O nas

Centrum Medyczne Profilaktyka służy pomocą pacjentom od roku 2000. Jego założycielem jest Profesor Władysław Pierzchała, wieloletni Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz twórca i kierownik Katedry i Kliniki Pneumonologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach. Centrum Medyczne Profilaktyka stale współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym uczestnicząc w edukacji medycznej oraz prowadząc badania kliniczne nad nowymi metodami terapeutycznymi. Misją Centrum Medycznego Profilaktyka jest zapobieganie chorobom i minimalizowanie ich następstw poprzez profilaktykę pierwotną, czyli zapobieganie zachorowaniom oraz profilaktykę wtórną, czyli zapobieganie powikłaniom chorób, dzięki ich wczesnej diagnostyce i skutecznemu leczeniu. Centrum Medyczne Profilaktyka oferuje najwyższy poziom opieki lekarskiej w specjalizacjach: kardiologii i neurologii, pulmonologii i torakochirurgii, urologii i chirurgii naczyniowej, ortopedii i reumatologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz stomatologii.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (674)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kałuża konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pan doktor wyjątkowo grzeczny. Podał rękę na powitanie, wyjaśnił wszystko od a do z, doradził, wyleczył zęba a wszystko z uśmiechem i życzliwością. Szczerze mówiąc byłam w szoku. Pierwszy raz tak się czułam w gabinecie stomatologicznym. Tak trzymać!!!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Bogna Pierzchała Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor i jej asystentka to przemiłe osoby a przy tym bardzo zaangażowane i kompetentne. Miałam usuwaną ósemkę.Pani doktor zrobiła to bardzo fachowo tzn. szybko, bez bólu i skutecznie.Bardzo dziękuję. Będę stałą pacjentką pani doktor i z pewnością polecę ten gabinet znajomym

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Bogna Pierzchała Konsultacja stomatologiczna

  Pani Stomatolog Bogna Pierzchała,bardzo profesjonalny specjalista,przemiła obsługa i przyjazny gabinet.Bardzo polecam. Danuta K.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Pierzchała konsultacja ortopedyczna

  Bardzo konkretny lekarz, szczegółowo i zrozumiale dla pacjenta wyjaśnia każdy problem i wątpliwość. Wiedza, kultura osobista i podejście do pacjenta i jego problemu, robi piorunujące wrażenie. Lekarz, który sprawnie i trafnie diagnozuje i proponuję najlepsze i skuteczne metody leczenia. Polecam Pana doktora z całego serca- nie pożałujecie!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Adam Pierzchała konsultacja ortopedyczna

  Mimo dość późnej pory konsultacja przebiegała bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Odpowiedni czas został poświęcony na badanie łącznie z USG, analizę zdjęcia RTG i udzielenie szczegółowych wyjaśnień.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Zawadzińska-Halat konsultacja dermatologiczna

  Dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowe tłumaczenie. Przedstawiony plan leczenia. Polecam Panią Doktor.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Syzdół konsultacja kardiologiczna

  Jesteśmy z mężem pod wrażeniem bardzo miły i kompetenty o dużej wiedzy medycznej lekarz.Pan doktor wyjśnił nam szczegółowo jak będzie wyglądało leczenie.Bardzo polecamy

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała kolejna wizyta

  Sama rozmowa z Profesorem jest już skutecznym lekiem. Bardzo mi pomógł. Jestem bardzo wdzięczny i szczerze polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kałuża leczenie próchnicy

  Po długiej nieobecności u dentysty, trafiłem do stomatologa Piotra Kałuży (w Centrum Medyczne Profilaktyka w Rudzie Śl.-Kochłowice). Konieczne było RTG pantomograficzne, dr Kałuża przedstawił skrupulatnie plan leczenia, bez pośpiechu odpowiadał na wszystkie pytania.
  Już po pierwszej wizycie oceniłem Go, jako fachowca z dużą kulturą osobistą.
  Opinię wystawiam po piątej wizycie: wszystkie były bezstresowe i przede wszystkim bardzo komfortowe - do tego stopnia, że przy jednej z wizyt (1,5-godzinnej) dużo nie brakowało, a uciąłbym sobie drzemkę.
  Zdecydowanie polecam dra Kałużę (ma dar), posiada wysoki poziom zdolności plastycznych i technicznych, po wyleczeniu zęba trudno „gołym okiem” znaleźć gdzie jest wypełnienie – majstersztyk!
  Sam gabinet, jak i wnętrze całego budynku nowoczesne i czyste. Przed poradnią duży parking. Polecam również higienizację zębów (mi wykonała higienistka, chyba pani Asia) – rewelacja. Kończy się krótkim szkoleniem z dbania o higienę jamy ustnej.

  lek. dent. Piotr Kałuża

  Dziękuję w imieniu moim i Pani Asi za opinię :) Jest to dla mnie i mojego zespołu ogromna motywacja. Pozdrawiam!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Syzdół konsultacja kardiologiczna

  Pan dr Marcin Syzdół jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Rzetelnie i wnikliwie i niezwykle skrupulatnie przeprowadził wywiad oraz wszystkie badania (ekg, echo serca, holter ekg, badanie fizykalne). Wszystko spokojnie wytłumaczył, przedstawił plan leczenia, poświęcił dużo czasu. Pierwszy raz spotkałem się z aż tak sumiennym podejściem (a siłą rzeczy musiałem być u niejednego kardiologa w swoim życiu). Czuję się bezpiecznie, bo wiem że jestem w dobrych rękach u lekarza - praktyka i klinicysty, który myśli, jest zaangażowany i całościowo podchodzi do tematu leczenia. Jednym słowem, serdecznie dziękuję za takiego fachowca.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania