarz – psycholog – rodzina, zwiększa efektywność leczenia, szczególnie w przypadku zaburzeń schizofrenicznych. Nasze formy leczenia optymalnie łączą podejście farmakologiczne i psychologiczne.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
126 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz konsultacja psychiatryczna dzieci

  Pani doktor w cudowny sposób podchodzi do dzieci bardzo cierpliwie ale konkretnie. Rodzicom wszytko tłumaczy. Nie zostawia pacjenta po postawieniu diagnozy tylko wspiera dalej w radzeniu sobie z problemem.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Tak obszernego wywiadu lekarskiego jeszcze nigdy nie doświadczyłem. Pani Malwina jest bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi. Polecam z całego serca.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Malwina ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zadaje trafne pytania i jednocześnie uważnie słucha pacjenta, dając mu przestrzeń do opisania swoich dolegliwości. Zaproponowane leczenie jak najbardziej skuteczne. Cieszę się, że trafiłam do tak wspaniałej lekarki!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jolanta Chojnacka-Wójtowicz Inny

  Zaangażowany, odpowiedzi na pytania udzielane jasno i zrozumiałe także dla laika, lekarz godny polecenia

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz konsultacja psychiatryczna dzieci

  Pani Doktor jest przemiła, bardzo otwarta i z poczuciem humoru.Wspaniała ciepła osoba, bez zadecia, potrafi szybko nawiązać kontakt z dzieckiem, a do mojej córki nie jest łatwo dotrzeć. Szczegółowo wyjaśniła nam jaki będzie proces leczenia. Oby więcej takich lekarzy.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz Inny

  Pani doktor słucha, rozumie, rzeczowo odpowiada na pytania. Jest spokojna i otwarta, ma nasze pełne zaufanie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz konsultacja psychiatryczna dzieci

  Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem, dobrze dobrane leczenie. Daje narzędzia do pracy z dzieckiem. Bardzo polecam przy leczeniu Adhd

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Malwina Nowakowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor sprawiała wrażenie osoby zaangażowanej i z dużą wiedzą . Szczegółowo wyjaśniła na czy polega mój problem i jak będziemy z nim walczyć.Po pierwszej wizycie jestem w stanie zaufać Pani Malwinie .

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Jolanta Paruszkiewicz konsultacja psychiatryczna dzieci

  Bardzo kompetentna i miła lekarka. Wzbudza poczucie bezpieczeństwa - ludzko i merytorycznie. Jej wszechstronna wiedza uspokaja.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jolanta Chojnacka-Wójtowicz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jestem zadowolona. Pani doktor dokładna, sympatyczna, wyrozumiała, pytania adekwatne do opisu sytuacji. Leki dobrane trafnie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania