Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Wola

Pilotów 22.

60-409 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Maciejewski Inny

  Przeżyłem w tym miejscu niesamowity koszmar. Zaczynając swoją pracę w restauracji McDonalds musiałem zrobić badania medycyny pracy na stanowisko pracownika restauracji. Otrzymałem dwa skierowania (badanie epidemiologiczne oraz zwykłe). O ile badanie sanepidowskie dostałem bez problemu gdyż miałem już takie badania wykonane wcześniej o tyle z tym drugim rozpoczął się prawdziwy cyrk. Przemiły lekarz z owego obiektu wydał mi miesiąc temu orzeczenie lekarskie dotyczące prawa jazdy i napisał w nim, że nie ma żadnych przeciwwskazań abym nie kierował pojazdem (mimo wady wzroku, noszę soczewki, opisał mi on iż mam dobry wzrok). Tym razem przy robieniu badań na ową posadę pracownika było kompletnie inaczej. Dziwnym trafem lekarz po miesiącu stwierdził że wada pogorszyła mi się trzy krotnie (podejrzane? Nie jest to możliwe aby w ciągu jednego miesiąca wada wzroku aż tak się pogłębiła chyba że poprzez uszkodzenie mechaniczne którego nie doznałem.) Podczas owej wizyty lekarz był nie miły. Przy wykryciu nieprawidłowości powiedział że to nie jego sprawa i kazał mi pojechać do optyka którego sam wskazał i
  wychwalał aby zrobić badania wzroku oraz dostarczyć do niego dokument opisujący moją wadę wzroku oraz przywieźć go bez umówienia (mówił że mam bez kolejki wejść do gabinetu i doręczyć dokument). Niezłocznie umówiłem się na wizytę tego samego dnia i poszedłem do poleconego optyka dwa dni później ponieważ na ten dzień były dopiero dostępne terminy. Po profesjonalnym badaniu wzroku poprosiłem specjalistę o zaświadczenie, które opisuje dogłębnie moją wadę wzroku (na dokumencie było napisane że zostałem zbadany i obowiązkowe jest przy mojej wadzie noszenie okularów lub innej metody korekcji (w moim wypadku soczewek) , tabelka ze szczegółowym opisem mojej wady (dioptrie i parametry astygmatyzmu - nie będę wnikał, ponieważ nie znam się na optyce) oraz podpis specjalisty z datą badania oraz miejscem i pieczątką. Po zawiezieniu dokumentu do placówki medycyny oraz podejściu do recepcji poinformowano mnie żebym poczekał aż zaraz wyjdzie pacjent co uczyniłem. Po wyjściu pacjenta i wejściu do gabinetu owy doktor wyrzucił mnie i powiedział że ma on już pacjenta i że mam wyjść ponieważ zawołał inną osobę. Stwierdziłem, że nie będę robił afery i grzecznie poczekam ale po wyjściu nowego pacjenta z gabinetu zawołał kolejnego a dobrze wiedział że stoję i czekam. Postanowiłem wejść poprostu do gabinetu i przypomnieć się że czekam cały czas przed nim. Doktor przyjął mnie z pretensjami i grymasem na twarzy a gdy powiedziałem że zrobiłem badania w poleconej placówce odpowiedział że te badania kompletnie go nieobchodzą!!! I że na zaświadczeniu nie ma napisanego w ilu procentach widzę na każde oko! (To jest poprostu skandal, chyba raczej optyk nie dobierał mi mocy soczewek w których bym nie widział). Wyszedłem z gabinetu a dopiero póżniej gdy przyjechałem z moimi rodzicami oraz telefonem do mojej Cioci która jest lekarzem oraz swoją drogą również zajmuje się tego typu rzeczami (wypisywaniem orzeczeń itd) Lekarz tłumaczył się że zaświadczenie jest receptą (Na samym piśmie widniał Olbrzymi napis zatytułowany "Zaświadczenie"!). Po skończeniu się wymówek lekarza zmienił on ton o sto osiemdziesiąt stopni i zaczął grzecznie mówić że się pomylił i że w owej sytuacji mam jechać jeszcze raz do optyka i poprosić o poprawioną wersję zaświadczenia z wyliczeniami procentowymi a dopiero wtedy wypisze mi dokumenty. Podsumowując za badania wzroku u optyka lekarza musiałem łącznie zapłacić z własnej kieszeni około 49zł (koszt badania był darmowy ale kilkukrotnie dojeżdzanie do niego nie jest za darmo). Mam nadzieję że nigdy więcej nie będę musiał tam wracać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Wielokrotnie korzystalem z badan przeprowadzanych w tej placowce zdrowia , przeprowadzali ze mna konsultacje rozni lekarze specjalisci pracujacy w tym centrum medycznym zawsze odnosili sie do mnie bardzo uprzejiiiimie , kulturalnie , badania przeprowadllzali mnie bardzo dokladnie i skutecznie , zawsze umieli mi udzielic wlasciwej porady lekarskiej . Na wyroznienie zasluguje Pan doktor Maciejewski , kierownik tej placowki zdrowia . Bede glosowac w najblizszej edycji konkursu Lekarz Roku na Pana doktora Maciejewskiego i na te centrum medyczne . Polecam wszystkim pacjentom korzystanie z uslug tego centrum . Pozdrawiam Andrzej Lawniczak z Kosciana .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania