Od 1999 roku wykorzystujemy nasze doświadczenie i kwalifikacje w dbaniu o Państwa zdrowie. Początki były trudne, gdyż cały nasz personel lekarski pracuje w dużych miastach akademickich. Jednakże te la... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne NZOZ Pro Familia

Jana Kantego 28

32-300 , Olkusz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Od 1999 roku wykorzystujemy nasze doświadczenie i kwalifikacje w dbaniu o Państwa zdrowie. Początki były trudne, gdyż cały nasz personel lekarski pracuje w dużych miastach akademickich. Jednakże te lata spędzone z Państwem pozwoliły nam poznać zarówno naszych pacjętów jak i specyfikę ich chorób. Naszym celem jest dbanie o Państwa zdrowie w sposób sprawny, kompleksowy i profesjonalny tak aby spełnić Państwa Potrzeby i oczekiwania. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i powierzone zdrowie.
Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i sympozjach w całym kraju i za granicą. Wiele z nas pracuje również naukowo publikując swoje prace w czasopismach medycznych. Również nasze położne i pielęgniarki starają się pogłębiać, dokształcać i ciągle podnosić swoje kwalifikacje.
W sferze naszej działalności znajdują się :
Andrologia
Chirurgia
Chirurgia naczyniowa
Choroby wewnętrzne
Dermatologia
Endokrynologia
Ginekologia i położnictwo
Kardiologia
Laryngologia
Neurologia
Niepłodność
Ortopedia
Urologia

Metody antykoncepcyjne (wkładki domaciczne)
Zaburzenia endokrynologiczne i menopauza
Nietrzymanie moczu

Cytologia
Badania laboratoryjne
Badania genetyczne

Zabiegi

 • Biopsja cienkoigłowa
 • Biopsja gruboigłowa
 • Blokada dostawowa
 • Drobne zabiegi chirurgiczne m.in. usuwanie włókniaków, torbieli
 • Drobne zbiegi ginekologiczne m.in. leczenie kłykcin kończystych,
 • Usuwanie znamion barwnikowych
 • Magnetoterapia
 • Operacja wędzidełka
 • Operacja stulejki
więcej

Badania

 • Badanie drożności jajowodów - SIS, HSG
 • Badania genetyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Badanie urodynamiczne - ocena czynności pęcherza moczowego i cewki moczowej
 • Echo serca
 • EKG wysiłkowe
 • Holter ciśnieniowy
 • Wycinki
 • USG
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Drabina Inny

  Super lekarz badanie na najwyszym poziomie ,podejście do pacjęnta rewelacyjne, leczenie skuteczne polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Drabina Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy. Wizyty zawsze pełne profesjonalizmu. Szczegółowy wywiad, odpowiednio dobre leczenie. Nic nigdy nie zostało zignorowane, nawet najmniejsza bzdura. Atmosfera niesamowita. Wizyty przebiegają przyjaźnie i bez żadnego skrępowania. Naprawdę polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Stanek Inny

  Jestem bardzo często pacjentką Pana Doktora i szczerze mówiąc lepszego internisty i kardiologa do tej pory nie spotkałam. Leczenie zawsze jest dobrane odpowiednio. Pan Doktor nie czeka na cud ani inne rzeczy tylko zawsze stara działać się od razu tak by jak najszybciej pomóc pacjentowi. Wszystko rzetelnie wyjaśnia i o wszystko można dopytać. Zawsze zleca i wykonuje potrzebne badania, tak aby mieć pewność swojej diagnozy. Nigdy nie ma się poczucia, że zadało się głupie pytanie. Wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Naprawdę nie mogę nic Panu Doktorowi zarzucić. Zdecydowanie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor wszystkim którzy chcą być pod fachową opieką.To doktor, któremu się ufa, posiada
  ogromną wiedzę i swoją pracę opiera na najwyższych standardach.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Pani doktor jest przede wszystkim bardzo miła, przyjazna, wszystko bardzo szeroko tłumaczy, co jest dużym plusem dla osób, które interesują się tym, co dokładnie się z nimi dzieje, albo po prostu mają jakąś wiedzę na temat swoich dolegliwości. Jako jedyny lekarz do tej pory nie zanegowała wpływu diety na problemy hormonalne i podkreśliła, że owszem, ma to znaczenie i że w dużym stopniu da się je wyregulować stylem życia (inni lekarze do tej pory mnie wyśmiewali, mimo że można o tym przeczytać w wielu miejscach, a u wielu osób, jak jak u mnie, zmiany m.in. żywienia prowadzą do ogromnej poprawy wyników). Ponadto u Pani doktor nie ma się odczucia, że zależy jej na szybkim "odhaczeniu" pacjenta, albo że każe przychodzić na bezsensowne wizyty kontrolne po to tylko, by zapłacić za wizytę. Zawsze podkreśla, żeby nie umawiać się bez potrzeby, jeśli wyniki są ok, a przyjść tylko wtedy, kiedy przekroczą normy. Bardzo polecam panią doktor :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Zasada-Jajkiewicz Inny

  Pani doktor wykazuje duże zaangażowanie. Jest miła w rozmowie. Wszystko wyjaśnia. A przede wszystkim jest skuteczna. Ja prowadzę u niej ciąże pod wzgledem tarczycy i jestem bardzo zadowolona.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Nadrowska konsultacja ginekologiczna

  Cudowny lekarz pod każdym względem. Zaangażowana , miła i profesjonalna
  Polecam wszystkim kobieta


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Nadrowska Inny

  Pani Doktor prowadzi moją ciąże , każda wizyta przebiega w przemiłej atmosferze . Pani Doktor jest bardzo delikatna , odpowie na każde nurtujące pytanie , wszystko tłumaczy . Po każdej wizycie czuje się w 100% zaopiekowana


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Violetta Hosiawa konsultacja ginekologiczna

  Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor to naprawdę bardzo dobry specjalista o empatycznym podejściu do pacjentki, ogromną wiedzą i duża cierpliwością, a przy tym wizyta odbywa się w takiej atmosferze, że wszelkie wątpliwości i strach odchodzą w niepamięć.
  Każdej kobiecie polecam wizytę u Pani Doktor.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Violetta Hosiawa konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji oraz przeprowadzonych badan, miałam wykonane badanie ginekologiczne z usg. Podczas wizyty czułam, że jestem wysłuchana. Pani doktor była autentycznie zaangażowana. Wybrała dla mnie najlepsza opcje leczenia, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. W mojej ocenie, to bardzo empatyczna i wyrozumiała lekarka. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor, nie tylko młody kobietom, ale również tym, które borykają się jak ja, z bardzo dokuczliwymi objawami menopauzy. Moim marzeniem jest by każdy ginekolog w Polsce tak właśnie pracował, dawał poczucie intymności i pewności że jesteśmy wysłuchani.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz