Szanowni Państwo, głównym celem działalności Centrum Medycznego MamaTata jest udzielania profesjonalnych świadczeń zdrowotnych wcześniakom, noworodkom, niemowlętom oraz dzieciom, zwłaszcza tym wymaga... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MamaTata

os. Marysieńki 25

60-688 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo,
głównym celem działalności Centrum Medycznego MamaTata jest udzielania profesjonalnych świadczeń zdrowotnych wcześniakom, noworodkom, niemowlętom oraz dzieciom, zwłaszcza tym wymagającym rehabilitacji.
Dzięki prowadzeniu wielospcjalistycznej opieki staramy się umożliwoć pełny lub maksymalnie możliwy powrót do zdrowia, zwracając szczególną uwagę na prawidłowy rozwój naszych pacjentów.
Opieka w Centrum prowadzona jest w sposób zintegrowany oraz wystandaryzowany. W jednym miejscu rodzice oraz dzieci mają dostęp do neonatologa, radiologa, rehabilitantów (Vojta, Bobath) oraz logopedy. Na miejscu jest możliwość wykonania badań ultrasonograficznych (usg przezciemieniowe, usg jamy brzusznej, usg bioderek - stawów biodrowych, itd).

Zabiegi

 • podcięcie wędzidełka

Badania

 • usg przezciemieniowe
 • usg jamy brzusznej
 • usg bioderek - stawów biodrowych

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Sławomir Kemnitz Inny

  Rewelacyjny lekarz. Konkretny, dba o małych pacjentów. Synek po roku wyszedł na prostą i to dzięki temu lekarzowi. Można śmiało o wszystko zapytać, badanie dokładne. Człowiek oddany swojej pracy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ilona Pieczonka-Ruszkowska konsultacja neurologiczna

  Niestety, spodziewałam się zupełnie innego podejścia, lepszej komunikacji na linii rodzic - lekarz. Pani doktor spóźniła się 40 min, po czym sama wizyta była w mało przyjaznej i dość nieprzyjemnej atmosferze. Pani doktor zbadała dziecko i skupiła się na wadzie genetycznej, którą zaczęła podejrzewać. Widząc moje zdenerwowanie i zaskoczenie (mam już drugą opinię lekarza, który wykluczył problem, jaki podejrzewała p. Pieczonka), lekarka nie zareagowała, zdawkowo udzieliła informacji o potrzebie konsultacji z genetykiem, przy tym w trakcie badania zupełnie nie rozmawiała z dzieckiem, nie nawiązała z nim kontaktu. Ze mną zresztą również. Niestety, nie polecam lekarza.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Szacoń Inny

  Pani Monika pomogła naszemu maluszkowi, który miał trudności ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Pokazała nam jakie ćwiczenia i zabawy wykonywać z nim w domu, by pozbyć się problemu. Dodatkowym plusem jest to, że szybko potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i terapii.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Szacoń Inny

  Pani Monika bardzo dobrze rozpoznała potrzeby rehabilitacyjne naszych dzieci i zapewniła im odpowiednią opiekę "ubraną" w zabawę. Dzieci z radością wracają do niej na zajęcia chcąc kontynuować ćwiczenia. Rezultatem tego są szybkie i duże efekty poprawiające jakoś ich życia. Efekty usprawniania widoczne są gołym okiem dla osób trzecich.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Sławomir Kemnitz konsultacja pediatryczna

  Bardzo pozytywny i dobry pediatra. Byłem u Pana doktora ze swoim synem w zeszłym tygodniu.Ma wyśmienite podejście do dzieci.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania