Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjenta... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 16

81-741 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 35

81-859 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca, który był wtedy jedyną placówką w Polsce Północnej świadczącą tego typu usługę. Nowoczesny system przekazu sygnału EKG przez telefon umożliwiał stały kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem przez całą dobę.
Mając za sobą 11 letnie doświadczenie w telemonitoringu kardiologicznym jesteśmy obecnie w pełni przygotowani do przeprowadzania pozostałych badań diagnostycznych na odległość stosując nowoczesne środki telekomunikacji, technologie internetowe oraz przystosowaną do tego typu działań nowoczesną aparaturę medyczną, możemy przesyłać informacje o wydolności oddechowej czy poziomie cukru we krwi pacjenta.
Uruchomiony w 2006 roku Okulistyczny Oddział Jednego Dnia przeprowadza pełen zakres badań okulistycznych w tym także operacje. Wykonywana w naszym Centrum operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (rozdrobnienie soczewki pod wpływem wibracji ultradźwiękowej) pozwala pacjentowi dostrzec natychmiastową poprawę widzenia i zapewnia szybki powrót w ciągu kilku godzin do pełni sił.
Swoim pacjentom oferujemy szybki dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i grupy specjalistów. Zapewniamy przy tym pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Profesjonalna kadra medyczna oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z kryteriami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Skomputeryzowana rejestracja umożliwia obsługę pacjentów bez konieczności wyczekiwania w kolejkach i zabiegania o numerek, każdy pacjent rejestrowany jest na określoną godzinę. Korzystne usytuowanie Centrum w Sopocie- Wyścigach ułatwia dotarcie do nas pacjentom nie tylko z Sopotu, ale także z Gdyni i Gdańska.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Wilkowska

  Dermatolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Akademickie Centrum KliniczneUsługa: Inny

   Bardzo dobry specjalista. Dwuletnia córka dlugi czas zmagała się z grzybicą odzwierzęca. Dzięki Pani dr córka po pol roku wyleczyła się. Pani dr jest życzliwa i bardzo empatyczna w stosunku do rodziców jak i małego pacjenta - kieruje się dobrem dziecka. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z dr, z każdym wynikiem badania można było zadzwonić i zapytać. Wizyty byly planowane nawet na następny dzień. Bardzo polecam!

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja telefoniczna

   To była wizyta telefoniczna,ale pani doktor spełniła moje oczekiwania .Jestem zadowolona z przebiegu rozmowy.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Mariola KOBUSZEWSKA-CHWIROT

  Internista, Kardiolog, lek.

  • B

   To lekarz którego lepiej unikać,nie słucha pacjenta lekceważy to co mówi o własnym zdrowiu,na upominanie sie o badania kontrolne odpowiada że po co przeciez miał pan 1,5 roku temu echo!!! Przepraszam ale pacjent po 2 zawałach i tylko echo już przecież dawno wykonane? Żadnego badania z krwi itp.To była ostatnia wizyta u tej tz. doktor,bo na ten tytuł trzeba zasłużyć,przeciez tu stawką jest życie.Mimo że słyszy że pacjent mówi że coś złego się dzieje to ona go odsyła.Koszmar....


 • Maciej Kempa

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Serdeczne podziękowania za profesjonalne przeprowadzenie operacji usunięcia elektrod z serca oraz za wspaniałą opiekę na oddziale Kardiologii i Elektroterapii Akademii Medycznej w Gdańsku składa pacjentka Alwina z rodziną.

  • O

   Bardzo dobry lekarz kardiolog . Wykonał mi ablację w Akademi Medycznej w Gdańsku i jestem zdrowa. Wspaniały lekarz. Serdecznie mu dziękuję. Renata.


 • Magdalena Weisbrodt

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Miałem leki od kardiologa za ordynowane brałem zgodnie z zaleceniem efekt był taki ze ciśnienie bardzo wysoki średnie z 30 dni 205/164/92 Pani doktor zleciła EKG i zaordynowała dwa leki Egiramlon 10 mg i ISOPTIN SR-E 240 Brałem systematycznie i są wspaniałe efekty ciśnienie z czterech dni średnie wynikowe 125/86/46 szalona różnica w samopoczuciu a o stronie ekonomicznej nie wspomnę pierwsze leki kosztowały ponad 250 PLN jeden lek na receptę Xarelto 20 mg 28 tabletek tylko 129,99 PLN Pani Magdalena WEISBRODT jest lekarzem z powołania wspaniały człowiek ma wielką zdolność do pasowania leków dla pacjenta jest to wielka sztuka. O tym że jest miła uprzejma wielka kultura osobista zrozumienie chorego i postawienie się w jego sytuacji są to cech jakie wynosi się z domu w Akademiach Medycznych tego nie uczą od kilku lat jestem bardzo zadowolonym pacjentem dzięki Pani doktor żyję i funkcjonuje w miarę tak jak może funkcjonować pacjent z kilkoma jednostkami chorobowym i znacznym stopniu niepełnosprawności na stałe. Polecam ze szczerego serca Panią doktor Magdalenę Weisbrodt.


 • Witold Czuszyński

  Okulista, Chirurg, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Kompetentny, rzetelny i miły lekarz.Spokojnie, powoli i jasno wytłumaczył każdy aspekt planowanego zabiegu. A teraz czekamy na zabieg ;-)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Napiszę uczciwie – bałam się przed zabiegiem. Moja koleżanka miała już korekcję i gorąco mi ją polecała, jednak tak naprawdę przed przyjściem do doktora byłam pełna wątpliwości. Widziałam jednak jak promienieje i cieszy się i jakoś ostatecznie to przeważyło.

   Dziękuję Panie Doktorze. Pana spokój, cierpliwość, wyjaśnienie mi wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach, uczciwie – to wszystko mi bardzo pomogło. Jest Pan złotym człowiekiem. Nie spodziewałam się zbyt wiele, w myśl zasady, żeby lepiej się nie rozczarować – i Boże, po co te wszystkie stresy.
   Dziękuję Panu, wiem, że to brzmi ckliwie, ale naprawdę zmienił Pan moje życie, nie spodziewałam się, że brak szkiełek aż tak bardzo ułatwa życie ;-) Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Anna Kowalik

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Miałam przyjemność poznać panią doktor w Tczewie w szpitalu i nie mogłam uwierzyć, że tacy lekarze istnieją. Udzieliła w sposób przystępny informacji, uspokoiła nas, rodziców i zaproponowała leczenie jak najmniej inwazyjne dla naszej córki. Bardzo żałuję, że pani doktor nie pracuje w przychodni w Tczewie. Dziękujemy

  • P

   Z całego serca polecam Panią doktor. Zawsze stawia trafne diagnozy, ma szeroką wiedzę, dobrze dobiera leki, antybiotyk jest ostatecznością. Zawsze potrafi uspokoić rodziców i wszystko dokładnie wyjaśnić. Dodam że jest przemiłą osobą, którą dzieci uwielbiają, ma znakomite podejście do małych pacjentów, poświęca im tyle czasu ile potrzeba. Lekarz z powołania o których coraz trudniej. Ogromna strata dla tczewskiej przychodni, a po kilku próbach niestety przyznaję, że ciężko znaleźć adekwatne zastępstwo dla moich dzieci. Dziękujemy. Ola


 • Hanna Lorkiewicz-Tkaczyk

  Laryngolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk Zaspa

   Jedna z najbardziej nieprzyjemnych wizyt, jakie odbyłam. Dodam, że płatna! Pani dr na wejściu zapytała mnie z czym przychodzę. Powiedziałam, że inny laryngolog polecił zastanowić się nad usunięciem dziecku migdałków. No i że w zasadzie jestem zdecydowana, bo dziecko stale choruje. Pani dr stwierdziła, że nie widzi podstaw do zabiegu. OK. Pytam więc co zrobić, by nie faszerować dziecka permanentnie antybiotykami. Pani dr ciągle wciskała mi, że uparłam się na operację, kiedy ja pytałam, jak mam pomóc dziecku, gdy ciągle choruje. Po wielkich przejściach udało mi sie ustalić, że mogę dawać dziecku Ibuprom i jakieś pastylki z wyciągów naturalnych. Prawoślaz np. Podczas wizyty Pani dr była obrażona, że przyszłam z diagnozą. Rozmawiała ze mną w sarkastycznym tonie. Co- niestety- również potwierdziły dzieci. Absolutnie odradzam.

  • E

   Pani doktor jest przesympatyczna, wizyta należała do jednej z najprzyjemniejszych. Do tego pełen profesjonalizm, dokładne badanie. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Frankowski

  Internista, Kardiolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KARDIOTELUsługa: choroby genetyczne- zawały w domu

   Lekarz konkretny, zlecił mi wszystkie badania i nie na ciąga jeśli ktoś przychodzi prywatnie naprawdę polecam

  • C

   super lekarz. Kompetentny, życzliwy dla pacjenta. Chodziłam już do wielu kardiologów, ale od kiedy odkryłam dr. Frankowskiego, chodzę tylko do niego. Moje wyniki wyraźnie się poprawiły. POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

  Pulmonolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne KARDIOTELUsługa: astma

   wspaniała lekarka dzięki niej żyje ..trafilem 25 lat temu na Czyzeskiego..postawila mnie na nogi..dziekuje

  • L

   Cudowny lekarz i diagnostyk, pełny profesjonalizm w miłej, swobodnej atmosferze. Trafiłam do Pani Doktor w 1985r.,kiedy to zostałam przez P. Doktor wyprowadzona "na prostą" i od tamtej pory jestem pod Jej kontrolą. Nigdy wcześniej ani później nie spotkałam tak DOBREGO lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Krupa-Szafran

  Okulista,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: korekcja wad wzroku

   Niezwykle miła, spokojna, rzeczowa, dokładna oraz rzetelna Pani Doktor, prowadzi moja historię choroby od dziecka i pomaga w korekcji mojej wady wzroku.

  • L

   Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu , doskonały fachowiec prze duże F. Leczymy syna od wielu lat z doskonałym skutkiem , gorąco polecam.

   Lewandowski Grzegorz

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania