Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Kraków, ul. Wadowicka 7

Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Kraków, ul. Wadowicka 7

O nas

Pacjentom CM Medycyna Rodzinna oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie obejmujące m.in. stomatologię zachowawczą i stomatologię dziecięcą. Indywidualne podejście do potrzeb Pacjentów zawsze jest naszym priorytetem.

Wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług stomatologicznych osiągana jest dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu całego personelu oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego Centrum Medycznego.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Nowakowska konsultacja ortodontyczna

  Byłam na konsultacji u Pani doktor z dziećmi. Wizyta przebiegła dobrze. Pod względem wytycznych w zakresie ortodoncji otrzymałam kompleksowe wyjaśnienia i dalsze kroki. Miejscami trochę mało empatii i niepotrzebne komentarze które sprawiły, że poczułam się oskarżona jako mama. Warto skupić się na tym jak naprawić problem, takie komentarze niczego już nie cofną. Pozdrawiam ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Fortuna Konsultacja stomatologiczna

  Szybka wymiana amalgamatu na nową plombę. Wkłucia znieczulenia nawet nie poczułam. Do tego szybki przegląd zębów. Wizyta z pakietu luxmed na Al. Pokoju

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński konsultacja implantologiczna

  Znakomity lekarz. Już od pierwszej wizyty pacjent czuje, że trafił we właściwe ręce. Skomplikowany zabieg wszczepienia trzech implantów z podniesieniem zatoki oraz przeszczepieniem dziąsła okazuje się nie taki straszny po szczegółowych wyjaśnieniach doktora. Również sam zabieg przebiegł bez stresu. Zupełnym zaskoczeniem dla mnie było to, że zarówno sam zabieg jak i rekonwalescencja przebiegła bezboleśnie. Byłem przygotowany, że taki zabieg musi być nieprzyjemny i obawiałem się komplikacji. Wszystko przebiegło jednak bez niespodzianek dzięki dużemu doświadczeniu, umiejętnościom lekarza oraz zaleceniom i wyjaśnieniom uzyskanym po zabiegu. Bardzo polecam tego znakomitego specjalistę.


  A
  Profil zweryfikowany
  Agata Zachwieja scaling

  Super wizyta, Pani Agata znakomicie odnowiła moje "zapuszczone" zęby .
  Dostałam eleganckie wytyczne jak od teraz dokładnie dbać o uśmiech co było bardzo profesjolanle, ale z drugiej strony trochę smutek bo pewnie szybko z powrotem nie trafię do jej gabinetu. Generalnie bardzo polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Fortuna Konsultacja stomatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona, u dr Fortuny leczyłam 2 zęby kanałowo, leczenie przebiegło sprawnie, bez komplikacji (jestem już ok 3 msc po leczeniu i wciąż jest OK:))


  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński

  Z wizyty u Pana Doktora jestem bardzo zadowolony. Przed zabiegiem wszystko zostało mi objaśnione, żebym wiedział co będzie mi robił. W trakcie znieczulania nie poczułem żadnego bólu, a po wizycie chirurg poinformował mnie co mogę, a czego powinienem unikać. Najbardziej urzekło mnie indywidualne podejście do mnie - pacjenta. W przyszłości na pewno będę Pana Adama Balczyńskiego polecał swoim znajomym.


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Balczyński

  Doktor Balczyński usuwał mi dolną szóstkę, a po wygojeniu wstawiał w to miejsce implant. Implant był wstawiany z przeszczepem z podniebienia. To był mój pierwszy zabieg tego typu i miałam duże obawy, ale wszystko przebiegło dobrze i teraz mam implant, który wygląda i "zachowuje się" tak, że zapominam, że to nie jest mój ząb :) Dzięki przeszczepowi z podniebienia dziąsło wokół zęba jest pełne i wysoko zachodzi na implant. Wygląda to bardzo naturalnie.Jeśli kiedyś będę potrzebowała zabiegu z zakresu chirurgii stomatologicznej lub implantologii, zgłoszę się do doktora Balczyńskiego. Wiem, że zrobi co w jego mocy, żeby nieprzyjemne, ze swej istoty, zabiegi przebiegły gładko, a efekt był naturalny i trwały.
  Dla mnie było ważne również to, że Doktor emanuje spokojem i wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Czułam się zaopiekowana i poinformowana na każdym etapie leczenia.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Fortuna Inny

  Wybrałem się do dra Fortuny, by - na moją prośbę - usunąć zęba, z którego zostało może 1/10 pierwotnego szkliwa. Ząb był nie do odratowania. Na moją prośbę, by dr Fortuna go wyrwał, ten stwierdził, że nie, bo nie. Nie wyrwie i koniec. To nie była z jego strony sugestia, że może spróbować z koroną czy innym rozwiązaniem; to było nie, bo nie. Bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Udałem się do innego lekarza, drzwi obok, który od razu stwierdził, że ząb jest nie do odratowania (powierzchnia własna zęba to było dosłownie 10%) i że nie widzi sensu w kolejnych plombach. Moją świadomą decyzją było wyrwanie tego zęba, na co drugi lekarz przystał bez wahania, natomiast dr Fortuna tego nie zrobił, bo nie. Podkreślam: żadnego wyjaśnienia, żadnego rozwinięcia tematu. Po prostu - nie wyrywamy i koniec. Bo on wie lepiej.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Fortuna ból zęba

  Doktor Fortuna to jedyny lekarz jakiemu ufam :) Jest bardzo dokładny, emapatyczny I czuły. Nigdy więcej nie pójdę do innego lekarza. Zarowno leczenje kanałowe jak i zwykłe plomby- wszystko bezboleśnie i w super atmosferze.Niestety, muszę potwierdzić opinię mojej poprzedniczki- doktor Fortuna to łamacz serc. Gdy sie Pan rozwiedzie to niech Pan da znać. ;)


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Barbara Stokłosa konsultacja protetyczna

  Wizyta u pani dr to czysta przyjemność chodze juz długo do dr Stokłosy i nie zamieniła bym na innego lekarza mój przypadek był beznadziejny a pani dr pomogła mi przywrócić uśmiech polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wadowicka 7, 30-347 Kraków

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania