Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Wola

Pilotów 22., Jeżyce

60-409, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Maciejewska

  Pediatra, Pulmonolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Wizyta przeprowadzona w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Swietny kontakt z pacjentem przy czym zachowany w 100% profesjonalizm. Nie czulem skrepowania aby zadawac wszelkie pytania, na ktore uzyskiwalem wyczerpujaca odpowiedz. Placowka, w ktorej pracuje Pani doktor, "centrum medyczne Wola", za kazdym razem sprostasla moim oczekiwaniom choc w szczegolnosci musze polecic Pania dr Maciejewska.

  • A

   Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim dokładny, nikt mnie nie przebadał tak jak dr, Badanie wykonane w miłej spokojnej atmosferze, lekarz odpowiadający na każde pytanie. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Maciejewski

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • Poniżej krytyki. Lekarz nieskory do współpracy, zarozumiały, wręcz pyszałkowaty. Po wypisaniu złego leku na recepcie (takowy lek nie istniał w obrocie) twierdził, iż wszystko jest w porządku i nic nie będzie poprawiał. Cale szczęście w aptece, nie mieli problemow z wydaniem zamiennika. Brak temu człowiekowi samokrytyki i umiejętności przyznania się do błędu.
   Lekarza zmieniłem oczywiście.

  • E

   Bardzo dobry lekarz, na wielki plus szczegółowy wywiad, dokładnie o wszystko dopytuje. Dba o dobro pacjenta i stara się polecić także dodatkowe specyfiki, które mogą pomóc, w razie gdy coś nie działa próbuje pomóc do skutku. Mam do niego duże zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławoj Maciejewski

  Ginekolog, dr n. med.

  • O.K można powiedzieć,że był dobrym lekarzem ginekologiem...niestety lata życie i pracy spowolniły jego proces myślowy w zakresie diagnostyki: och wypadanie pochwy z tym może pani do mnie przyjść za 1 lub 5 lat jak przy myciu pani zauważy...po konsultacji z innym lekarzem dr.hab - opinia natychmiast na ul. Polną do kliniki-dzieki Bogu już mam po operacji...nie chodźcie kobiety do emerytów leczących w prywatnych szpitalach, wybierajcie lekarzy młodych czytających nowinki naukowe, śledzące badania nad rozwojem nuki medycznej, NIE ZWIEDZCIE SIĘ MIŁYM SŁÓWKOM LEKARZA , który kiedyś i owszem był o.k - tak było w moim przypadku, korzystajcie z opinii przynajmniej dwoch lekarzy to wasze życie nie życie ginekologa emeryta, miłego skądinąd.

  • D

   Pan doktor jest super człowiekiem a jeśli chodzi jako-lekarz ,100% specjalista jakich mało !!!!!!!!!mam dzięki niemu dwóch synów -no już dorosłych! POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania