Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186

(172 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186

Grójecka 186, Ochota

02-390, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Romana Rolla-Szczepańska

  Lekarz Chorób Zakaźnych, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieUsługa: robak

   Dr leczy mnie prawie rok i jestem zadowolony. Podchodzi z troską do mnie. Jest otwarta na różne sposoby leczenia i nie żałuje konsultacji. Względem większości lekarzy jakich spotykam, to nie ogranicza sie do dwóch antybiotyków i jest w miarę pokorna!
   Ps. Faktycznie za dużo pracuje,niestety :(

  • J

   Pani Doktor jak każdy lekarz zachrzania na kilku etatach, do tego jest wykłądowcą, poza tym 24 godzinne dyżury w szpitalu mogą człowieka męczyć więc odrbina zrozumienia nie zaszkodzi.
   A jeśli ktoś zastanawia się nad poprawnością diagnozy to zawsze można to skonsultować z innym lekarzem, ale Pani Doktor jest kompetentna więc nie marnowala bym czasu na inne konsultacje. Jak na wiekszości wizyt u lekarzy trzeba sie dopytywać i coś mówić bo niestaty lekarz nie wróżka, a jeśli tak owego się oczekuje to zapraszam do znachorów, czy innych tego typu szarlatanów.
   Podsumowaując Pani Doktor jest bardzo kompetentna, mila i interesuje się swoimi pacjentami poświeca im o wiele wiecej czasu niz jest na to w Luxmedzie przewidziane, a niejednokrotnie pozwala na kontakt po godzinach pracy, rezygnując z czasu wolnego. Więc serdecznie pozdrawiam osoby które nie znając zawodu lekarza i wiążacych się z nim obciążen oceniają ludzi i ich kompetencje które sprawdzali na jednej wizycie lub przychodząc z czkawką.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Grażyna Janulis Dobrowolska

  Neurochirurg, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Przemiła Pani doktor. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła dalszą drogę leczenia. Serdecznie polecam! Dziękuję Pani Doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Polecam. Bardzo dobry lekarz. Od kilkunastu lat mam problemy z kręgosłupem Pani Grażyna zawsze służy mi pomocą i radą.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Hałas

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo sympatyczny, empatyczny lekarz. Przyszłam do niego nieco na wyrost, ale nie zbagatelizował mojego 'problemu', wyjaśnił wszystko wyczerpująco i bardzo mnie uspokoił. Nie przetestowałam doktora w długotrwałej terapii, ale bardzo wysoko oceniam jego podejście do pacjenta :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Lekarz okazał się ciepłym człowiekiem i jednocześnie profesjonalistą i fachowcem, który w rzeczowy sposób objaśnił, na czym polega moje schorzenie i zaproponował leczenie, które daje duże szanse na poprawę. Z gabinetu wyszedłem zbudowany. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Katarzyna Dziubińska-Sławek

  Neurolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja neurologiczna

   Bardzo mila, kompetentna i pomocna Pani Doktor. Za każdym razem kiedy się udaję, Pani Doktor przeprowadza szczegółowe badania. Rozumie pacjenta i jest bardzo zyczliwa. Polecam każdemu!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja neurologiczna

   Zaufałem komentarzom i poszedłem do Pani doktor- nie żałuje. Zmagałem się od miesiąca z bólem odcinka lędźwiowego, i byłem u wielu specjalistów. Jedna wizyta u Pani doktor i na drugi dzień dosłownie ból przeszedł jak ręką odjął. Pani doktor ma super podejście do Pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Pani doktor ma duże poczucie humoru, empatii oraz można wywnioskować, że też dużą wiedzę ! :).
   Polecam dosłownie wszystkim, jeśli mnie znowu zaboli dobrze wiem do jakiego specjalisty pójść od razu.
   Dziękuję Pani Doktor !

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Anna Nadratowska-Kowalewska

  Dermatolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Pani doktor jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia, bardzo profesjonalna a przy tym serdeczna i miła. Byłam u pani doktor z problemem nawracających zmian, które po 3 wizytach u pani doktor całkowicie zniknęły. Pani doktor chętnie odpowiada na wszelkie wątpliwości pacjenta. Serdecznie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8

   Pani doktor bardzo dobrze prowadzi pacjenta. Dobrze dobiera lekarstwa i odpowiada na wszystkie zadane pytania przez pacjenta. Dodatkowo jest miłą i uśmiechniętą osobą.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Maciej Materkowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Absolutnie polecam !!!!! Wspaniały . Lubię jak mi wszystko zostanie wytłumaczone z cierpliwością do pacjenta zadającego pytania . Dla Pana Doktora wszystko jest oczywiste , ale z uśmiechem odpowiada . Bardzo empatyczny !!!! Bardzo fachowa pomoc !!!!!
   Polecam !!!!!!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wszystko ok. Byłem ze skręceniem kostki. Wizyta przebiegła sprawnie, kompleksowo dowiedziałem się co i jak, dostałem zalecenia, rozpiskę, wykonane zostało rtg czy nie ma jakiegoś złamania, bez czekania, bez problemu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Emilia Andrzejewska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Grójecka 186

   Bardzo mila, najlepsza :) zawsze zaopiekuje się pacjentem jak na prawdziwego lekarza przystało. Polecam

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja internistyczna

   Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna, zawsze gotowa do pomocy. Zostałam dokładnie osłuchana oraz Doktor zleciła mi poszczególne badania które powinnam zrobić. Wizyta przebiegła szybko, ale bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu