Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Stomadent

Dolne Młyny 21

59-700 , Bolesławiec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak Inny

  Pełen profesjonalizm. Opieka na wysokim poziomie. Wizyty terminowe i rzeczowe . Mi jako ojcu dziecka wszystko zawsze zrozumiałe tłumaczy Moja partnerka zadowolona i ja również . Profesjonalnie wprowadził nas w ten piękny świat ciąży. Gorąco go polecamy zarówno tym którzy spodziewaja się pierwszego dziecka jak i kolejnego


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak Inny

  Polecam dr Mariusza Bartkowiaka w 100%.Profesjonalizm i wielka wiedza. Prowadziłam u Pana doktora dwie ciąże i nie jestem w stanie zaufać już nikomu innemu. Gdybym miała jeszcze dwie to wszystkie były by prowadzone przez tego specjalistę. Pan doktor mówi jak trzeba mówić, nigdy nie zostaje obojętny, zawsze jest dostępny pod telefonem, nawet na urlopie nie zostawi swojej pacjentki tylko skonsultuje badania. Dla mnie czekanie w poczekalni nie ma znaczenia bo wiem że po wejściu do gabinetu mogę liczyć na pełen profesjonalizm ! Kolejki są też związane z tym, że pan doktor nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie ....polecam z całego serca!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak Inny

  Bylam u naprawdę wielu lekarzy i nigdy żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak szczegółowego wywiadu, nie zbadał mnie tak dokładnie jak Pan Doktor. Szczerze byłam w wielkim szoku widząc zaangażowanie doktora, nigdy nigdzie nie zostałam tak dokładnie zbadana. Doktor nie bagatelizuje problemu, szuka przyczyny, zleca badania, nakierowuje pacjenta. W końcu znalazłam kogoś kto naprawdę zainteresował się moimi dolegliwościami. Zdecydowanie zostanę stałą pacjentką i polecam każdej kobiecie która oczekuje indywidualnego podejścia. Tacy lekarze to złoto.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak ciąża

  Bardzo rzeczowy lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadził moją ciążę od początku i jestem bardzo zadowolona. Miałam pewne komplikacje i gdyby nie szybka reakcja doktora, prawdopodobnie nie nosiłabym dzisiaj córeczki na rękach. Dodatkowym plusem jest możliwość kontaktu z doktorem przez telefon, gdy ma się pewne obawy. Polecam gorąco


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak

  Doktor Bartkowiak prowadzi moją pierwszą ciążę i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Atmosfera przyjazna, gabinet w pełni wyposażony, doktor odpowiada na każde zadane pytanie, pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak prowadzenie ciąży

  Lekarz rzetelny i rzeczowy, nie pozostawia jakichkolwiek niedomówień przy prowadzeniu ciąży, pomocny i cierpliwy. Atmosfera w gabinecie spokojna i przyjazna, każda wizyta na totalnym luzie. Doktor prowadzi wyczerpującą dokumentację ciąży, jest zawsze przygotowany do rozmowy i poświęca tyle czasu, ile życzy sobie tego/potrzebuje pacjentka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak

  Polecam. Bardzo profesjonalne podejście, dobrze wyposażony gabinet niezależnie od tego, czy wizyta na kasę chorych czy prywatnie. Chodzę do Doktora Bartkowiaka już dwa lata i jestem zadowolona.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak badanie ginekologiczne

  Polecam! Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy i profesjonalny. Dobrze wyposażony gabinet. Podejście do pacjenta również wzorowe nie ważne czy na kasę chorych czy tez prywatnie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak Inny

  Doktor Bartkowiak prowadził moją pierwszą ciążę. Pełen profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i kompleksowa opieka spowodowały,że moja druga ciąża przebiegła również pod czujnym okiem doktora. Gdy spotkaliśmy się na sali operacyjnej podczas cesarskiego cięcia wiedziałam,że wszystko będzie dobrze..
  Bardzo serdecznie polecam! Naprawdę warto.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartkowiak

  Na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi M. Bartkowiakowi za bardzo dobrą opiekę podczas ciąży jak i wspaniale przeprowadzony zabieg cięcia cesarskiego. Chodziłam do Doktora prywatnie i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt, na każdej miałam robione usg i mogłam zapytać o co tylko chciałam, zawsze otrzymywałam konkretne odpowiedzi na zadane pytanie. Pan Bartkowiak ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, na wizytach czułam się komfortowo. Z czystym sumieniem polecam Doktora Bartkowiaka :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania