Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Myśliborska 95

(2 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Myśliborska 95

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski

  Pan dr badał naszego 2-miesięcznego synka bardzo fachowo, dokładnie, zagadywał do malucha, był miły i sympatyczny, widać, że zaangażowany. Niestety jego diagnoza sprawiła nam trochę problemów. Otóż wykrył u synka stopy szpotawe i zalecił rehabilitację oraz masowanie stópek przez nas w domu. Odbyliśmy 2 wizyty u młodej fizjoterapeutki, która w pewnym momencie zwątpiła czy to słuszna diagnoza i skierowała nas do rehabilitantki dzieci z 30-letnim doświadczeniem. Tam dowiedzieliśmy się, że synek ma zupełnie normalne stopy, a ćwiczenia zalecone nam przez ortopedę mogły mu je wykoślawić (!!) i wtedy dopiero dziecko wymagałoby rehabilitacji. Dziś synek ma 14 miesięcy i pięknie chodzi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Dziewulski ból barku

  Przyszłam do pana dr z przewlekłym bólem barku. Miałam płytę z wynikiem rezonansu, natomiast pan dr powiedział, że bez opisu (którego nie miałam) nic mi nie powie. Pierwszy lekarz, który w ogóle poprosił mnie o opis, zwykle każdy patrzy na płytę.
  Po krótkim wywiadzie, bez badania wypisał mi szereg skierowań na różne zabiegi. W sumie wszystko fajnie, jeśli ktoś oczekuje skierowań na zabiegi to bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania