Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Kraków, ul. Wadowicka 7

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Kraków, ul. Wadowicka 7

Wadowicka 7

30-347 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Balczyński konsultacja implantologiczna

  Doktor Balczyński usuwał mi dolną szóstkę, a po wygojeniu wstawiał w to miejsce implant. Implant był wstawiany z przeszczepem z podniebienia. To był mój pierwszy zabieg tego typu i miałam duże obawy, ale wszystko przebiegło dobrze i teraz mam implant, który wygląda i "zachowuje się" tak, że zapominam, że to nie jest mój ząb :) Dzięki przeszczepowi z podniebienia dziąsło wokół zęba jest pełne i wysoko zachodzi na implant. Wygląda to bardzo naturalnie.Jeśli kiedyś będę potrzebowała zabiegu z zakresu chirurgii stomatologicznej lub implantologii, zgłoszę się do doktora Balczyńskiego. Wiem, że zrobi co w jego mocy, żeby nieprzyjemne, ze swej istoty, zabiegi przebiegły gładko, a efekt był naturalny i trwały.
  Dla mnie było ważne również to, że Doktor emanuje spokojem i wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Czułam się zaopiekowana i poinformowana na każdym etapie leczenia.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Fortuna Inny

  Wybrałem się do dra Fortuny, by - na moją prośbę - usunąć zęba, z którego zostało może 1/10 pierwotnego szkliwa. Ząb był nie do odratowania. Na moją prośbę, by dr Fortuna go wyrwał, ten stwierdził, że nie, bo nie. Nie wyrwie i koniec. To nie była z jego strony sugestia, że może spróbować z koroną czy innym rozwiązaniem; to było nie, bo nie. Bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Udałem się do innego lekarza, drzwi obok, który od razu stwierdził, że ząb jest nie do odratowania (powierzchnia własna zęba to było dosłownie 10%) i że nie widzi sensu w kolejnych plombach. Moją świadomą decyzją było wyrwanie tego zęba, na co drugi lekarz przystał bez wahania, natomiast dr Fortuna tego nie zrobił, bo nie. Podkreślam: żadnego wyjaśnienia, żadnego rozwinięcia tematu. Po prostu - nie wyrywamy i koniec. Bo on wie lepiej.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Fortuna ból zęba

  Doktor Fortuna to jedyny lekarz jakiemu ufam :) Jest bardzo dokładny, emapatyczny I czuły. Nigdy więcej nie pójdę do innego lekarza. Zarowno leczenje kanałowe jak i zwykłe plomby- wszystko bezboleśnie i w super atmosferze.Niestety, muszę potwierdzić opinię mojej poprzedniczki- doktor Fortuna to łamacz serc. Gdy sie Pan rozwiedzie to niech Pan da znać. ;)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Stokłosa konsultacja protetyczna

  Wizyta u pani dr to czysta przyjemność chodze juz długo do dr Stokłosy i nie zamieniła bym na innego lekarza mój przypadek był beznadziejny a pani dr pomogła mi przywrócić uśmiech polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Stokłosa konsultacja protetyczna

  Pełen profesjonalizm, solidność i bardzo dobre podejście do pacjenta.
  Szczerze polecam Panią Doktor.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania