Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sobczyk konsultacja dermatologiczna

  Uszczałem na leczenie i lasery do Pani doktor SOBCZYK.
  Na pierwszej wizycie Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła informując mnie o rozpoznaniu. Przedstawiła perspektywę leczenia i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania.

  Same wizyty szybkie i konkretne.
  Trafna diagnoza, skuteczne leczenie i miła atmosfera w trakcie wizyt.

  Pani doktor Sobczyk to osoba bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta. Kompetentna i rzeczowa.
  Jest to godna podziwu profesjonalistka, która dba jak uważam o najwyższy standard swoich usług.

  Do tego wszystkiego jest po prostu człowiekiem - jak ja to mówię, czyli ma empatyczne podejście do klienta co nie zawsze jest standardem wśród lekarzy.

  Polecam Panią doktor Sobczyk

  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sobczyk konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor wyjaśniła szczegółowo możliwości leczenia, odpowiedziała na każde zadane pytanie, osoba bardzo sympatyczna, empatyczna, czułam
  się dobrze w gabinecie.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Stanek konsultacja dietetyczna

  Bardzo polecam Panią Joanne. Dieta zróżnicowana, dostosowana do upodobań pacjenta. Potrawy proste, szybkie do zrobienia a przede wszystkim pyszne. Fantastyczne, indywidualne podejście, które bardzo motywuje a efekty są tego widoczne.


  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Stanek konsultacja dietetyczna

  Zgłosiłem się z problemami jelitowymi i podwyższonym cholesterolem. Pierwszy temat został opanowany po wdrożeniu diety w pierwszym tygodniu–szok po latach dyskomfortu. Drugi również opanowany bez leków, samym pysznym jedzeniem. Gratis dostałem zmniejszenie tkanki tłuszczowej i zwiększenie energii.
  Zaproponowana mi dieta opiera się na produktach dostępnych w każdym markecie spożywczym co uważam za duży plus, a przygotowanie potraw nie zajmuje wiele czasu i jest banalnie proste, można je przygotować wcześniej i np. zabrać do pracy (ja tak robię). Zresztą wszystko dostajemy jak na tacy łącznie z tygodniowa lista zakupów więc przesiadka na inny sposób odżywiania jest pod opieką Pani Joanny mega wygodna.
  Wizyta trwa tyle ile powinna tzn. dostaje odpowiedzi na wszystkie pytania i garść dodatkowych informacji. Spotkania są sympatyczne ale też dzięki bogatej dawce wiedzy bardzo merytoryczne. Wychodzę w poczuciu że zostałem zaopiekowany
  Zachęcam wszystkich wahających się i niezdecydowanych.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sobczyk konsultacja dermatologiczna

  Polecam Panią Doktor, bardzo sympatyczna. To jedna nielicznych lekarzy, która stosuje skutecznie leczenie trądziku.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Stanek konsultacja dietetyczna

  Dieta zawsze kojarzyła mi się ze skomplikowanymi daniami na które trzeba poświecić dużo czasu. Dzięki pani Asi przekonałam się, że wcale tak być nie musi… Do gabinetu trafiłam z nadwagą, insulinoopornością, cukrzycą typu 2 i złymi wynikami ( m. in próby wątrobowe, cholesterol) co skończyło się zażywaniem tabletek. Dzięki rozpisanej diecie z uwzględnieniem moich preferencji żywieniowych, udało się zrzucić kilka kilogramów oraz poprawić wyniki dzięki czemu nie muszę się już faszerować tabletkami.
  Profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza. Pani Asia jest osobą miłą i sympatyczną dla niej nie ma trudnych pytań. Dieta potrafi zdziałać cuda, jestem tego przykładem polecam całym


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Bolisęga Inny

  Witam . Z całego serca chciałabym podziękować Panu Doktorowi Krzysztofowi Bolisęga za wykonany zabieg .Został przeprowadzony bezboleśnie w miłej i przyjaznej atmosferze . Polecam każdemu kto cierpi na żylaki . Pozdrawiam gorąco Teresa Pawlusiak.


  M
  Profil zweryfikowany
  Paweł Stala Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz. Wizyta za każdym przebiega sprawnie. Pan Pawel nie bagatelizuje problemów, ale konkretnie i indywidualnie podchodzi do sprawy. "Nie ciągnie na kase":) Z czystym sercem polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Stanek konsultacja dietetyczna

  Pani Joanna jest wspaniałą specjalistką i jeszcze lepszym człowiekiem. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i okazane wsparcie całkowicie odmieniło moje życie. Nasza współpraca otworzyła przede mną nowe możliwości, nauczyła walczyć o własne marzenia. Jestem przekonana, że przed nami jeszcze wiele ciekawych wyzwań.


  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Stanek Inny

  Bardzo polecam. Pani Asia zna się na rzeczy i naprawdę bardzo mi pomogła. Plusem jest bardzo duże zaangażowanie z Jej strony i szybkie rozpisanie diety.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Żwirki i Wigury 2D, 32-600 Oświęcim Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania