Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Wiamed

Łukasińskiego 15/1

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Kuśmider

  Dietetyk, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WiamedUsługa: nadwaga

   Jestem po wizycie u dr Kuśmidra i oceniam wizytę bardzo wysoko. Doktor uświadomił mi gdzie popełniłem błędy żywieniowe, jadłospis jest do mnie dostosowany do mojego stanu zdrowia oraz trybu życia ponieważ pracuję na nocki. Na poczekalni można spotkać pacjentów którzy naprawdę osiągnęli wiele, mnie osobiście to najbardziej motywuje poniewaz zawsze potrzebuję dowodów. Wizyta w miłej atmosferze i w porównaniu do innych wizyt u dietetyków nie taka droga ,najważniejsze,że to przyjmuje lekarz,który wie co mówi i naprawdę na tym co robi się zna. Polecam

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WiamedUsługa: nadwaga

   Wielki plus dla doktora Macieja. Jestem młodym człowiekiem i nigdy wcześniej nie miałem potrzeby się odchudzać. Jednak tryb życia i sposób odżywiania sprawił,że potrzebowałem pomocy. Po 1 wizycie waga spadla 4,5kg po następnej kolejne 4kg. Jestem aktywny, chodzę na silownie. Jestem bardzo zadowolony z efektów i od tego miesiąca już stabilizacja. Posiłki smaczne w ilościach wystarczających. Polecam wszystkim satysfakcja gwarantowana.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Emilia Wiatr

  Stomatolog,

  • A

   Bardzo dobry i profesjonalny lekarz !! Pani dokotor jest delikatna i uprzejmia co sprawia,że już nie boję się dentysty!! Polecam wszytkim !!


 • Waldemar Wiatr

  Chirurg,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WiamedUsługa: Inny

   Pan Doktor to bardzo rzeczowy lekarz, najpierw wyjaśnił wszystko, usunął zmianę na miejscu bez bólu, bardzo delikatny, wzbudza ogromne zaufanie

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WiamedUsługa: laserowe leczenie wrastającego paznokcia, usuwanie pieprzyków

   U doktora Wiatra miałam przyjemność leczyć się już parę razy, ładnych parę lat temu doktor laserowo leczył moje wrastające paznokcie kiedy stan był naprawdę beznadziejny. Doktor jest bardzo profesjonalny a wizyta przebiega w miłej atmosferze, tak że można się odstresować. W tym roku znów udałam się do doktora tym razem w celu usuwania pieprzyków i również mogę polecić.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania