„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

ul. Milionowa 2G, Łódź-Górna

93-034, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Zabiegi

 • Krioterapia
 • Elektroterapia
 • Rektoskopia
 • Biopsja cienkoigłowa
 • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Wojda

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: USG płodu

   Osobiście nie polecam pani doktor Wojdy!!!!!!!
   Byłam u pani doktor w Luxmedzie, w ramach abonamentu, na USG płodu pomiędzy 11-13 tc.
   Potraktowała mnie bardzo przedmiotowo.
   Wcześniej byłam już na badaniach prenatalnych w innej placówce i w takim przypadku pani doktor stwierdziła, że niepotrzebnie dziś przyszłam skoro miałam już USG.
   Powiedziała: "no ale skoro pani już jest, to panią zbadam" - z wielkiej łaski.
   Z mężem staraliśmy się o to dziecko wiele lat i po prostu chciałam dodatkowo zrobić to USG, żeby być spokojniejsza.
   Obowiązkiem pani doktor jest wykonać USG rzetelnie, a moim prawem było z tego USG skorzystać.
   Całe badanie trwało niecałe 5 minut. Według mnie nie zostało zrobione rzetelnie. Poprzednie moje badanie płodu, w innej placówce, w 11tc trwało min.15 minut i tam otrzymałam wszystkie informacje na temat maleństwa i samej ciąży.
   Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim lekarzem i nigdy już nie skorzystam z usług tej pani !!!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani Doktor prowadziła moją drugą ciążę. Mając porównanie z opieką w czasie poprzedniej ciąży, a także często korzystając z pomocy wielu świetnych lekarzy innych specjalności (choruję przewlekle), z pełnym przekonaniem piszę, że Doktor Wojda jest lekarzem absolutnie wyjątkowym.

   Poza ogromną wiedzą, sympatycznym i kompleksowym podejściem do pacjenta (np USG nie tylko we wskazanych tygodniach ciąży, ale zawsze w przypadku jakichkolwiek najmniejszych wątpliwości, konsultacje z innymi lekarzami przy wątpliwych wynikach badań, kierowanie do szpitala w razie konieczności, etc) ujęło mnie nadzwyczajne zaangażowanie Pani Doktor.

   Za każdym razem gdy trafiałam na oddział, Doktor prosiła o informację, czy już dotarłam na izbę przyjęć. Kontaktowała się z dyżurującymi kolegami w kwestii przyjęcia mnie na obserwację, a potem niemal codziennie konsultowała przebieg mojego leczenia z pracownikami oddziału. Kiedy tylko była w szpitalu, wpadała do sali, żeby zapytać o samopoczucie, a jeśli jej nie było, dostawałam SMS z pytaniem czy wszystko ok (nawet w weekend!). Nigdy wcześniej nie czułam się aż tak "zaopiekowana", za co jestem dozgonnie wdzięczna :)

   Również poród drogą CC został przeprowadzony przez Panią Doktor perfekcyjnie. Szybko, bezboleśnie, z ogromnym spokojem, wsparciem i doświadczeniem. Bez żadnych powikłań. Ja i synek mamy się świetnie, a sama pozostaję pod opieką Pani Doktor, którą z wdzięcznością wirtualnie przytulam, i którą z całego serca polecam wszystkim przyszłym mamom :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Kuna

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Czytając komentarze przed wizytą miałam spore obawy. Na prawdę nie wiem skąd te negatywne opinie. Pani doktor mi pomogła, wysłuchała i pożartowała. Dzięki szybkiej interwencji czuję się i wyglądam lepiej.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: grypa jelitowa

   Lekarz konkretny. Dostalem jasne zalecenia i krotkie zwolnienie. Badanie przeprowadzone dobrze, dostalem jasne instrukcje.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Sobczuk-Urbaniak

  Pulmonolog, Pediatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Czytając komentarze bardzo żałuję, że nie przeczytałam ich przed wizytą u tego lekarza, wtedy na pewno bym oszczędziła sobie czas i nie wybrała się na wizytę. Leczę się na astmę od 4 lat, pani doktor pytała mnie się czy w ogóle wiem na co choruję - jeśli nie wiem, poleciła zajrzeć do Wikipedii lub innych naukowych źródeł, bo "świadomy pacjent to pacjent wyedukowany". Powiedziałam, że Wikipedia nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji - pani doktor odpowiedziała, że w takim razie mam iść do księgarni medycznej i kupić sobie książkę. Moja mama choruje na zwłóknienie płuc, więc pani doktor bardzo serdecznie poradziła mi bardziej przyłożyć się do leczenia, jeśli "nie chcę skończyć ze zwłóknieniem". Ta wizyta obfitowała w jeszcze inne bardzo przykre wypowiedzi pani doktor. Na pewno do niej nie wrócę. Masa przepisanych leków. Człowiek wyszedł tylko zły i trochę rozczarowany tym przykrym traktowaniem. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: MedinUsługa: Astma

   Odradzam. Byłam dwa razy i już w życiu nie chcę oglądać tej Pani. Poszłam z 6 -letnią córką na konsultację pulmonologiczną. Na pierwszej wizycie był też mój mąż Pani doktor była milutka u wzbudziła moje zaufanie. Na kolejnej wizycie byłam sama z córką i się zaczęło... Była bardzo niemiła i niesympatyczna, obrażała mnie i moje dziecko, gdyż nie znam działania leków, sugerując, że jestem złą matką i nie umiem wychować dziecka, które zaczeło płakać, bo się przestraszyło. Zero kontaktu z dzieckiem, dziecko nie chciało się badać i płakało. Płacz dziecka wypriwadził Panią doktor z równowagi, zaczeła ją straszyć szpitalem, policjantem itp. Po powrocie do domu sama się spłakałam, bo nikt w życiu mnie tak podle nie potraktował

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Marek Roman Michalski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: polipy nosa

   Lekarz miły i rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem. Analiza wyników i merytoryczna diagnoza dająca możliwość wyboru dalszego leczenia.

  • M

   Pan doktor miły, uprzejmy. Wszystko tłumaczy, a w razie potrzeby zleca badania. Leczę u niego zatoki i póki co jest lepiej.


 • Edyta Zawalska

  Endokrynolog,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania tarczycy

   Pani Dr. Edyta Zawalska jest prawdziwym lekarzem z powołania.
   Prowadzi bardzo dogłębny wywiad z pacjentem, aby skutecznie mu pomóc i wdrożyć ewentualne leczenie.
   Do tego jest przemiła i sympatyczna.
   Polecam każdemu kto ceni dobrych specjalistów!!

  • J
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: niedoczynnosc tarczycy

   Pani doktor bardzo kompetentna, przygotowana, posiadająca mega wiedze, i bardzo sympatyczna i empatyczna

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Joss - Wichman

  Dermatolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Tradzik

   Mialam wizyte dzisiaj u tej pani w Wielkiej Brytanii, w centrum Medyk. Pani opryskliwa, niemila, poszlam leczyc tradzik a dowiedzialam sie ze mam nerwice. Namawiala mnie na doustna antykoncepcje a gdy jej powiedzialam ze zle sie po niej czuje uznala to ja sobie to wymyslam. Szkoda pieniedzy, nastepnym razem pojde do angielskiego lekarza ktory potraktuje mnie z szacunkiem.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: trądzik młodzieńczy, bolerioza, usuwanie znamion

   Witam. Jestem ogromnie zaskoczona negatywnymi opiniami. Może faktycznie Pani doktor nie należy do najbardziej empatycznych osób jakie znam ale nie to liczy się u lekarza najbardziej. W mojej ocenie jest to jeden z lepszych fachowców w dziadzinie dermatologii. Zarówno mój syn jak i ja sama kilkakrotnie byliśmy pacjentami Pani doktor i chyba nie ma przypadku z którym doktor by sobie nie poradziła. I nie mówię tu o drobnych dolegliwościach skórnych tylko m. in. o silnym trądziku młodzieńczym, po którym u syna nie ma śladu oraz o boreliozie, skutecznie wyleczonej (a podobno jest to choroba nieuleczalna). Przyznaję, że Pani doktor bazuje na dość drogich lekach ale skutecznych, a skutki uboczne występują niezależnie od ceny. Wspomnę również o usuwaniu znamion na skórze, bo takowego zabiegu dokonywała Pani doktor u mnie i w większości przypadków nie ma śladu po korekcie (jeden pozostał widoczny ale był dość rozległy a to nie był zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, bo za takowy trzeba słono zapłacić). Zatem podsumowując swoją opinię odnoszę wrażenie, że niektórzy Pacjenci oczekują aby lekarz był cudotwórcą i to jeszcze darmowym, ale cuda zdarzają się tylko w bajkach. Poza tym każdy przypadek jest indywidualny, więc lepiej spróbować samemu niż kierować się opinią ogółu. Ja mam pełne zaufanie do tego specjalisty i póki co nie zdecyduję się na zmianę.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Mariola Podzińska

  Hematolog, Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: zmiany na skórze

   Jeżeli miałabym pomyśleć o idealnej wizycie u lekarza, to właśnie ta u Pani Doktor. Szybka i trafna diagnoza, szczegółowe wyjaśnienie skąd dolegliwości się wzięły. Dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: badanie krwi

   Bardzo kompetentna i do tego miła Pani Doktor.
   Trafiłam do Pani Doktor przed operacją aby zrobić potrzebne badania krwi i zadecydować o suplementacji.
   Pani Doktor jednocześnie rozumie i wspiera mamy karmiace piersią. Służyła radą i wsparciem.
   Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jolanta Gawlik

  Ginekolog, Endokrynolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: badania profilaktyczne

   Pani Doktor była jedynym lekarzem ginekologiem-endokrynologiem w placówce stąd mój wybór lekarza. Pani Doktor nie była zbyt miła i na każde moje pytanie reagowała opryskliwie. Badanie przeprowadza bardzo boleśnie, nablolesniej że wsyztskich lekarzy których odwiedziłam w ostatnim czasie. Poproszona o wykonanie cytologii odmówiła mówiąc że cytologia jest ważna 3 lata i nie ma żadnej potrzeby wykonywać jej częściej. Musiałam iść do innego lekarza, który nie miał oporów do wykonania podstawowych corocznych badan, w tym oczywiście cytologie. Do tego Pani Doktor po wysłuchaniu mnie skierowała mnie na badanie CRP125 i usg o czym nie poinformowała na wizycie, nic nie wspomniała, tylko dowiedziałam się o tym w domu po kilku dniach w portalu pacjenta. Jak dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne u lekarza. Nie zaufam więcej i nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam serdecznie wizyty u Pani doktor. Trafiłam do niej przed przypadek ale myśle że tak miało być. Pani doktor co wizytę bada pacjentki na fotelu i sprawdza piersi oraz usg czy ktg. Nie szczędzi badań laboratoryjnych i jest bardzo dokładna. Jeśli rozmawiamy o prowadzeniu ciąży wybrałabym tego lekarza ponownie. Serdecznie pokecam bo Pani ma szeroką wiedzę i doświadczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Bogdan Łopaciński

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Złe samopoczucie

   Bardzo sympatyczny, profesjonalny doktor. Zadaje konkretne pytania oraz słucha uważnie; tłumaczy dokładnie i jest bardzo cierpliwy. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: bóle w nadbrzuszu

   Pan Doktor bardzo wnikliwy, skoncentrowany na pacjencie i zdiagnozowaniu choroby, nie zbywa byle czym tylko szuka przyczyny i odpowiednio kieruje na badania i do specjalistów. Przy tym jest niezwykle empatyczny i uprzejmy. Szczerze polecam


 • Barbara Krasomska - Jabłońska

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Poszłam tak naprawdę na szybko do Pani w celu powtórzenia cytologii, ponieważ poprzednia wyszła z bardzo złymi wynikami. Na co Pani od razu skierowała mnie na zabieg przepisując przy tym lek dla kobiet po menopauzie w szczególności zabiegu histerektomii czyli usunięciu macicy (mam 27 lat, nie przechodziłam ciąży, histerektomii, ani żadnych innych zabiegów). Kilku lekarzy po moich konsultacjach nie dowierzało jakie leki zostały mi przepisane.

  • M

   Straszna wizyta, pierwsza i ostatnia. Nikt mnie do tej pory tak nie zdenerwował i nie upokorzył. Zostałam potraktowana jak 5-latka przez Panią Doktor, tylko dlatego, że poprosiłam o skierowania na badania, które być może nie byłyabsolutnie konieczne,ale wyraźnie poinformowałam lekarza, że wyniki bardzo by mnie uspokoiły.Ponad to Pani Doktor nie dochowała tajemnicy lekarskiej w mojej opinii oczywiście, bez pytania i konsultacji ze mną zadzwoniła do mojego stałego lekarza, aby go poinformować o moim zachowaniu. Skierowań na badania nie otrzymałam finalnie. Jeśli chodzi o zalecenia - Pani Doktor mnie bardzo wystraszyła, jak się potem okazało niepotrzebnie zupełnie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu