Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne GLOB39

Dworcowa 39

64-500 , Szamotuły , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Poniżyński

  Kardiolog, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo dobry lekarz, zaangażowany i kompetentny. Wszystko szczegółowo wytłumaczył i udzielił odpowiednich wskazówek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Very good and calm doctor. I had a high blood pressure, after visiting my family doctor, he referred me to a cardiologist because she heard some sound above my heart. When i meet the cardiologist, he calmed me down and performed an ultrasound to check my heart properly. After everything, he told me that my heart is very healthy and subsequently advised me on how to manage stress and also the kind of food to eat and the one to avoid. He speaks English fluently, as a foreigner, it's a big advantage for me. I recommend him with all my heart.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sieciechowicz

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski PoznańUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem,szczegółowy wywiad i miła atmosfera podczas wizyty.Pani doktor jest bardzo konkretna.Przepisane leki przynoszą pierwsze pozytywne rezultaty.Polecam!

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski PoznańUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta, leczenie zaproponowane przez Panią Doktor już po 2 dniach jest skuteczne. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Jędrzej Fliciński

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Jędrzej FlicińskiUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci..syn w ogóle się nie stresował. Uzyskałam szczegółowe wyjaśnienia i zalecenia co dalej robić. Polecam

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Jędrzej FlicińskiUsługa: konsultacja neurologiczna

   Szczerze polecam! Pan Doktor najpierw spokojnie wysłuchał a następnie szczegółowo objaśnił na czym polega problem. Jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (190) o tym lekarzu


 • Alicja Gorczyca-Adamczyk

  Stomatolog,

  • B

   Dlaczego nie ma więcej gwiazdek? Człowiek leży i czeka na ból a tu koniec zabiegu - jednak można... Sprawdź sam - ja już się przekonałem!


 • Marcin Majewski

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • A

   Pan dr Marcin Majewski .jest lekarzem z doskonałym podejściem do pacjenta,ma doskonały kontakt ,wytłumaczy na czym ma polegać leczenie i zawsze dobierze zabiegi które usprawnią pomimo,że inny powie nie da się limit wyczerpany.Serdecznie pozdrawiam opiszę po wizycie już niebawem


 • Artur Trapszo-Drabczyński

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Inny

   Miałam usunięta osemke.. bardzo sie bałam.Pan Artur podszedł do mnie ,łagodnie znieczulil,wyrwał.0bolu polecam.


 • Robert Kuźma

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Problemy z pęcherzem

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą. Lekarz na dzień dobry, zapytał mnie po co do niego przyszłam, bo do niego przychodzą raczej starsi mężczyźni z problemem prostaty. Lekarz nawet nie próbował mnie wysłuchać. Zapisane lekarstwa wcale nie pomogły. Straciłam tylko dwieście zł. i zmieniłam lekarza.

  • Lokalizacja: Gabinety MarcelinUsługa: raz w roku sprawdzam nerki i prostatę

   Miły,kulturalny i rzeczowy, profesjonalista. Pomógł też poczuć się 100% mężczyzną.Przepisane środki zadziałały i co ważne w niskiej cenie 1,50 zł za akcję.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Przemysław Korszun

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: obfite miesiączki

   Dr Korszun -miły, cierpliwy,kompetentny, profesjonalny, wyrozumiały, kontaktowy, Zawsze służy dobrą radą, miłym słowem i znajdzie rozwiązanie danego problemu-z korzyścią dla pacjentki(jak było w moim przypadku). Do Doktora trafiłam z polecenia koleżanki, ponieważ w wieku 44l obficie okresowałam. Doprowadzało to do wykrwawiania się przez 5 dni i spadania hemoglobiny, co wykluczyło mnie z honorowego oddawania krwi. Zamiast pomału kończyć okresować ja cały czas miałam miesiączki 5-cio dniowe(bolesne i obfite). Nikt nie umiał znaleźć przyczyny i pomóc mi. W zeszłym roku po konkretnej rozmowie -popartej przykładami Pan Doktor założył mi spiralę.Z początku byłam sceptycznie nastawiona do tego wynalazku(co-obce ciało w organizmie). Ale po dwóch rozmowach zgodziłam się i dziś(w czerwcu minie rok od założenia) nie żałuję. Moje okresy są minimalne. Zamiast długich i grubych podpasek noszę teraz małą wkładkę higieniczną. Praktycznie nareszcie odczuwam komfort i wyniki się polepszyły-nie ma anemii.Z czystym sumieniem polecam Wam babeczki tego lekarza!

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLOB39Usługa: Kontrolna

   .Dr Korszun to nie tylko doskonały lekarz ale też, wspaniały człowiek,kulturalny ,empatyczny, cierpliwy.Wizyta przebiega na najwyższym poziomie ,uważnie słucha i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania zrozumiałym dla pacjentki językiem.Bardzo polecam Pana doktora jest doskonały,posiada imponującą wiedzę, zawsze służy dobra rada i pomocą,jest mistrzem w swoim fachu,osobiście niezamienie dr Korszuna na innego lekarza bo uważam że jest najlepszy,bardzo Mi pomógł za co jestem wdzięczna

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu