Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Warszawa, ul. Szernera 3

(49 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Warszawa, ul. Szernera 3

Władysława Szernera 3, Praga-Północ

05-077, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Figarska

  Stomatolog,

  • J

   Gorąco polecam, mam wrażenie, że to jedyna stomatolog z grupy LuxMed, która potrafi leczyć kanałowo zęby. Trafiłam do pani doktor z polecenia innej dentystki, która nie miała odwagi otworzyć mi 2 lata wcześniej rzekomo kanałowo wyleczonego zęba. Doktor Figarska na podstawie prześwietlenia stwierdziła, że mój kanał nie został do końca wypełniony i trzeba go bedzie ponownie wyczyścic i wypełnić. Całe leczenie trwało kilka miesięcy, gdyz cięzko się dostać do p. Figarskiej, ale warto poczekać


 • Krzysztof Kosiński

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   Jak najbardziej polecam Pana Doktora! Solidność, fachowość to z pewnością cechy, które go określają. Jak najbardziej jestem na "TAK". Z pewnością nie zaszkodzi, a pomoże:)

  • N

   Mój ulubiony dentysta:) Kulturalny, spokojny, dokładny, delikatny i skuteczny. Staram się chodzić tylko do niego, czegokolwiek mi w zębach nie robił - nigdy nie musiałam brać znieczulenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Hallak Kahtan

  Stomatolog,

  • J

   Wspaniały dentysta! Miły, rozluźniający atmosferę, bardzo szczegółowy i zaangażowany. Stara się zrobić jak najwięcej może, do tego - w moim przypadku - zawsze upewniał się co mam w pakiecie, żebym nie musiała dopłacać. Jak miałam poważniejszy problem, podał mi swój numer telefonu i gdy zadzwoniłam przyjął mnie następnego dnia bez kolejki. Polecam wszystkim!

  • I

   Fantastyczny lekarz! Zdecydowałam się na leczenie bez znieczulenia i naprawdę byłam tak zagadywana, że łzy ze śmiechu mi płynęły po policzkach. :) Bardzo delikatny, sympatyczny Pan. Jest też skrupulatny w pracy, najpierw zapytał z czym przychodzę, później dokładnie obejrzał i wynotował mi ubytki. Dostałam lusterko, aby móc dokładnie zobaczyć, które obszary będziemy leczyć i jak wyglądają ubytki. Nie otworzył mi jednego z zębów, co do których miałam podejrzenie, że coś jest nie tak - tylko zlecił zdjęcie RTG - żeby bez sensu nie otwierać, gdy nie wiadomo co się dzieje w środku. Bardzo dobrze mówi po polsku. Naprawdę duży plus!


 • Iwona Dobrzańska

  Stomatolog,

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Pani Doktor jest profesjonalna i sympatyczna.
   Kiedy przekracza się próg do gabinetu, stres i strach odchodzą w cień, bo masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Pani Doktor podpowie, doradzi, nie traktuje pacjenta jak kolejna osoba z harmonogramu do odhaczenia. Jestem bardzo zadowolona po swoich wizytach i wiem, że będzie to mój wiodący stomatolog. Nie boję się już dentysty, wręcz przeciwnie, nie mogę doczekać się kolejnych wizyt.

  • M

   Gorąco polecam Panią Doktor, prawdziwy Lekarz z powołaniem, perfekcyjna, profesjonalna i wyjątkowo dokładna. Do tego wspaniały Człowiek. Uratowała mi dwa zęby, które inni chcieli wyrywać, obecnie są jak skała. Dziękuję Pani Doktor serdecznie i pozdrawiam
   MD

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Archacka

  Stomatolog,

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: wypełnienie

   Bardzo miła pani stomatolog. Mówi co robi, pyta się czy boli, mnie się bardzo podoba taka wizyta. Bez lęku i przerażenia z mojej strony. Wrócę.

  • Profesjonalny stomatolog, sympatyczna, ciepła osoba. Dba o komfort pacjenta. Leczenie szybkie i bezbolesne (mimo braku znieczulenia - rezygnacja na moje życzenie). Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Cyrek

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna

   Jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm i jednocześnie ogromna empatia w stosunku do pacjenta. Miałam dotychczas dość koszmarne wspomnienia związane z leczeniem zębów, a Pani doktor udowodniła że może być inaczej. Leczenie bezbolesne w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję Pani doktor i do zobaczenie wkrótce!

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Świetna specjalistka. Naprawiła to, co przed laty zepsuł inny stomatolog: oczyściła stary kanał z resztek nieusuniętego korzenia. I zrobiła to rzetelnie, choć przed nią kilku się poddało. Dziękuję Pani Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Karolina Olszewska

  Stomatolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: UNIDENTAL Karolina OlszewskaUsługa: leczenie kanałowe zęba

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest to spowodowane tym, że czuje się tam bardzo komfortowo. Pani doktor jest bardzo miła osoba, a przede wszystkim profesjonalna w swoim fachu. Jestem wdzięczna za 100 % podejście do moich zębów. Bardzo polecam !

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja stomatologiczna

   Bardz empatyczny lekarz - świetne podejście do dzieci. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć i uspokoić małego pacjęta. Niestety kolejka dluga do pani doktor :)


 • Małgorzata Boczoń-Cieślar

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: wypełnienie ubytku korony zęba mlecznego na 2 powierzchniach

   Profesjonalne podejście do klienta. Wypełnienie ubytku bezboleśnie. Przyjazna atmosfera, dokładny wywiad.Nic więcej nie trzeba, żeby się dobrze poczuć w gabinecie. Polecam, profesjonalnie i sympatycznie.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Pielęgnacja suchego zębodołu po ekstrakcji (dezynfekcja + lekarstwo)

   Do LuxMedu na Szemera mam daleko, więc trafiłem tam z przypadku, bo akurat zwolnił się termin. Co prawda była to wizyta związana tylko z diagnozą i pielęgnacją suchego zębodołu po ekstrakcji w innej placówce LuxMed ale bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie jak Pani Małgorzata dokładnie tłumaczyła potencjalne przyczyny powikłania, metody zapobiegania, wykonywane przez siebie czynności i użyte leki/materiały oraz sposoby leczenia (w tym również domowymi i niedrogimi metodami). Na prawdę pozytywne doświadczenie. Polecam.


 • Izabela Popielas-Łaguna

  Stomatolog, lek. dent.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Uzyskanie sanacji jamy ustnej

   Bardzo słabo. Pani lekarz zęby sprawdziła niedokładnie, po przeglądzie sam wskazałem ubytki, których nie zauważyła. Gdy poprosiłem o znieczulenie była rozczarowana, że wizyta zajmie więcej czasu. Wypełnienie zostało wykonane tak, że trzeba było je poprawiać w innym gabinecie, uniemożliwiało nitkowanie. Pani była uprzejma, tutaj nie mam zastrzeżeń. Ale poziom profesjonalizmu pozostawiał wiele do życzenia.


 • Magdalena Sendrowska

  Stomatolog,

  • V
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: badania stomatologiczne

   Pani Doktor bardzo rzetelna, spokojna z uśmiechem na twarzy przyjmująca pacjenta, skrupulatna i delikatna jeżeli chodzi o zabiegi stomatologiczne. Polecam bardzo.


Powiązane wyszukiwania