Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lubelska 29

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lubelska 29

O nas

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna Kraków ul. Lubelska 29 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
kardiologia

Kardiologia

ginekologia

Ginekologia

laryngologia

Laryngologia

dermatologia

Dermatologia

okulistyka

Okulistyka

ortopedia

Ortopedia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lubelska 29
Lubelska 29, 30-003 Kraków
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (53)

53 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    D

    Polecam. Miły człowiek i dobry specjalista. Wizyta przebiegła tak jak oczekiwałem.

     • dr n. med. Paweł Kamiński Inny  • 

    M

    Jestem 5 tygodni po operacji wszczepienia endoprotezy biodra wykonanej przez doktora Kamińskiego. Mimo pozytywnego nastawienia, obawiałam się operacji, chciałam poczekać jeszcze parę lat, ponieważ jestem osobą młodą. Niestety przez zwyrodnienie biodra coraz częściej musiałam rezygnować z codziennych aktywności, a moja ruchomość była już znacznie ograniczona. Pan doktor przekonał mnie, że operacja jest jedynym wyjściem i jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Dał mi przed operacją spokój i przekonanie, że wszystko będzie dobrze. Operację przeprowadził bez żadnych komplikacji, 2 tygodnie później mogłam już odrzucić kule, a od tygodnia nie kuleję już w ogóle, robię ok 10 tys. kroków dziennie i cieszę się już na wszystkie aktywności, które od paru lat były poza moim zasięgiem.

     • dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna  • 

    K

    Bardzo miły i cierpliwy lekarz, odpowiada na wszystkie pytania i stara się pomóc. Dokładnie przeprowadza badanie. Polecam :)

     • lek. Jakub Pieła USG jamy brzusznej  • 

    M

    Sympatyczny, konkretny i kompetentny lekarz.Polecam wszystkim.

     • dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna  • 

    M

    Jestem bardzo zadowolona z wieloletniej już opieki Pani Agnieszki Bik nade mną i moimi migrenami. Na każdej wizycie jestem wysłuchana, zbadana i zaopiekowana, nie ma również problemu z otrzymaniem skierowania na dodatkowe badania. Polecam serdecznie, również za empatię.

     • lek. Agnieszka Bik Konsultacja neurologiczna  • 

    lek. Agnieszka Bik

    Dziękuję bardzo za dobre słowo .


    M

    Zgłosiłam się do lekarza z powodu wtórnych zaburzeń miesiączkowania.
    Podczas wizyty lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad - za to przyznaję 2 gwiazdki, a nie 1. To koniec pozytywów.
    Mimo informacji, że wykonywałam domowe testy ciążowe z wynikiem negatywnym, lekarz zlecił jedynie USG i test ciążowy z krwi. Nie wykazał żadnej inicjatywy, by szerzej przyjrzeć się mojej gospodarce hormonalnej, co w przypadku takich dolegliwości wydaje się podstawą.
    Udostępniłam w aplikacji LUXMED szczegółową historię moich cykli - lekarz nawet nie otworzył pliku. Dodatkowo zasugerował, że przyczyną może być leczenie tarczycy, mimo że terapia trwa już ponad rok i wcześniej nie występowały podobne problemy. Jeśli rzeczywiście miał takie podejrzenie, dlaczego nie zlecił pogłębionej diagnostyki?
    W moim odczuciu zabrakło proaktywności i całościowego podejścia. Wizyta nie przybliżyła mnie do rozwiązania problemu, a jedynie oznacza konieczność umawiania kolejnych konsultacji u innych specjalistów. Szkoda czasu.

     • dr n. med. Piotr Chałupczak Inny  • 

    U

    Serdecznie polecam Pana Doktora! Badanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił problem i przepisał dalsze zalecenia.

     • dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna + USG  • 

    G

    Miałam okazję odwiedzić Pani Doktor dwukrotnie i w obu przypadkach była to bardzo miła wizyta. Pani Dokotor szuka konkretnych rozwiązań i zawsze jest pomocna. Wizyta była również na czas za każdym razem. Pani Doktor empatyczna oraz kompetentna. Polecam

     • lek. Agnieszka Bik Konsultacja neurologiczna  • 

    lek. Agnieszka Bik

    Pani Gabrielo. Dziękuję serdecznie za dobre słowa . Przede wszystkim życzę dużo zdrowia dla Pani :)


    W

    Warte podkreślenia zaangażowanie lekarza w rozwiązanie problemu pacjenta.

     • dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna  • 

    T

    Badanie wykonano dokładnie i rzetelnie. Otrzymałam dokładny opis usg oraz wskazówki do dalszego postępowania.

     • lek. Jakub Pieła USG jamy brzusznej  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania