Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medhouse

Radlińska 68

44-300 , Wodzisław Śląski , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Rak prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę. Zawsze wizyta odbywała się w miłej atmosferze, pan doktor odpowiadał na każde pytanie, wszystko spokojnie tłumaczył. Nie ignorował żadnych problemów czy moich wątpliwości. Lekarz z powołania, polecam każdemu!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Kilka miesięcy po operacj, nieskutecznym leczeniu i błędnych diagnozach innych lekarzy trafiłem do Dr Seemana. Wyleczyl mi kolano, wykazując się przy tym profesjonalizmem, empatią, umiejętnością podejmowania decyzji i poczuciem humoru. Nie oczernial przy tym swoich poprzedników, za co należy mu się dodatkowy szacunek. Polecił doskonałego rehabilitanta. Pacjent czuje się zaopiekowany od początku do końca. Gorąco polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Bardzo miły i szczery lekarz z powołania co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. W pełni zaangażowany w pomoc pacjentom.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Stefański Inny

  Przyczyną wizyty był stan zapalny gardła i ocena stanu migdałków podniebiennych. Lekarz nic nie chciał wiedzieć spojrzał szybko do gardła i stwierdził ze migdałki są do usunięcia wypisał skierowanie do szpitala. Żadnych leków bo nic na to nie pomorze. Jakie było moje zdziwienie gdzie w klinice Laryngologii lekarz nie potwierdził diagnozy a zaprzeczył zalecił jednoczenie bardziej dokładne leczenie alergii która wywołuje stan zapalny. Migdałki nie przerośnięte. Jestem zbulwersowany ! ! !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kubis Inny

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego ortopedy. Wizyty kontrolne co 2 tygodnie, rtg, tomograf, wszystko robi jak trzeba. Oprócz tego konkretny odpowiada rzetelnie na pytania widać zna się na swojej pracy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Podziękowanie dla doktora za zaangażowanie za wszystko bardzo szybko wszystkie badania oby więcej takich lekarzy polecam wszystkim napewno każdy wyjdzie zadowolony z gabinetu jeszcze raz z góry dziękuję za pomoc


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Murawski Inny

  Najlepszy pediatra na jakiego mogliśmy trafic. Bardzo dokładnie bada dziecko, wyjaśni wszystkie wątpliwości i zawsze trafnie zdiagnozuje. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor to najlepszy ortopeda jakiego znam. Bardzo dobra ocena urazu, ogromna wiedza również świetne poczucie humoru, perfekcyjne podejście do pracy i pacjenta. Jeśli polecać jakiegoś ortopedę to jest to osoba, która powinna przyjść do głowy jako pierwsza. Wykonał wyśmienicie operację mojego kolana - rekonstrukcja MPFL stawu kolanowego przy użyciu 2 razy złożonego ścięgna mięśnia pół ścięgnistego stabilizowanego śrubą tytanową. Minęły 3 miesiące od operacji i mogę powiedzieć że moje kolano funkcjonuje bez zastrzeżeń. Dziękuję Doktorze


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dejan Simić Inny

  Lekarz super. Empatia, kompetencja.Dzięki panie doktorze za wsparcie i super leczenie. Jestem wdzięczna


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Kubicz Inny

  Świetny chirurg ogólny i naczyniowy, zabieg wykonany bezboleśnie, bardzo estetycznie, lekarz z powołania, przesympatyczny, kompetentny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania