Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46

Antoniego Chołoniewskiego 46

85-127 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • EKG
 • USG
 • Holter RR, holter EKG
 • Spirometr
 • Analizator składu ciała
 • USG
 • Audiometr
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Gizela Plazura-Krzymińska konsultacja neurologiczna

  Szczegółowe badanie i duża wnikliwość Pani Doktor. Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie i miło. Bardzo polecam.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Brzezińska konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo empatyczna i kompetentna Pani Dr. Pierwszy raz czułam tak duże zaangażowanie ze strony lekarza. Dokładnie wyjaśniła, jakie kroki mam poczynić, żeby uregulować poziom hormonów. Dodatkowo dostałam wszystkie niezbędne skierowania i zalecenia. Pani Dr szuka przyczyny problemu, a nie tylko przypisuje leki.
  Wyszłam z gabinetu spokojniejsza i bardzo usatysfakcjonowana. Polecam całym sercem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Józefowicz konsultacja chirurgiczna

  Byłam dziś u lekarza z mamą bo jestem osobą niepełnosprawną. Ja płacę za wizytę a lekarz wyprasza mamę z gabinetu. Mam problem z paznokciem i żylakami najpierw na siedząco z daleka lekarz ogląda paznokieć pęknięty w końcu raczył podejść, paznokieć od nogi . Bez żadnej empatii i podejścia do badania . Po tym przedstawiam problem z żylakami a lekarza na to,,to z czym Pani przyszła z paznokciem czy żylakami? Na żylaki kazał stosować pończochy uciskowe w wieku 22 lat bez usg i innych badań. Wizyta trwała 9 minut , lekarza wyraźnie dawał odczuć że gdy przedstawiłam pierwotnie problem z paznokciem żeby już wyszła z gabinetu. Czas i pieniądze stracone!!! Do tego w dobie pandemii przeziębiony, kichający przyjmuję pacjentów.Nie polecam nikomu szkoda czasu i pieniędzy!!! Sprawę będę zgłaszał dalej i wystąpię o zwrot pieniędzy które pan lekarz wzioł za 9 minut pogaduszek. To była rozmowa a nie badanie!!!!

  lek. Sławomir Józefowicz

  Szanowna Pani! Zszokowała mnie pani opinia do tego stopnia że podejrzewam, iż stoi za tym Pani mama ,która była niezadowolona, iż nie może uczestniczyć w wizycie swoje dorosłej sprawnej umysłowo córce. Ale do rzeczy. Pragnę przypomnieć, iż mamy pandemię w związku z tym ogranicza się liczbę osób w 1 pomieszczeniu do minimum. Na koniec wizyty zapytałem też czy chce Pani poprosić mamę i uzyskałem odpowiedż przeczącą.
  Podczas wizyty nie zgłaszała Pani pretensji o to ,że nie ma mamy. Moga też Pani zrezygnować z wizyty i odebrać swoje pieniądze. Nie wiedziałem też nic na temat Pani niepełnosprawności. Co do logicznego kontaktu z Panią nie miałem żadnych wątpliwości.
  Musze Panią poinformować że podczas wizyty lekarskiej najpierw zbiera się wywiad, ogląda się pacjenta a w przypadku paznokcia odległość ok 2 m jest wystarczająca do wstępnej oceny przy prawidłowym wzroku lekarza. Pani problem był raczej z dziedziny kosmetyki stąd moje zalecenie kontaktu z pedikiurzystką. Uzyskała Pani wyczerpującą informacje na temat postępowania z paznokciem i miałęm wrażenie, że była Pani usatysfakcjonowana. Z brakiem empatii to już totalna przesada.
  Co do konsultacji żylaków kończyn dolnych, których Pani nie ma to również uzyskała Pani wyczerpujące informacje. Zaleciłem Pani jedyną sensowną profilaktykę przeciwżylakową co sama Pani potwierdza (pończochy są taka profilaktyką). Jest to więc zwyczajne kłamstwo choć prawdą jest to ,że podczas 1 wizyty rozwiązuje się główny problem zdrowotny, z którym pacjent przychodzi jeśli jest rozwiązywanych więcej problemów to jest to jedynie moja uprzejmość w miarę możliwości czasowych. I tak było w Pani przypadku. Poza tym wizyta nie jest na czas i nie musi wysiedzieć Pani na wizycie całych 15 minut jeśli to nie jest potrzebne.
  Co do mojego przeziębienia to następne pomówienie. Jeśli mówi się do kogoś w masce przez 10 minut to chyba może przydarzyć się odruch kichania lub kaszlu. Proszę sobie zgłaszać sprawę gdzie Pani sobie życzy musi jednak Pani pamiętać że Pani opinia nosi znamiona zwykłego pomówienia i przestępstwa przeciwko mojemu dobremu imieniu. Zastanawiam się również czy nie podjąć przeciwko Pani kroków prawnych. To była pełna i do tej pory wydawało mi się że sympatyczna wizyta lekarska!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Viktoriya Rybka konsultacja ginekologiczna

  Wizyta odbyła się w komfortowej atmosferze, oceniam ją pozytywnie. Pani doktor jest miła, rzeczowa i kompetentna. Polecam dla niezdecydowanych.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Bernadeta Zawiszewska USG ciąży transvaginalne

  Bardzo sympatyczna i delikatna, Pani doktor powiedziała wszystko co mogła na tak wczesnym etapie. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Viktoriya Rybka konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy ginekolog. Bardzo miła, zawsze wszystko cierpliwie wytłumaczy. Kiedy przychodzę do Pani doktor to wychodzę zadowolona i czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Sławomir Józefowicz konsultacja chirurgiczna

  Bardzo polecam. Jestem zadowolony z wizyty. Wszystko dokladnie Pan doktor wyjasnil. Bede kontynowal leczenie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesław Zmysłowski konsultacja chirurgiczna

  U pana Zmysłowskiego usuwałam znamię na brzuchu. Zabieg przebiegał w przyjaznej atmosferze, lekarz żartował z pielęgniarką, ma dość ciekawy sposób bycia i humor, ale mnie się podobało. Upewniał się dokładnie, czy znieczulenie zadziałało. Po zabiegu dostałam odpowiedzi na wszystkie wątpliwości. Później umówiłam się na konsutlację telefoniczną wraz z wysłaniem zdjęcia rany, żeby się upewnić, czy już możemy zdejmować szwy. Wszystko było w porządku! Dziękuję :)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Viktoriya Rybka konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła Pani doktor, "swojska".
  Życiowo doradziła też co jeść, czego unikać.
  Serdecznie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Izabela Aleksandra Purcel konsultacja dermatologiczna

  Panią doktor cechuje dociekliwość,kompetencja,empatia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wyjaśnienie sprawy i przyczyny schorzenia oraz stosowanie leków jest zrozumiałe dla pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania