Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne NZOZ Estedent w Ostrołęce
11 Listopada 51, 07-410 Ostrołęka
Centrum Medyczne NZOZ Estedent w Ostrołęce logo
Ubezpieczenia
Axa, Medicover, Compensa, LUX MED, enel-med, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (38)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Netkowska Inny

  Polecam Panią doktor w 100%pełne zaangażowanie, wszystko szczegółowo wyjaśnione. Obecnie jestem po operacji gdzie bardzo jestem zadowolona. Bardzo dziękuję Pani doktor i całemu zespołowi.

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Nyk konsultacja urologiczna

  Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Wizyta prywatna nie trwała nawet 5 minut, lekarz po bardzo krótkim wywiadzie przepisał mi antybiotyk (nie pytając jakie leki brałam dotychczas). Niestety leczenie okazało się nieskuteczne.

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Netkowska Inny

  Polecam serdecznie. Z gabinetu wyszłam spokojniejsza, wszystko super wytłumaczone. Usg wykonane bardzo delikatnie. Pani doktor bardzo miła i życzliwa.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Wiśniewski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz poświęcił 1 do 2 minuty na wizytę pacjentowi w ostrym bólu kręgosłupa. Spojrzał na opis rezonansu, nie zadał żadnego pytania o objawy, nic nie tłumaczył. Nie skierował do Neurochirurga na konsultację w sprawie ew. operacji. Wypisał receptę na lek przeciwbólowy. Obsługa taśmowa jak na NFZ, nie dopuszczalna w prywatnej przychodni. Nie polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Pawełek Inny

  Wspaniały lekarz. Doskonale tłumaczy i wszystko wyjaśnia, poświęca pacjentce dużo czasu, chętnie odpowiada na zadawane pytania. Podczas jednej z wizyt dowiedziałam się, że serduszko nie bije, Pan doktor wykazał się ogromną empatią. Pomimo zaistniałej sytuacji z wizyty kontrolnej po poronieniu wyszłam od doktora z nadzieją a nawet uśmiechem na twarzy, potrafi tak dobrać słowa i emocje do sytuacji. Polecę każdemu z całego serca!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Pawełek Inny

  Wizyta u Pana Doktora przebiegła w miłej atmosferze , wszystkie moje dolegliwości oraz dalsze leczenie zostało dokładnie wytłumaczone i opisane na kartce . Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora , jest to osoba która bardzo dobrze zna się na swojej specjalizacji oraz jest ogromnie wyrozumiała i pomocna .

  J
  Profil zweryfikowany
  dr Kamila Uczniak konsultacja dermatologiczna

  Bardzo kompetentna i miła doktor. Przeprowadza dokładny wywiad, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo szybko zauważyłam efekty zastosowanego leczenia.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Cezary Wojtyła Konsultacja i USG z uwzględnieniem nacieków endometriozy

  Bardzo polecam Doktora, a w szczególności z problemami związanymi z endometrioza. Empatyczny, skupiony na problemach swojej pacjentki lekarz. Bardzo dokładne badania.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Pawełek Inny

  Nie polecam , jeżeli jesteś pacjentką z dodatkowymi kilogramami możesz spodziewać się uwag. Pomimo umówionego kontaktu w sprawie wyników badań zero odezwu. Brak empatii i indywidualnego podejścia, Pan nie robi tego za darmowe więc doradzam się postarać .

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Wiśniewski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz bardzo empatyczny, konkretny, wprowadzający atmosferę spokoju. Dzięki podjętym działaniom mogłam bez większego bólu wrócić do rodzinnego miasta, aby podjąć zalecone leczenie. Dziękuję!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania