Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Od 1999 roku wykorzystujemy nasze doświadczenie i kwalifikacje w dbaniu o Państwa zdrowie. Początki były trudne, gdyż cały nasz personel lekarski pracuje w dużych miastach akademickich. Jednakże te lata spędzone z Państwem pozwoliły nam poznać zarówno naszych pacjętów jak i specyfikę ich chorób. Naszym celem jest dbanie o Państwa zdrowie w sposób sprawny, kompleksowy i profesjonalny tak aby spełnić Państwa Potrzeby i oczekiwania. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i powierzone zdrowie.
Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i sympozjach w całym kraju i za granicą. Wiele z nas pracuje również naukowo publikując swoje prace w czasopismach medycznych. Również nasze położne i pielęgniarki starają się pogłębiać, dokształcać i ciągle podnosić swoje kwalifikacje.
W sferze naszej działalności znajdują się :
Andrologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Choroby wewnętrzne
Dermatologia
Endokrynologia
Ginekologia i położnictwo
Kardiologia
Laryngologia
Neurologia
Niepłodność
Ortopedia
Urologia

Metody antykoncepcyjne (wkładki domaciczne)
Zaburzenia endokrynologiczne i menopauza
Nietrzymanie moczu

Cytologia
Badania laboratoryjne
Badania genetyczne
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Nadrowska konsultacja ginekologiczna

  Wspaniała Pani doktor, poświęciła tyle czasu ile było potrzeba, wszystko spokojnie i dokładnie tlumaczy, ciepłe i uprzejme a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Jest to lekarz który ma pojęcie o tym czym się zajmuje. Każda wizyta jest super. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Nadrowska konsultacja ginekologiczna

  Jestem pod wrażeniem. Pierwszy lekarz, który poświęcił mi mnóstwo czasu i odpowiedział na wszystkie moje pytania.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Drabina Inny

  Super lekarz badanie na najwyszym poziomie ,podejście do pacjęnta rewelacyjne, leczenie skuteczne polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Drabina Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy. Wizyty zawsze pełne profesjonalizmu. Szczegółowy wywiad, odpowiednio dobre leczenie. Nic nigdy nie zostało zignorowane, nawet najmniejsza bzdura. Atmosfera niesamowita. Wizyty przebiegają przyjaźnie i bez żadnego skrępowania. Naprawdę polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne NZOZ Pro Familia Inny

  Jestem bardzo często pacjentką Pana Doktora i szczerze mówiąc lepszego internisty i kardiologa do tej pory nie spotkałam. Leczenie zawsze jest dobrane odpowiednio. Pan Doktor nie czeka na cud ani inne rzeczy tylko zawsze stara działać się od razu tak by jak najszybciej pomóc pacjentowi. Wszystko rzetelnie wyjaśnia i o wszystko można dopytać. Zawsze zleca i wykonuje potrzebne badania, tak aby mieć pewność swojej diagnozy. Nigdy nie ma się poczucia, że zadało się głupie pytanie. Wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Naprawdę nie mogę nic Panu Doktorowi zarzucić. Zdecydowanie polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor wszystkim którzy chcą być pod fachową opieką.To doktor, któremu się ufa, posiada
  ogromną wiedzę i swoją pracę opiera na najwyższych standardach.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Pani doktor jest przede wszystkim bardzo miła, przyjazna, wszystko bardzo szeroko tłumaczy, co jest dużym plusem dla osób, które interesują się tym, co dokładnie się z nimi dzieje, albo po prostu mają jakąś wiedzę na temat swoich dolegliwości. Jako jedyny lekarz do tej pory nie zanegowała wpływu diety na problemy hormonalne i podkreśliła, że owszem, ma to znaczenie i że w dużym stopniu da się je wyregulować stylem życia (inni lekarze do tej pory mnie wyśmiewali, mimo że można o tym przeczytać w wielu miejscach, a u wielu osób, jak jak u mnie, zmiany m.in. żywienia prowadzą do ogromnej poprawy wyników). Ponadto u Pani doktor nie ma się odczucia, że zależy jej na szybkim "odhaczeniu" pacjenta, albo że każe przychodzić na bezsensowne wizyty kontrolne po to tylko, by zapłacić za wizytę. Zawsze podkreśla, żeby nie umawiać się bez potrzeby, jeśli wyniki są ok, a przyjść tylko wtedy, kiedy przekroczą normy. Bardzo polecam panią doktor :)


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Pani doktor wykazuje duże zaangażowanie. Jest miła w rozmowie. Wszystko wyjaśnia. A przede wszystkim jest skuteczna. Ja prowadzę u niej ciąże pod wzgledem tarczycy i jestem bardzo zadowolona.


  A
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Nadrowska konsultacja ginekologiczna

  Cudowny lekarz pod każdym względem. Zaangażowana , miła i profesjonalna
  Polecam wszystkim kobieta


  B
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Nadrowska Inny

  Pani Doktor prowadzi moją ciąże , każda wizyta przebiega w przemiłej atmosferze . Pani Doktor jest bardzo delikatna , odpowie na każde nurtujące pytanie , wszystko tłumaczy . Po każdej wizycie czuje się w 100% zaopiekowana


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jana Kantego 28, 32-300 Olkusz Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania