Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjenta... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 16

81-741 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne KARDIOTEL

Jana z Kolna 35

81-859 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiono wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca, który był wtedy jedyną placówką w Polsce Północnej świadczącą tego typu usługę. Nowoczesny system przekazu sygnału EKG przez telefon umożliwiał stały kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem przez całą dobę.
Mając za sobą 11 letnie doświadczenie w telemonitoringu kardiologicznym jesteśmy obecnie w pełni przygotowani do przeprowadzania pozostałych badań diagnostycznych na odległość stosując nowoczesne środki telekomunikacji, technologie internetowe oraz przystosowaną do tego typu działań nowoczesną aparaturę medyczną, możemy przesyłać informacje o wydolności oddechowej czy poziomie cukru we krwi pacjenta.
Uruchomiony w 2006 roku Okulistyczny Oddział Jednego Dnia przeprowadza pełen zakres badań okulistycznych w tym także operacje. Wykonywana w naszym Centrum operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (rozdrobnienie soczewki pod wpływem wibracji ultradźwiękowej) pozwala pacjentowi dostrzec natychmiastową poprawę widzenia i zapewnia szybki powrót w ciągu kilku godzin do pełni sił.
Swoim pacjentom oferujemy szybki dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i grupy specjalistów. Zapewniamy przy tym pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Profesjonalna kadra medyczna oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z kryteriami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Skomputeryzowana rejestracja umożliwia obsługę pacjentów bez konieczności wyczekiwania w kolejkach i zabiegania o numerek, każdy pacjent rejestrowany jest na określoną godzinę. Korzystne usytuowanie Centrum w Sopocie- Wyścigach ułatwia dotarcie do nas pacjentom nie tylko z Sopotu, ale także z Gdyni i Gdańska.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Pompein-Batkiewicz Inny

  Pani Doktor jest bardzo dokładna, kompetentna i ma dobry kontakt z pacjentami. W swoja pracę pani Doktor jest bardzo zaangażowana.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Niestety nasza wizyta u Pana doktora nie należała do udanych. Córka bała się wizyty, płakała, nie chciała dać się zbadać. Lekarz generalnie przez większość czasu nas ignorował, na moją propozycję, że może wyjdę uspokoić dziecko stwierdził, że co to da i że nie będę już mogła wrócić na wizytę. Badanie udało sie w końcu jakoś wykonać, więc dowiedziałam się przynajmniej tyle, że z sercem córki wszystko w porządku, więc przynajmniej nie będziemy musiały do tego lekarza wracać. Wrażenie ogólne pozostawił po sobie bardzo nieprzyjemne.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Kazał zdjąć do badania 13 łatce stanik, kiedy ta odmówiła postawił diagnozę bez badania i stwierdził że córka długo nie pożyje. Podczas rozmowy nie dał sobie nic wytłumaczyć. Brak podejścia do pracy z dziećmi (córkę potraktował jak normalną dorosłą osobę). Nie polecam!


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Czuszyński Inny

  W 2009 roku Pan Doktor wykonał laserową korekcję wzroku (duża krótkowzroczność niedowidzenie, astygmatyzm). Oczy doskonale się spisują i nie żałuję wówczas podjętej decyzji, pomimo ogromnego strachu i obaw. Potrafił wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnić, uspokoić. Profesjonalizm najwyższego lotu i wielka empatia. Serdecznie dziękuję!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Sabiniewicz Inny

  Jestem zszokowana wizytą u tego Pana. Od samego wejścia traktował mnie pogardliwie i próbował obrazić. Ledwo potrafi odpowiedzieć ,,Dzień dobry” więc nie ma nawet mowy o profesjonalnej lekarskiej poradzie. Arogancki, nieuprzejmy, lekceważący. Bez jakiegokolwiek podejścia do małego pacjenta. Trafiłam do niego z córką na badanie kontrolne ponieważ w pierwszej ciąży dziecko miało wadę serca. Lekarz zamiast na badaniu skupiał się na podważaniu kompetencji innych lekarzy i moich jako matki. Twierdził że sama powinnam wiedzieć jakie badania i kiedy powinny być zrobione. W pewnym momencie przestałam mu odpowiadać bo ewidentnie próbował mnie sprowokować i wciągnąć w nieprzyjemną dyskusje. Dziecko się go bało. Jedyny komentarz do badania to ,,Jest ok”. Nieuprzejmy, niekulturalny, wyjątkowo niemiły człowiek. Dla mnie jako matki kilkumiesięcznego dziecka było to bardzo nieprzyjemna wizyta. Bardzo odradzam konsultacje u tego Pana.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marianna Forycka-Nowakowska konsultacja laryngologiczna

  Nie da się ukryć, że dr Forycka mnie zaskoczyła.
  Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do leczenia i szczerze wydawało mi się, że na szczęście już dawno przeminęło. Nic bardziej mylnego! Pani doktor jest prawdziwą tradycjonalistką. Leczenie przyczynowe? Nieeeee, bo po co.
  Skierowana do Pani doktor z poważnymi problemami z zatokami, przewlekłym kaszlem i katarem usłyszałam tylko, że "nie ma sensu szukać przyczyny". Dosłownie. Cała wizyta trwała minutę, Pani doktor z zadowoleniem przepisała...krople do nosa.
  Tylko poczucie humoru i dostrzeżenie ironii całej sytuacji uchroniło mnie przed frustracją, a także decyzja o natychmiastowej zmianie lekarza.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska astma

  wspaniała lekarka dzięki niej żyje ..trafilem 25 lat temu na Czyzeskiego..postawila mnie na nogi..dziekuje


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Frankowski choroby genetyczne- zawały w domu

  Lekarz konkretny, zlecił mi wszystkie badania i nie na ciąga jeśli ktoś przychodzi prywatnie naprawdę polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marianna Forycka-Nowakowska

  byłam dzisiaj u PANI DOKTOR dla mnie super osoba zbadała , wysłuchała , zapisała leki , wytłumaczyła na czym polega problem . zaznaczam ze na wizytę nie czekałam długo i to na NFZ .DZIĘKUJĘ .E SZUBERT


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Wizyta u kardiologa dziecięcego w Kardiotelu umówiona niemal 3 miesiące wstecz, a kilka dni przed wizytą rejestratorka dzwoni, że wizyta odwołana, ponieważ ...pan doktor Sabiniewicz bierze urlop wypoczynkowy na 2 tygodnie. Innego lekarza niestety ma. Rozumiem, ferie zimowe, wypada pojechać na narty z rodziną, ale do licha ciężkiego może jednak warto okazać trochę szacunku dla pacjentów i jeśli w grafiku stoją wcześniej poumawiane wizyty, to się te wizyty realizuje, a nie wyjeżdża na urlop. Urlop wypoczynkowy to nie nagły przypadek losowy panie doktorze :/
  Kierownictwo przychodni nie widzi niczego niewłaściwego w takim postępowaniu.
  Duuuży minus jeszcze przed pierwszą wizytą za brak profesjonalizmu w podejściu do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania