Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca, który był wtedy jedyną placówką w Polsce Północnej świadczącą tego typu usługę. Nowoczesny system przekazu sygnału EKG przez telefon umożliwiał stały kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem przez całą dobę.
Mając za sobą 11 letnie doświadczenie w telemonitoringu kardiologicznym jesteśmy obecnie w pełni przygotowani do przeprowadzania pozostałych badań diagnostycznych na odległość stosując nowoczesne środki telekomunikacji, technologie internetowe oraz przystosowaną do tego typu działań nowoczesną aparaturę medyczną, możemy przesyłać informacje o wydolności oddechowej czy poziomie cukru we krwi pacjenta.
Uruchomiony w 2006 roku Okulistyczny Oddział Jednego Dnia przeprowadza pełen zakres badań okulistycznych w tym także operacje. Wykonywana w naszym Centrum operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (rozdrobnienie soczewki pod wpływem wibracji ultradźwiękowej) pozwala pacjentowi dostrzec natychmiastową poprawę widzenia i zapewnia szybki powrót w ciągu kilku godzin do pełni sił.
Swoim pacjentom oferujemy szybki dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i grupy specjalistów. Zapewniamy przy tym pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Profesjonalna kadra medyczna oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z kryteriami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Skomputeryzowana rejestracja umożliwia obsługę pacjentów bez konieczności wyczekiwania w kolejkach i zabiegania o numerek, każdy pacjent rejestrowany jest na określoną godzinę. Korzystne usytuowanie Centrum w Sopocie- Wyścigach ułatwia dotarcie do nas pacjentom nie tylko z Sopotu, ale także z Gdyni i Gdańska.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne KARDIOTEL
Jana z Kolna 16, 81-741 Sopot
Centrum Medyczne KARDIOTEL logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Wizyta z dzieckiem przebiegła bardzo szybko w całkowicie neutralnej atmosferze. Zdecydowanie najgorszym jest to, że lekarz wyraził opinię o braku konieczności podjęcia leczenia operacyjnego. Po kilku konsultacjach u innych specjalistów takowe leczenie podjęliśmy z silnym poczuciem zmarnowanego czasu, którego nie da się odzyskać.

  M
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Radzę trzymać się z daleka od tego specjalisty. Zero empatii do człowieka, brak jakiegokolwiek podejścia do dziecka. Na pytania odpowiada zdawkowo, nie wyniosłam z tej wizyty nic pozytywnego oprócz stresu z powodu informacji że dziecko będzie potrzebowało zabiegu, kiedy spytałam jakiego usłyszałam że o tym już opowie lekarz który będzie wykonywał ewentualny zabieg. Czułam się jakby chciał jak najszybciej pozbyć się nas z gabinetu. Nie polecam!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Sympatyczny i konkretny specjalista, z bardzo profesjonalnym podejściem do tematu. Diagnozuje bez krzty zawahania. Żartobliwy w kontaktach z młodzieżą. Jestem zdziwiona nieprzychylnymi komentarzami. Osobiście polecam z czystym sumieniem wizytę u prof. Sabiniewicza.

  D
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Czekałam na tą wizytę 4mc.
  Doznałam szoku miłe zaskoczenie kiedy weszłam z córką do ganinetu i przywitał nas bardzo miły lekarz.
  Daję 4 gwiazdki ale tylko.dlatego,że rozmowa z doktorem zeszła na plan prywatny po prostu rozmawiał z niami.o.zyciu o tym.zeby córka nie.marnowała talentu itd...super rozmowa
  Córka miala wykonane usg serca.
  Trafiliśmy do lekarza z wysokim tętnem.
  Wyszliśmy z ganinetu i w sumie nadal nie wiadomo skad wysoki puls.
  Lekarz prawidłowo wykonał badanie fajnie sie rozmawialo.
  Tylko zła jestem na służbę zdrowia tyle czekania i wizyta trwała 5-7min z czego badanie 3min.
  Polecam bardzo lekarza bo na pewno jest dobrym fachowcem ale nie wiem czy nie lepiej iść prywatnie -jak kogoś stać-zeby nie czekać tyle mc.
  Szkoda tylko ze nic sie nie wyjaśniło skad wysoki puls..
  Pozdrawiam pana doktora..
  I blagam zeby zmienilo się oczekiwanie na konsulacje.


  A
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Kardiolog bardzo nieprzyjemny. Pierwszy raz mialam do czynienia z lekarzem, który jest dodatkowo pediatra bez podejścia do dzieci. Krzyczał na moje dziecko szarpał. Aż prosi się o zgłoszenie do izby lekarskiej.

  N
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  W dniu 24.01 odbyłam wizytę u Pana Roberta, posiadając rany od samookalecznia zartujac sobie z tego, ze to zle wychowanie dziecka i powinnam dostac kijem/ pasem rano i wieczorem to bym zmądrzała, powiedziałam nie nie odpowiada mi sposób komentowania mojego ciała i sobie tego nie życzę Pan odmówił badania bo tak. Po niezgodzie z jego decyzja odmowienia badania po moim rozebraniu zaczal mowic do mnie mówić smarkulo i o tym, że mnie wyślę na srebrzysto, mój tata nie wiedział co się dzieje na szczęście siedziałam po jego stronie od komputera, Pan zaczął udawać ze dzwoni przez telefon do szpitala (widzialam jego telefon nie wybral nawet zadnego numeru tylko przylozyl telefon do ucha) groził, że mnie wsadzi do szpitala bo on może, i nasyfi mi specjalnie w kartach tak zebym miala problemy na studiach i w dalszej pracy. Gdy zakończyłam rozmawiać, Pan zaczal mnie dotykac, wypraszajac na sile chcac pokazac innym pacjenta przed gabinetem moje samookaleczenia. Na odpowiedz zeby Pan mnie nie dotykal zasmial sie ze moze bo nie przeprowadzi badania bez dotyku odpowiedzialam ze badanie Pan zakonczyl a nie dotyka mnie Pan w zaden sposob ktory swiadczy o tym ze mnie Pan bada, zamilkł. Tak wygladala rozmowa z lekarzem?
  Rozmowa od poczatku byla nie miła, ale grożenie nasyfieniem w kartkach, przez upomnienie, ze nie życzę sobie takich komentarzy odnosnie mojego ciała czy próba pokazania mojego ciała i ośmieszenia mnie przed innymi pacjentami jest conajmniej karygodna. Dlatego odradzam wizytę u tego Pana, i poza opinią postaram się by więcej osób nie musiało doświadczyć takich słów, żartów, czynów ze strony tej osoby.

  M
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Po opiniach które tu przeczytałam byłam bojowo nastawiona na dzisiejszą wizytę z 2 letnia córka , zabrałam nawet męża w "razie co"
  Ale o dziwo odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie co do Dr.Sabiniewicza,widać że jest bardzo konkretnym człowiekiem i dobrym fachowcem ,córka bardzo płakała przy badaniu ,ale jemu to w niczym nie przeszkadzało ,
  Omówił wynik badania i zapewnił ,że wszystko jest w porządku. Wyszliśmy zadowoleni i spokojni.
  Pozdrawiam serdecznie

  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Arogancki. Na dzień dobry krzykiem pytał moją nastoletnią córkę z czym ma problem. Gdy poprosiłam by nie krzyczał stwierdził , że moje córka jest bardzo chora a ja nie chcę jej pomóc i mam z sobą problemy psychiczne. Powiedział to, wykrzyczał, nie przeprowadził wywiadu, nie spojrzał nawet na wyniki córki. Kazał na wyjść z gabinetu, powiedział do widzenia i sam opuścił gabinet zostawiając otwarte dla nas drzwi. Obie byłyśmy w szoku i długo nie mogłyśmy zrozumieć jak można w ten sposób się zachowywać, tym bardziej będąc lekarzem i to kardiologiem. I chyba nic dziwnego, że nie rozumiemy, bo po prostu nie da się takich zachować zrozumieć. Bardzo żałuję, że córka musiała doświadczyć takiego zachowania i to ze strony lekarza.

  R
  Profil zweryfikowany
  Robert Sabiniewicz Inny

  Wizyta trwała może z 3 min, lekarz nie obejrzał żadnych innych wyników syna, nawet nie chciał obejrzeć ich mimo że proponowałam, zrobił echo w błyskawicznym tempie, nawet syna nie zapytał jak się czuje, napewno lekarza nikomu nie polecę i sama też nie skorzystam. Jestem bardzo rozczarowana wizytą.

  B
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Brzozowska konsultacja alergologiczna

  Pani doktor Bardzo oschła , brak specjalnego kontaktu, na jakiekolwiek pytania odpowiadała jakby z przymusu. Zero kontaktu z dzieckiem ..traktowała Bardzo przedmiotowo dziecko. Mało przyjemna wizuta nic specjalnego sie nie dowiedzieliśmy .jak na nzf to jeszce ujdzie ale jakbym mialaa mieć taką wizytę prywatnie to odradzam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania