Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne GLOB39

Dworcowa 39

64-500, Szamotuły, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jędrzej Fliciński

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Jędrzej Fliciński

   Serdecznie polecam doktora. Profesjonalne podejście i ogrom wiedzy. Cierpliwość do młodszych pacjentów.

  • M
   Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   10/10, świetne podejście do mlucha, Pan odsiedział na wszelkie pytania i wytłumaczył koleje kroki. Tez miły i pełen szacunku, co niestety w tej grupie zawodowej czasem umyka.

  Zobacz wszystkie opinie (132) o tym lekarzu


 • Marek Poniżyński

  Kardiolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Napiszę tylko jedno słowo. Polecam z całego serca. Doskonałe podejście do człowieka. Każdy kto ma problem z sercem zapraszam do Pana Doktora :)

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Kompetentny, rzeczowy. Wysłuchuje uważnie pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania. Wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały medyczne zawiłości. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sieciechowicz

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski PoznańUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Wizyta odbyła się bez żadnych problemów. Pani Sieciechowicz jest uprzejmą, kompetentną i bardzo empatyczną osobą. Rozpoznała objawy i zastosowała odpowiednie leczenie. Jako wieloletnia pacjentka zdecydowanie polecam ją jako pulmonologa.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski PoznańUsługa: testy skórne

   Zdecydowanie nie polecam
   Pani robi nieprofesjonalne wrażenie.
   Od początku wizyty wmawiała mi, że mam astmatyczny kaszel, mimo, że nie mam, wypisała mi leki na astmę, na którą nigdy nie chorowałem , oraz leki na alergię, której nie mam. Pani wypisała mi receptę na niepotrzebne lekarstwa. Za wizytę łącznie 280 złotych, oczywiście o rachunku można pomarzyć, najważniejszy moment wizyty to płatność. Dodatkowo te słowa "Będzie Pan zadowolony" .... otóż nie jestem. Podsumowując, ta pani nie robi poważnego wrażenia.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Alicja Gorczyca-Adamczyk

  Stomatolog,

  • B

   Dlaczego nie ma więcej gwiazdek? Człowiek leży i czeka na ból a tu koniec zabiegu - jednak można... Sprawdź sam - ja już się przekonałem!


 • Marcin Majewski

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • A

   Pan dr Marcin Majewski .jest lekarzem z doskonałym podejściem do pacjenta,ma doskonały kontakt ,wytłumaczy na czym ma polegać leczenie i zawsze dobierze zabiegi które usprawnią pomimo,że inny powie nie da się limit wyczerpany.Serdecznie pozdrawiam opiszę po wizycie już niebawem


 • Artur Trapszo-Drabczyński

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Inny

   Miałam usunięta osemke.. bardzo sie bałam.Pan Artur podszedł do mnie ,łagodnie znieczulil,wyrwał.0bolu polecam.


 • Robert Kuźma

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Problemy z pęcherzem

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą. Lekarz na dzień dobry, zapytał mnie po co do niego przyszłam, bo do niego przychodzą raczej starsi mężczyźni z problemem prostaty. Lekarz nawet nie próbował mnie wysłuchać. Zapisane lekarstwa wcale nie pomogły. Straciłam tylko dwieście zł. i zmieniłam lekarza.

  • Lokalizacja: Gabinety MarcelinUsługa: raz w roku sprawdzam nerki i prostatę

   Miły,kulturalny i rzeczowy, profesjonalista. Pomógł też poczuć się 100% mężczyzną.Przepisane środki zadziałały i co ważne w niskiej cenie 1,50 zł za akcję.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Przemysław Korszun

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: obfite miesiączki

   Dr Korszun -miły, cierpliwy,kompetentny, profesjonalny, wyrozumiały, kontaktowy, Zawsze służy dobrą radą, miłym słowem i znajdzie rozwiązanie danego problemu-z korzyścią dla pacjentki(jak było w moim przypadku). Do Doktora trafiłam z polecenia koleżanki, ponieważ w wieku 44l obficie okresowałam. Doprowadzało to do wykrwawiania się przez 5 dni i spadania hemoglobiny, co wykluczyło mnie z honorowego oddawania krwi. Zamiast pomału kończyć okresować ja cały czas miałam miesiączki 5-cio dniowe(bolesne i obfite). Nikt nie umiał znaleźć przyczyny i pomóc mi. W zeszłym roku po konkretnej rozmowie -popartej przykładami Pan Doktor założył mi spiralę.Z początku byłam sceptycznie nastawiona do tego wynalazku(co-obce ciało w organizmie). Ale po dwóch rozmowach zgodziłam się i dziś(w czerwcu minie rok od założenia) nie żałuję. Moje okresy są minimalne. Zamiast długich i grubych podpasek noszę teraz małą wkładkę higieniczną. Praktycznie nareszcie odczuwam komfort i wyniki się polepszyły-nie ma anemii.Z czystym sumieniem polecam Wam babeczki tego lekarza!

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Kontrolna

   .Dr Korszun to nie tylko doskonały lekarz ale też, wspaniały człowiek,kulturalny ,empatyczny, cierpliwy.Wizyta przebiega na najwyższym poziomie ,uważnie słucha i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania zrozumiałym dla pacjentki językiem.Bardzo polecam Pana doktora jest doskonały,posiada imponującą wiedzę, zawsze służy dobra rada i pomocą,jest mistrzem w swoim fachu,osobiście niezamienie dr Korszuna na innego lekarza bo uważam że jest najlepszy,bardzo Mi pomógł za co jestem wdzięczna

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu