Centrum Medyczne LUX MED Kraków - ul. Opolska 114

(212 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - ul. Opolska 114

ul. Opolska 114, Prądnik Czerwony

31-355, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Synowski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lubelska 29Usługa: nadciśnienie tętnicze, cukier wysoki

   Bardzo sympatyczny lekarz, interesuje się pacjentem, chętnie tłumaczy i zawsze pomoże. Widać że lubi swoją pracę i chętnie pomaga innym. Stawia trafne diagnozy, jest szczery. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Słucha, dopytuje i wyciąga wnioski. Jeśli jest potrzeba chętnie daje skierowania na potrzebne badania w kierunku danego leczenia. Miły, grzeczny, uprzejmy - Szczerze polecam :)

  • D

   Bardzo miły, spokojny i życzliwy lekarz. dopytyje o wszystko, odpowiada na każde pytanie, skrupulatnie wszystko wytłumaczył i zobrazował. Świetny specjalista, oby więcej takich :) polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Barbara Nowak

  Radiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: kontrola USG

   Lekarka bardzo przyjazna dla pacjenta, kompetentna i rzeczowa. Badanie przebiega szybko, sprawnie i w całkowicie bezstresowej atmosferze. Polecam :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG

   Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem u lekarza. Po pierwsze, Pani Doktor na początku wizyty podała mi rękę i przedstawiła się. Badanie USG wykonywała bardzo delikatnie, informowała mnie o wszystkim, co robi i co widzi. Dodatkowo wykonała USG tarczycy i zapytała czy wiem, jak badać się samodzielnie. Cudowna, taktowna lekarka. Chętnie odpowiadała na pytania i byłafaktycznie zaciekawiona tym, co mam do powiedzenia. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kowalczuk

  Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Kraków - ul. Opolska 114

   Pani Aleksandra jest wspaniałym lekarzem, bardzo kompetentna. Przebieg leczenia i konsultacje na najwyższym poziomie, 100% zaangażowania i wiele pytań z jej strony, czuć, że na prawdę chce pomoc. Wszystko na bieżąco wyjaśnia, dodatkowo zaznacza i zapisuje wiele rzeczy na zaleceniach lekarskich, nawet długopisem. Pierwszy raz spotkałam się z tak wysokim poziomem leczenia na wizycie w Luxmedzie, a nie prywatnie.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: blizna po wypadku

   Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor po moim nieszczęśliwym wypadku profesjonalnie przedstawiła plan zabiegów, doradziła co i kiedy. Teraz jak znajomi mnie widzą mówią że blizna się bardzo dobrze zagoiła. Z pełnią serca mogę zarekomendować.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Aneta Kubicka

  Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Kraków - ul. Opolska 114Usługa: chore dziecko

   To jest lekarz idealny i totalny. Wszyscy lekarze i młodzi i starzy powinni się uczyć od Pani Doktor jaki powinien być lekarz podczas wizyty!!! Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza, podejście do pacjenta, szacunek poza tym piękny i życzliwy uśmiech oraz pozytywne podejście do pacjenta, zwłaszcza do dziecka. Brawo!!!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Kraków - ul. Opolska 114Usługa: infekcja intymna u dziewczynki

   Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanej pediatry. Pani doktor zależało na wyleczeniu córki z przykrej infekcji intymnej, która powodowała duże cierpienie. Do tej pory odsyłali nas od lekarza do lekarza. Pani doktor zaleciła od razu wszystkie potrzebne badania i sama wyciągnęła do nas rękę z pomocą! Bardzo się starała i bardzo nam pomogła! Takich lekarzy ze świecą szukać. Nieodzownie kojarzy mi się z dr Judymem ????

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Piotr Boroń

  Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

   Byłam u pana doktora trzy razy, za każdym razem był bardzo uprzejmy. Bada sprawnie, ale bez pośpiechu, uważnie słucha opisu choroby. Klarownie tłumaczy zalecenia. Nie przepisuje antybiotyku bez potrzeby, nie robi problemu z wypisaniem potrzebnego zwolnienia albo skierowania, Jestem zadowolona z leczenia u pana doktora.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8W

   Po tygodniu utrzymywania się gorączki 38 i okropnym bólu żołądka i jelit, udałam się do tego lekarza. Z pół godzinnym opóźnieniem weszłam do gabinetu i miałam ogromną nadzieję na ulgę w bólu. Pan doktor postanowił mnie jednak leczyć nospa i tabletkami na zgagę, twierdząc, że żołądek boli mnie od nurofenu, który brałam raz dziennie na noc, by zbić gorączkę przed snem. Byłam w szoku,że tak silny ból całego układu pokarmowego i utrzymująca się gorączkę można tak zlekceważyć. Nie kryłam zdziwienia, ale chyba uraziło to dumę pana doktora. Powiedział, że mam brać to co mówi i jak nie pomoże, to pokazać się za 3 dni, ale jego zdaniem pomoże. Oczywiście będę szukać dalszej pomocy, bo ile można żyć z takim bólem, ale do doktora na pewno już nie wrócę. Mam już umówioną wizytę u innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Sebastian Rygiel

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Kompetentny, profesjonalny, empatyczny lekarz. Do Pana Doktora zgłosiłam się z bólem i ograniczeniami ruchomości w barku. Po wnikliwym wywiadzie delikatnie przeprowadził badanie, wykonał USG, a następnie bardzo dokładnie omówił moje schorzenie. Na maila otrzymałam szczegółowe zalecenia dotyczące leczenia i fizykoterapii. Bardzo polecam Pana Doktora!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG

   Byłam na wizycie w celu zrobienia USG. Lekarz miał przygotowanego gotowca, zanim jeszcze się dowiedział od jakiego lekarza mam skierowanie. Nie chciał zobaczyć poprzednich wyników, widocznie nie było to ważne. Do gotowca wpisał parę dodatkowych zdań, przy tym skomentował skuteczność leczenia jakie przyjmuję, nie pytając ani o leki ani o dawkę. Podzielił się negatywną prognozą choroby, nie specjalizując się w reumatologii, ani nie wiedząc za bardzo jaka jest historia choroby. W tej sytuacji lekarz wykazał brak empatii i profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Izabela Witkowicz

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG jamy brzusznej

   Świetna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, pani doktor bardzo miła i rzeczowa, polecam usg brzucha.

  • P
   Lokalizacja: PROFEMED Kraków

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i przyjemną w odbiorze osobą. Szczegółowo wykonała badanie USG tłumacząc wszystko, a także cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Karolina Saganiak

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: Konsultacja lekarza internisty

   Rzetelna, profesjonalna, rzeczowa, z tzw. podejściem do pacjenta. Zostałam bardzo dokładnie przebadana, Pani Doktor zebrała ode mnie szczegółowy wywiad i udzieliła wyczerpujących wskazówek odnośnie postępowania w leczeniu. Z wizyty wyszłam z poczuciem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

   Co tu dużo mówić, specjalista o największej wiedzy i profesjonalizmie jakiego widziałam. Świetne podejście do pacjenta, bardzo dużo użytecznych informacji jak postępować z chorobą.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marcin Jarząbek

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Internista, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: USG jamy brzusznej

   The Doctor is very kind, polite and so professional who is caring a lot about his patients. I really liked how he explained to me everything by detail.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   Dr. Marcin takes time to listen to his patients and explains every detail on the condition at hand in an articulated manner for his patient to comprehend each and every step that he undertakes. Lastly and the most important of all, he is the most friendly doctor I have encountered at LUXMED.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu