Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjenta... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 16

81-741 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 35

81-859 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca, który był wtedy jedyną placówką w Polsce Północnej świadczącą tego typu usługę. Nowoczesny system przekazu sygnału EKG przez telefon umożliwiał stały kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem przez całą dobę.
Mając za sobą 11 letnie doświadczenie w telemonitoringu kardiologicznym jesteśmy obecnie w pełni przygotowani do przeprowadzania pozostałych badań diagnostycznych na odległość stosując nowoczesne środki telekomunikacji, technologie internetowe oraz przystosowaną do tego typu działań nowoczesną aparaturę medyczną, możemy przesyłać informacje o wydolności oddechowej czy poziomie cukru we krwi pacjenta.
Uruchomiony w 2006 roku Okulistyczny Oddział Jednego Dnia przeprowadza pełen zakres badań okulistycznych w tym także operacje. Wykonywana w naszym Centrum operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (rozdrobnienie soczewki pod wpływem wibracji ultradźwiękowej) pozwala pacjentowi dostrzec natychmiastową poprawę widzenia i zapewnia szybki powrót w ciągu kilku godzin do pełni sił.
Swoim pacjentom oferujemy szybki dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i grupy specjalistów. Zapewniamy przy tym pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Profesjonalna kadra medyczna oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z kryteriami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Skomputeryzowana rejestracja umożliwia obsługę pacjentów bez konieczności wyczekiwania w kolejkach i zabiegania o numerek, każdy pacjent rejestrowany jest na określoną godzinę. Korzystne usytuowanie Centrum w Sopocie- Wyścigach ułatwia dotarcie do nas pacjentom nie tylko z Sopotu, ale także z Gdyni i Gdańska.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Po opiniach które tu przeczytałam byłam bojowo nastawiona na dzisiejszą wizytę z 2 letnia córka , zabrałam nawet męża w "razie co"
  Ale o dziwo odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie co do Dr.Sabiniewicza,widać że jest bardzo konkretnym człowiekiem i dobrym fachowcem ,córka bardzo płakała przy badaniu ,ale jemu to w niczym nie przeszkadzało ,
  Omówił wynik badania i zapewnił ,że wszystko jest w porządku. Wyszliśmy zadowoleni i spokojni.
  Pozdrawiam serdecznie


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Arogancki. Na dzień dobry krzykiem pytał moją nastoletnią córkę z czym ma problem. Gdy poprosiłam by nie krzyczał stwierdził , że moje córka jest bardzo chora a ja nie chcę jej pomóc i mam z sobą problemy psychiczne. Powiedział to, wykrzyczał, nie przeprowadził wywiadu, nie spojrzał nawet na wyniki córki. Kazał na wyjść z gabinetu, powiedział do widzenia i sam opuścił gabinet zostawiając otwarte dla nas drzwi. Obie byłyśmy w szoku i długo nie mogłyśmy zrozumieć jak można w ten sposób się zachowywać, tym bardziej będąc lekarzem i to kardiologiem. I chyba nic dziwnego, że nie rozumiemy, bo po prostu nie da się takich zachować zrozumieć. Bardzo żałuję, że córka musiała doświadczyć takiego zachowania i to ze strony lekarza.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Wizyta trwała może z 3 min, lekarz nie obejrzał żadnych innych wyników syna, nawet nie chciał obejrzeć ich mimo że proponowałam, zrobił echo w błyskawicznym tempie, nawet syna nie zapytał jak się czuje, napewno lekarza nikomu nie polecę i sama też nie skorzystam. Jestem bardzo rozczarowana wizytą.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Brzozowska konsultacja alergologiczna

  Pani doktor Bardzo oschła , brak specjalnego kontaktu, na jakiekolwiek pytania odpowiadała jakby z przymusu. Zero kontaktu z dzieckiem ..traktowała Bardzo przedmiotowo dziecko. Mało przyjemna wizuta nic specjalnego sie nie dowiedzieliśmy .jak na nzf to jeszce ujdzie ale jakbym mialaa mieć taką wizytę prywatnie to odradzam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Wykluczył choroby na wejściu z powodu zbyt młodego wieku , nie przeprowadził wywiadu , nie sprawdził wyników badań , kilka razy nas obraził. Echo trwało 10 sekund a cała wizyta 2 minuty. Niemiły o lekceważącym podejściu. Jest tylu lekarzy także radzę wybrać innego.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Pompein-Batkiewicz Inny

  Pani Doktor jest bardzo dokładna, kompetentna i ma dobry kontakt z pacjentami. W swoja pracę pani Doktor jest bardzo zaangażowana.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Niestety nasza wizyta u Pana doktora nie należała do udanych. Córka bała się wizyty, płakała, nie chciała dać się zbadać. Lekarz generalnie przez większość czasu nas ignorował, na moją propozycję, że może wyjdę uspokoić dziecko stwierdził, że co to da i że nie będę już mogła wrócić na wizytę. Badanie udało sie w końcu jakoś wykonać, więc dowiedziałam się przynajmniej tyle, że z sercem córki wszystko w porządku, więc przynajmniej nie będziemy musiały do tego lekarza wracać. Wrażenie ogólne pozostawił po sobie bardzo nieprzyjemne.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Kazał zdjąć do badania 13 łatce stanik, kiedy ta odmówiła postawił diagnozę bez badania i stwierdził że córka długo nie pożyje. Podczas rozmowy nie dał sobie nic wytłumaczyć. Brak podejścia do pracy z dziećmi (córkę potraktował jak normalną dorosłą osobę). Nie polecam!


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Czuszyński Inny

  W 2009 roku Pan Doktor wykonał laserową korekcję wzroku (duża krótkowzroczność niedowidzenie, astygmatyzm). Oczy doskonale się spisują i nie żałuję wówczas podjętej decyzji, pomimo ogromnego strachu i obaw. Potrafił wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnić, uspokoić. Profesjonalizm najwyższego lotu i wielka empatia. Serdecznie dziękuję!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Jestem zszokowana wizytą u tego Pana. Od samego wejścia traktował mnie pogardliwie i próbował obrazić. Ledwo potrafi odpowiedzieć ,,Dzień dobry” więc nie ma nawet mowy o profesjonalnej lekarskiej poradzie. Arogancki, nieuprzejmy, lekceważący. Bez jakiegokolwiek podejścia do małego pacjenta. Trafiłam do niego z córką na badanie kontrolne ponieważ w pierwszej ciąży dziecko miało wadę serca. Lekarz zamiast na badaniu skupiał się na podważaniu kompetencji innych lekarzy i moich jako matki. Twierdził że sama powinnam wiedzieć jakie badania i kiedy powinny być zrobione. W pewnym momencie przestałam mu odpowiadać bo ewidentnie próbował mnie sprowokować i wciągnąć w nieprzyjemną dyskusje. Dziecko się go bało. Jedyny komentarz do badania to ,,Jest ok”. Nieuprzejmy, niekulturalny, wyjątkowo niemiły człowiek. Dla mnie jako matki kilkumiesięcznego dziecka było to bardzo nieprzyjemna wizyta. Bardzo odradzam konsultacje u tego Pana.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania