Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medhouse

Radlińska 68

44-300 , Wodzisław Śląski , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dejan Simić Inny

  Lekarz super. Empatia, kompetencja.Dzięki panie doktorze za wsparcie i super leczenie. Jestem wdzięczna

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Kubicz Inny

  Świetny chirurg ogólny i naczyniowy, zabieg wykonany bezboleśnie, bardzo estetycznie, lekarz z powołania, przesympatyczny, kompetentny.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Jop Inny

  Z przykrością stwierdzam, że wystawiona przez dr. Jopa diagnoza była nietrafna. Moje dolegliwości polegały m.in. na bólach promiennych pachwionowych i lędźwiowych, oraz okołojądrowych. Owszem, doktor mnie zbadał, zrobił prześwietlenie USG na pierwszej wizycie, na drugiej zapomniał USG, kiedy na koniec wizyty zapytałem o USG czy robimy, to sobie przypomniał że faktycznie należy zrobić. Niemniej nie w tym rzecz, chodzi o samą diagnozę, otrzymałem mocne antybiotyki i czopki, które miałem brać 1 miesiąc, na kolejnej wizycie kiedy ponoć się nie poprawiło dostałem kolejne inne antybiotyki na miesiąc i kolejno czopki, że niby teraz te mają pomóc. Następny miesiąc trucia. Od początku nie byłem przekonany do doktora, poszedłem do innego urologa w Katowicach, zbadał mnie, zrobił USG i od razu stwierdził, że to są sprawy związane z kręgosłupem. Skierował do fizjoterapeuty i od razu pomogło i mam spokój od kilku miesięcy. Nie polecam dr. Jopa. Dziękuję.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann Inny

  Podzczas wizyty dr. był miły, miał poczucie humoru, zbadał i opisał problem oraz opisał przebieg leczenia krok po kroku. Seman z chęcią chce pomóc swoim pacjentom, rozmowa przebiegała w przyjemnej atmosferze. Moje zdrowie i możliwość swobodnego poruszania się zawdzieczam właśnie jemu.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Anna Muszewska Inny

  Naprawdę super pediatra. Szczegółowo wyjaśnia wszystko, jest bardzo sympatyczna i ma świetne podejście do szkrabów.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Rak Inny

  Dr Karol Rak prowadził moją ciążę od początku do końca i choć miałam już za sobą świetnego lekarza (ale zprzyczyn jemu osobistych nie mogłam do niego chodzić), to trafiłam do dr Raka i tu również się nie zawiodłam podejściem do pacjentki. Staranny, rzetelny, kompetentny, porozmawia, wyjaśni, pozartuje, ale też poważnie podchodzi do swojej pracy. Polecam każdej przyszłej mamie:) lekarz z powołania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann Inny

  Lekarz z prawdziwego powołania, miły i sympatyczny człowiek, który interesuje się zdrowiem pacjenta i samopoczuciem nawet po operacji którą wykonał. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Seemann Inny

  Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza ze skierowaniem na fizjoterapię. Ból kolan ustąpił. Dzięki temu mogę teraz normalnie chodzić i uprawiać sport.
  Polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Rak Inny

  Doktor Rak jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam, a byłam u wielu. Wizyta punktualnie, gabinet świetnie wyposażony. Pan doktor jest miły, uśmiechnięty, empatyczny, delikatny, dowcipny. Zero skrępowania, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam każdej pani

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Rak Inny

  Człowiek Anioł!!!! Lekarz z Sercem na dłoni!!!! - oby nigdy się nie zmieniał.....Naprawdę warto, słucha pacjęta i poważnie podchodzi do danego problemu

  Dziękuję Bardzo Panie Doktorze!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz