Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne GLOB39

Dworcowa 39

64-500 , Szamotuły , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Wolff USG stawów biodrowych niemowląt

  Byliśmy u Pani Doktor na badaniu USG bioderek.
  Super podejście do małego pacjenta, obie wizyty syna przebiegły bardzo sprawnie. Pani doktor spokojnie wyjaśniła wszystkie nasze wątpliwości.
  Bardzo polecam.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Wolff Inny

  Pani doktor Maria powinna być wzorcowym przykładem jak podejść do pacjenta. Fachowa, uprzejma, wychodzi poza ramy swojego gabinetu kontaktując się z moim fizjoterapeutą, aby leczenie pourazowe było jak najbardziej skuteczne. Szczegółowo i zrozumiale wszystko objaśnia. Gorąco polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Korszun Inny

  Pacjentką doktora Korszuna jestem od niedawna. Trafiłam do niego jak się okazało z problemem, nie wykrytym po kilku wizytach u innych ginekologów. Kilka wizyt, które już odbyłam dowodzą, że był to najlepszy wybór.
  Rzetelność, wnikliwość a jednocześnie spokój, który udziela się pacjentkom, jest przy tej specjalizacji niezwykle istotny. Bardzo dokładny wywiad, zalecenia, ale bez nadmiarowych badań i racjonalne podejście do problemu uspokoiło mnie. Wszystkie badania przeprowadzone były dużą delikatności i zapewnieniem pełnej dyskrecji i intymności. Mimo czekających pacjentek lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, a zajęte przez kobiety, przed gabinetem krzesła świadczą tylko o tym, ze warto czekać.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Korszun obfite miesiączki

  Dr Korszun -miły, cierpliwy,kompetentny, profesjonalny, wyrozumiały, kontaktowy, Zawsze służy dobrą radą, miłym słowem i znajdzie rozwiązanie danego problemu-z korzyścią dla pacjentki(jak było w moim przypadku). Do Doktora trafiłam z polecenia koleżanki, ponieważ w wieku 44l obficie okresowałam. Doprowadzało to do wykrwawiania się przez 5 dni i spadania hemoglobiny, co wykluczyło mnie z honorowego oddawania krwi. Zamiast pomału kończyć okresować ja cały czas miałam miesiączki 5-cio dniowe(bolesne i obfite). Nikt nie umiał znaleźć przyczyny i pomóc mi. W zeszłym roku po konkretnej rozmowie -popartej przykładami Pan Doktor założył mi spiralę.Z początku byłam sceptycznie nastawiona do tego wynalazku(co-obce ciało w organizmie). Ale po dwóch rozmowach zgodziłam się i dziś(w czerwcu minie rok od założenia) nie żałuję. Moje okresy są minimalne. Zamiast długich i grubych podpasek noszę teraz małą wkładkę higieniczną. Praktycznie nareszcie odczuwam komfort i wyniki się polepszyły-nie ma anemii.Z czystym sumieniem polecam Wam babeczki tego lekarza!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Korszun Kontrolna

  .Dr Korszun to nie tylko doskonały lekarz ale też, wspaniały człowiek,kulturalny ,empatyczny, cierpliwy.Wizyta przebiega na najwyższym poziomie ,uważnie słucha i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania zrozumiałym dla pacjentki językiem.Bardzo polecam Pana doktora jest doskonały,posiada imponującą wiedzę, zawsze służy dobra rada i pomocą,jest mistrzem w swoim fachu,osobiście niezamienie dr Korszuna na innego lekarza bo uważam że jest najlepszy,bardzo Mi pomógł za co jestem wdzięczna

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Korszun Badania połówkowe

  Bardzo średnio oceniam doktora. Badania przeprowadzone, szybko, mało dokładnie, bez profesjonalnego opisu. Dla swojego spokoju udałam się powtórnie na badanie USG do jednego z Poznańskich Centrów Medycznych- tam uzyskalam 3-stronnicowy opis płodu. Nie skorzystam więcej z usług tego lekarza. Miałam wrażenie że tylko czeka aż zapłacę za 10-minutowa wizytę, aż 250zl.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kuźma Problemy z pęcherzem

  Jestem bardzo rozczarowana wizytą. Lekarz na dzień dobry, zapytał mnie po co do niego przyszłam, bo do niego przychodzą raczej starsi mężczyźni z problemem prostaty. Lekarz nawet nie próbował mnie wysłuchać. Zapisane lekarstwa wcale nie pomogły. Straciłam tylko dwieście zł. i zmieniłam lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Korszun

  Dr Korszun to rewelacyjny lekarz. Zawsze szczery, miły i sympatyczny. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. W trudnych i stresujących chwilach dodaje otuchy i wspiera. Polecam z całego serca - taki lekarz to skarb.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jędrzej Fliciński badania diagnostyczne

  Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci, zrobił dokładny wywiad a następnie badanie. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie nasze pytania. Polecam :-)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Jędrzej Fliciński

  Super podejście do dziecka. Miły, sympatyczny, odpowiada na wszystkie zadane pytania . Z całym sercem mogę polecić Tego Neurologa.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz