Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne UJASTEK oferuje dostęp do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, lekarzy specjalistów, stomatologii dzieci i dorosłych, badań laboratoryjnych oraz diagnostyki obrazowej. W gabinetach specjalistycznych opiekę nad pacjentami sprawują lekarze ponad 20 różnych specjalizacji. Rocznie z ich wiedzy i doświadczenie korzysta ponad 150 tysięcy pacjentów. W ramach Centrum Medycznego UJASTEK usługi realizowane są w ramach kontraktu NFZ oraz odpłatnie.

Centrum Medyczne UJASTEK to również Szpital Położniczo-Ginekologiczny z trzema komplementarnymi Oddziałami - Oddziałem Ginekologii i Patologii Ciąży, Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym oraz Oddziałem Neonatologicznym. Doświadczony zespół Oddziałów i najwyższej jakości wyposażenie medyczne zapewniają bezpieczeństwo i dostęp do holistycznej opieki zarówno Mamie, jak i Jej Dziecku. Spośród innych szpitali małopolskich Szpital UJASTEK wyróżnia III, najwyższy stopień referencyjności Oddziału Neonatologicznego, oznaczający najwyższe kompetencje i uprawnienia do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami patologii noworodka. Usługi w ramach Szpitala realizowane są bezpłatnie.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne UJASTEK
Ujastek 3, 31-752 Kraków
Centrum Medyczne UJASTEK logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (113)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Bernadetta Brudecka Inny

  Serdecznie polecam Panią Bernadettę. Przekazała nam wiedzę, wsparcie oraz dużo spokoju w pierwszych tygodniach życia naszego maluszka:)

  mgr Bernadetta Brudecka

  Pani Agnieszko jest mi bardzo miło, że mogłam opiekować się Panią i Oleńką. Jest Pani wspaniałą mamą. Wizyty u Pani były dla mnie wielką przyjemnością.
  Życzę wszystkiego najlepszego.
  Bardzo dziękuję za miłą opinię.

  D
  Profil zweryfikowany
  Oxana Cozak konsultacja ginekologiczna + USG

  Byłam u Pani na Ujastku już 3 razy. Czuję się zaopiekowana, Pani jest sympatyczna i przyjazna, nie ma poganiania, wszystko jest sprawdzone podczas wizyty. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Nieckarz konsultacja laryngologiczna

  Wspaniały, empatyczny i co najważniejsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie, polecam z całego serca

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Bernadetta Brudecka Inny

  Пані Bernadetta професіонал своєї справи. Завдяки їй дізналася багато корисного про пологи, після пологовий період та про догляд за малюком.

  mgr Bernadetta Brudecka

  Pani Anastasiio bardzo dziękuję.
  Życzę dużo zdrowia i radości z synka.

  A
  Profil zweryfikowany
  Oxana Cozak konsultacja położnicza

  Дуже хороший лікар. Вела мою вагітність. Завжди пояснювала, те що бачили на узд, і чи є це варіантом норми. Всім рекомендую!!!

  N
  Profil zweryfikowany
  Oxana Cozak prowadzenie ciąży

  Już od pierwszej wizyty miałam co do pani doktor nieprzyjemne przeczucia, ale dałam jej szansę. Byłam zestresowana, bo pierwszą ciążę straciłam. Zależało mi na lekarzu, który mnie zrozumie i wesprze w drugiej ciąży. Pani doktor na żadnej z wizyt nie chciała mi dać zdjęcia usg, bo jak stwierdziła "nie jest gabinetem prywatnym". Na Ujastku każdy inny lekarz daje mamie jedno zdjęcie usg na pamiątkę. W 19tc pani doktor powiedziała mi, że "to nie jest dziecko", kiedy ja zapytałam, czy stwardnienie brzucha może oznaczać dziecka ruchy. O ponowną prośbę na usg stwierdziła, że "to jest brzydkie i po co mi takie zdjęcie". Gdy zadaję pytania, to pani dosłownie mnie wyśmiała, mówiąc, że kiedyś dzieci się rodziły i umierały i to było ok. Zgłaszałam, że boli mnie brzuch to dostałam tylko odpowiedź, że jak będzie bardzo bolało, mam jechać na izbę przyjęć.
  Wyszłam z gabinetu z płaczem, natychmiast zmieniłam lekarza. Okropne doświadczenie, pełne stresu.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Nieckarz konsultacja laryngologiczna

  Bardzo polecam Pana Doktora. Pan Doktor z powołania i z super podejściem do dzieci. Wszystko szczegółowo wyjaśnione w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy świeżo po podcięciu wędzidełka i zabieg poszedł tak jak trzeba. Naprawdę Pan Doktor godny polecenia i warto poczekać na wizytę.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Bernadetta Brudecka Inny

  Pani Bernadetta to cudowna położna, pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, zaangażowanie, wsparcie, które my jako mamy potrzebujemy jest czymś wspaniałym.
  Dziękuje, że zawsze mogłam na Panią liczyć za każde ciepło słowo a przede wszystkim za wiedzę, którą się Pani dzieli i tłumaczy nam ciagle dopytującym mamom.
  Jest Pani najlepsza !

  mgr Bernadetta Brudecka

  Pani Natalko jest mi bardzo miło czytać takie słowa.
  Jesteście dla mnie "moimi córkami"..Wiem, czego najbardziej potrzebujecie. Przecież matka chce, aby jej dziecku w życiu było lepiej jak jej. samej.Taka myśl zawsze mi przyświeca kiedy idę do każdej z Was na wizytę.
  Życzę wszystkiego najlepszego.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Jarząbek Inny

  Od połowy ciąży było wiadomo, że dziecko będzie duże. Na każdej wizycie (NFZ i płatnych prenatalnych) zgłaszałam swoje obawy co do rozmiarów dziecka oraz wyrażałam strach przed cc, podkreślałam że bardzo zależy mi na porodzie sn. Lekarz całkowicie mnie zignorował, na kolejnych wizytach kompletnie nie kojarzył mojej sytuacji i doprowadził do tego, że w tc 40+2 przy szacunkowej wadze dziecka ponad 4,5 kg, chcąc żeby dziecko urodziło się zdrowe, nie miałam już żadnego wyboru. Cc było dla mnie doświadczeniem traumatycznym, tak jak się tego spodziewałam, nigdy nie zapomnę tej histerii, która mi towarzyszyła. Mam do siebie żal i pretensje o wybór tego lekarza do prowadzenia ciąży, ja już jednak niczego nie zmienię, ale przynajmniej zostawię tu informację, że ja zrozumienia i zaangażowania ze strony tego lekarza nie otrzymałam.

  W
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne UJASTEK Inny

  Pani Jadwiga odebrała mój poród w szpitalu Ujastek. To, że trafiłam na jej dyżur traktuje jako ogromne szczęście.
  Od początku poczułam z jej strony ogromne zrozumienie, wsparcie i empatię.
  Pani Jadwiga świetnie prowadziła poród i proponowała mi metody łagodzenia bólu. Przeczytała mój plan porodu i starała się do niego stosować jak tylko było to możliwe.
  Jest wspaniałym człowiekiem i położną z powołaniem. Szczerze polecam każdej kobiecie!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania