Centrum Medyczne Hcp - Lecznictwo Stacjonarne

(54 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Hcp - Lecznictwo Stacjonarne

28 Czerwca 1956 r. nr 194, Wilda

61-485, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Habrych

  Ortopeda, Chirurg,

  • G

   Chciałam zauważyć, że Habrychów jest dwóch. Andrzej i Maciej(jego syn) obaj to świetni specjaliści, bo miałam przyjemność pracować (nie bezpośrednio) zarówno z Panem Andrzejem jak i Panem Maciejem...Gorąco polecam

  • G

   Bardzo dobry lekarz, widać że uwielbia swoją pracę i to co robi, robi solidnie, Jest to lekarz, który naprawdę pomaga. Naprawdę godny polecenia !!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Habrych

  Ortopeda,

  • D

   Pan dr troskliwie zajął się moim kręgosłupem (wcześniej zlecając wszystkie możliwe badania!) a teraz z równą troską leczy mojego męża. Świetny lekarz godny polecenia - dziękujemy

  • A

   Dr M. Habrych operował mi kolano. Powiem tak, miałam wyjątkowe szczęście, że trafiłam w jego ręce: po pierwsze jest specjalistą, zna się na rzeczy, operacje odbywają się szybko i sprawnie, po drugie: od momentu kiedy Go poznałam prowadził mnie cały czas, w każdej chwili mogłam zadzwonić jeżeli tylko miałam jakieś pytania, aby ustalić termin kolejnej operacji, zasugerować ćwiczenia itd... Jest profesjonalistą w każdym calu a do tego co wyjątkowo rzadko się spotyka podchodzi do pacjenta z sercem. Polecam i życzę każdemu aby spotkał takiego lekarza na swojej drodze!:)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Eryk Naumowicz

  Chirurg, dr n. med.

  • J

   Pan dr. Eryk Naumowicz dwa razy mnie operował pierwszy raz w lutym 2013r.woreczek żółciowy i wrzesień 2013r.przewlekła przepuklina,obie operacje udały się dzięki Panu doktorowi a było już zemną nie wesoło,
   Życzę wszystkim pacjętom takiego lekarza jakim jest Pan doktor Naumowicz.Pozdrawiam J.L

  • B

   Pan dr Eryk Naumowicz jest prawdziwym lekarzem z powołania. Doskonały chirurg, zawsze dostępny, bo pacjent jest dla Niego najważniejszy. Miły, uśmiechnięty, a czasem dowcipny, kiedy potrzeba potrafi być rzeczowy i zasadniczy. Dzięki Jego błyskawicznej decyzji i pewnej ręce ŻYJĘ. Można chcieć więcej? Uważam, że trudno byłoby znaleźć lepszego specjalistę. Przez cały okres hosptalizacji dba o swoich pacjentów, odwiedza kilka razy, nadzoruje zmiany opatrunków. Według mnie oddany sercem profesjonalista w każdym calu. Wszystkm życzę takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Kuźma

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Problemy z pęcherzem

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą. Lekarz na dzień dobry, zapytał mnie po co do niego przyszłam, bo do niego przychodzą raczej starsi mężczyźni z problemem prostaty. Lekarz nawet nie próbował mnie wysłuchać. Zapisane lekarstwa wcale nie pomogły. Straciłam tylko dwieście zł. i zmieniłam lekarza.

  • Lokalizacja: Gabinety MarcelinUsługa: raz w roku sprawdzam nerki i prostatę

   Miły,kulturalny i rzeczowy, profesjonalista. Pomógł też poczuć się 100% mężczyzną.Przepisane środki zadziałały i co ważne w niskiej cenie 1,50 zł za akcję.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Zuzanna Jarosz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Balans PsychoterapiaUsługa: nastolatki

   Bardzo miła i kompetentna Pani psycholog , prosto i rzeczowo omawia problem A wnioski końcowe są bardzo wyczerpujące.


 • Krystian Przybylski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: złamanie podudzia

   Dr Przybylski wykonał genialne zespolenie kości piszczelowej gwoździem śródszpikowym. Na obrazie RTG wygląda to perfekcyjnie. Jestem tydzień po operacji i już od pierwszego dnia mogłem obciążać nogę. Opuchlizna nogi niewielka, a ja czuje się genialnie. Bardzo polecam!

  • K
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Uraz

   Lekarz zbagatelizował sprawę, postawił diagnozę, która nie była zgodna z obrazem RTG opisanym przez radiologa. Odesłał nas ze złamaniem I kości śródstopia do domu z zaleceniem odciążania stopy przez 3 dni. Dramat.


 • Tomasz Jaszczak

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Ortop PoliklinikaUsługa: Złamana noga

   Rewelacyjny Lekarz , profesjonalne podejście do pacjenta , wysłuchał i wytłumaczył. Gorąco POlecam!!

  • J
   Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Pan Doktor sprawiał wrażenie mało uważnego i mimo pierwszej wizyty nie pochylił się nad wywiadem z Pacjentką, a była Nią moja Mama, starsza już Pani. Krótko przeanalizował wyniki badań, niewiele mówiąc Pacjentce, zalecił operacje, nic nie tłumacząc, nie zalecając, nie proponując. Nie wysłuchał, jakie leki Mama zażywa i zapisał takie, których zażywać nie mogła, ze względu właśnie na zażywanie innych leków. Wizyta tak ważna, a w swoim przebiegu niezwykle krótka, jak wejście do gabinetu po receptę na leki przyjmowane od lat. A miał być to lekarz prowadzący już Mamę na stałe w Jej zwyrodnieniowych chorobach. Mama zmuszona była do poszukiwań kolejnego lekarza, który spokojnie wytłumaczył Jej co Jej dolega, dlaczego tak bardzo boli i co można z tym zrobić. Przykro to mówić, ale wizyta niczym na NFZ, znacznie opóźniona, w poczekalni pełniutkiej pacjentów i taka właśnie neutralna (nijaka, nic nie wnosząca), jak ocena, którą wystawiam Panu Doktorowi.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu