Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDI-SFERA

Żwirki i Wigury 2D

32-600, Oświęcim, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartosz Binek

  Urolog, lek.

  • 6
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: kamica pęcherza moczowego, gruczolak stercza

   62 Bogusław D
   Pan doktor precyzyjnie zdiagnozował moją dolegliwość . W sposób profesjonalny przeprowadził zabieg . Polecam Pana doktora

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDI-SFERA

   Niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafił wyjaśnić wszystko co mi jest, tylko doktor Binek

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Adam Rus

  Proktolog, Chirurg, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Hipokrates" sp. z o.o.

   Bardzo rzeczowy lekarz, szybko solidnie bardzo polecam, wytłumaczył obrazowo przyczynę problemu i przepisał leki

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne "Hipokrates" sp. z o.o.Usługa: Wizyta kontrolna

   Wizyta była kontrolna jestem zadowolona trafione lekarstwa wyczerpująca diagnoza i jak mam postępować jest zawsze miło czysto co jest dla mnie ważne , polecę tego specjalistę znajomym

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Ewa Szyjka-Olszowska

  Neurolog,

  • G

   jest wspaniałym lekarzem polecam z całego serca.ciepła,miła,Pani doktor.zawsze poświęca dużo ale to naprawde dużo czasu.umi wszystko swietnie wytłumaczyć.

  • P

   Pani doktor to nie tylko dobry fachowiec,ale i wspaniały neurolog.Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, nie irytuje się gdy pytam o nawet najbardziej błahe sprawy, można do Niej zadzwonić w razie potrzeby, poleciłem Ją wielu moim znajomym i nikt się nie skarżył


 • Krzysztof Bolisęga

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • K

   Żałuję tylko ,że nie można tu podać zdjęć! Pan doktor to Mistrz swojego fachu! Po dwóch nieudanych operacjach na żylaki nóg (sponsorowanych przez Państwo) załamana rezultatami postanowiłam spróbować "ostatni raz" właśnie u doktora Bolisęgi w Oświęcimiu. Dziś mijają 4 miesiące od zabiegu głównego i kilku skleroterapiach. Było jedno naświetlanie laserem (jeszcze jedno w poniedziałek) i KONIEC! Kochani moje nogi, to chyba nie moje nogi!!! Efekty są niesamowite! Pomijam fakt, że absolutnie nie bolą i nie puchną ! Wizualnie.... Wooow! Pierwszy raz od 10 czy 12 lat będę mogła wyjść w spódnicy czy sukience..a może w szortach? Czemu nie???
   Panie Krzysztofie, serdecznie Panu dziękuję! Warto było uzbroić się w cierpliwość i poczekać... Jest Pan wspaniałym lekarzem, wspaniałym człowiekiem.
   Życzę Panu wszystkiego co najlepsze. I jeszcze raz DZIĘKUJĘ!! Ewa Warchulska

  • P

   Niesamowicie uczciwy człowiek i lekarz. Uosabia określenie "lekarz z powołania", oprócz tego pan Doktor jest empatyczny, cierpliwy, wyrozumiały i po prostu przesympatyczny. :) Tak bezbłędnie wykonał zabieg na żylakach kończyn dolnych, że powrót do zdrowia nastąpił błyskawicznie. Poleciłabym pana Doktora w ciemno każdemu. Oby więcej takich ludzi wśród nas.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Adrian Błasiak

  Ortopeda, dr n. med.

  • Bardzo konkretny lekarz. Krótki wywiad, w czasie którego zadał konkretne pytania. Do tego konkretne badania stawu kolanowego i trafna diagnoza. Bardzo się cieszę, że trafiłam na niego na konsultacje .

  • P

   Rewelacyjny lekarz. Pomimo młodego wyglądu dysponuje naprawdę dużą wiedzą z zakresu ortopedii. Operował mnie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Witold Gach

  Ortopeda,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry specjalista.Dokonał niemożliwego - mąż miał obcięte palce wyrwane stawy. Zrekonstruował rękę i dzięki jego wiedzy profesjonalizmowi mąż normalnie rusza palcami, normalnie pracuje. Inni lekarze łamali ręcę mówiąć że cudem będzie jeśli wogole mąż zachowa palce, a o sprawości ręki nie ma co nawet wspominać. dr Gach dokonał cudu. Dziękuję Panie doktorze.

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"Usługa: uszkodzona łąkotka, wiązadło krzyżowe przednie, kłykć kości udowej

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz, a przy tym bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pana Doktora i jestem zadowolona z wyników rekonwalescencji oraz z samej operacji. Zaangażowany w sprawy pacjenta, odpowiada na każde pytanie. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Tomasz Myrdko

  Kardiochirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

   Stanisław Bagierek
   wysokiej klasy specjalista , bardzo rzeczowy i przystępny lekarz.
   Umie słuchać pacjenta . Jestem cztery lata po zabiegu i jak na razie wszystko ok. Polecam pana doktora.

  • G
   Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: ubytki miedzyprzedsionkowe

   Wspaniały lekarz i człowiek. Udziela wyczerpujących odpowiedzi, jest przy tym niezwykle cierpliwy i rzeczowy. Dzięki niemu strach przed operacją nie był taki duży, zajął się wszystkim ściągając z barków sporo stresu. Zawsze w kontakcie w razie potrzeby. Ma w sobie spore pokłady empatii ale i poczucia humoru. Tacy lekarze to skarb:)) Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Rafał Tadeusz Kasperczyk

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

   Pan doktor podczas wizyty prywatnej był bardzo miły i sprawiał wrażenie osoby bardzo kompetentnej, mimo, iż nie została postawiona żadna diagnoza ze względu na konieczność wykonania szczegółowych badań, co jest rzeczą zrozumiałą. Zostałam skierowana przez doktora do szpitala w Chrzanowie. Po przybyciu na miejsce doktor stwierdził, że nie rozumie dlaczego przyjechałam i że w tym dniu jest na oddziale, nie w poradni, ale w drodze wyjątku może mi poświęcić chwilę. Podczas całego spotkania, które trwało może 10 minut, doktor nie przestawał rozmawiać przez telefon. Finalnie zostałam przez niego skierowana do innego pokoju z karteczką, dzięki której miał mi zostać wyznaczony termin badań. Oczywiście zostałam poinstruowana, że ta karteczka to ogromna przysługa i "pójście mi na rękę". Podziękowałam i po około miesiącu udałam się po raz kolejny na umówioe badanie. Na miejsce przybyłam około 20 minut przed czasem i dopytałam w rejestracji dokąd mam się udać. Pod gabinetem czekałam ponad dwie godziny. Pan doktor wzywał wedle uznania pacjentów. Dodam, że na daną godzinę były umówione 4 osoby (!). Z racji tego, że gdy po dwóch godzinach od wyznaczonej dla mnie dalej nie zostałam poproszona, spytałam czy jestem na liście. Okazało się, że nie, ale wpuszczono mnie do gabinetu. Po wejściu dowiedziałam się, że niepotrzebnie czekałam, ale że nic nie szkodzi, bo doktor może mi zrobić kolejną przysługę i zapisać mnie na kolejny termin za jakieś dwa tygodnie, a materiał który przyniosłam już się do niczego nie nada (pozwolę sobie nie cytować doktora by nie używać wulgarnych słów). Powiedziałam, że dziękuję bardzo, ale zrezygnuję, gdyż to kompletny brak szacunku. Wtedy Pan doktor mocno się zirytował, dostałam reprymendę "do przemyślenia". Podsumowując, nie polecam.

  • Jacyslaw 16grudnia 2015
   dr Kasperczyk to profesjonalny,rzetelny lekarz. Mimo nawału pracy znajduje czas na rozmowę i pomoc. Dzięki niemu nawet złe wiadomości o stanie zdrowia są do przyjęcia bo można liczyć na fachowe wsparcie od niego. Sympatyczny i ludzi chciłloby się mieć tylko takich lekarzy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Joanna Pyrda-Wójcik

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w OświęcimiuUsługa: ciąża

   Pani Doktor na 6+. Wiedza idzie w parze z empatią i zainteresowaniem pacjentem. Jestem pod wrażeniem tak miłej "obsługi" w ramach NFZ. Polecam z całego serca.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDI-SFERAUsługa: niepokojący wynik TSH

   Pani Doktor jest miła i kompetentna. Wizyta odbywa się w miłej atmosferze. Pani Doktor przeprowadza wywiad, wykonuje USG tarczycy, a potem odpowiada na wszystkie pytania. Leczenie dobiera indywidualnie. Gdy pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie odczytu wyników badań- odpowie na każde pytanie. Bardzo łatwy i szybki kontakt jest z Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Sobczyk

  Okulista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna

   Wspaniały lekarz specjalista i wspaniały człowiek. Bez problemu wysłuchał moich wypowiedzi i podszedł do moich problemów z chorobą oczu bardzo mile i po ludzku. Widać, że Pan doktor wybrał zawód z zamiłowania. Polecam wszystkim, którzy chcą być potraktowani z empatią. Mało dzisiaj istnieje lekarzy o tak ciepłym podejściu do pacjenta. Pozdrawiam Pana doktora i serdecznie dziękuję. Pacjentka Małgorzata Przybysz.