Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gemini

Batorego 65

98-100 , Łask , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Teodorczyk-Werfel implanty

  Doświadczona, precyzyjna, bardzo miła. Polecam. W moim przypadku są to implanty dołu i góry oraz korony na uzebieniu dolnym
  Dzięki zaproponowanemu przez Panią Doktor leczeniu i realizacji tego leczenia mam wymarzony uśmiech z pięknymi zębami. Leczenie, które zawsze budziło dla mnie wielki strach nie wspomnę o strachu przed implantami okazało się czasem relaksu bo w pewnym momencie nawet mi się przysnęło. Zaproponowane przez Panią Doktor leczenie i efekt końcowy leczenia są świadectwem bardzo dużej wiedzy, praktyki oraz umiejętności pracy z pacientem i dbałości o zaspokojenie potrzeb pacjenta. Dlatego pozostaję już stałym pacjentem Pani Doktor Dominiki i polecam to innym pacjentom.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Dr Bogusławski prowadził mi dwie ciąże. Obie prowadzone super, wyznaczał częste badania i wizyty. Zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet te najdziwniejsze. Z drugą ciążą było trochę zmartwień. Jednak nigdy nie negował moich konsultacji z innymi lekarzami, wręcz przeciwnie. Zachęcał mnie i nigdy nie żądał abym np. powieliła u niego badanie USG. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej i mam zamiar dalej korzystać z jego usług.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Violetta Gołąbek Inny

  Na początku wizyty Pani zaproponowała testy za dodatkową opłatą. Zapytaliśmy jak by one wyglądały i co dzięki nim zyskujemy. Pani doktor opowiadała nam o nich przez 10 minut, po czym jak chcieliśmy je wykonać, powiedziała że wizyta trwa już 15 minut i nie możemy ich już przeprowadzić. Dodam, że była to wizyta praywtna a nie na NFZ. Bardzo się zawiodłam i nie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Violetta Gołąbek Inny

  Polecam w 100%.Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, szybka diagnoza. Pani doktor dokładnie wyjaśniła jak będzie wyglądało leczenie.Rzetelna i kompetentna.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Dr Bogusławski prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Ciąża zagrożona bo z nadcisnieniem tętniczym wystepujacym przed ciąża i podejrzeniem cholestazy ciążowej, ale doprowadzona do szczęśliwego rozwiązania. Leki i diagnozy zawsze trafione w punkt. W przypadku parametrów budzących wątpliwości w morfologii czy w badaniu USG zawsze bylo wszystko poddawane scislej kontroli. W gabinecie sprzęt wysokiej jakości. Wszelkie wątpliwości doktor zawsze rzetelnie wyjaśniał. Szczerze polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Poszłam do doktora jako 18-latka z pojawiającymi się torbielami przed miesiączką oraz nadżerką (o której mówił inny lekarz ale twierdził że to niegroźny stan zapalny). Zlecił zabieg krioterapii. Mi, młodej, nierodzącej wcześniej dziewczynie. Zwijalam się z bólu na fotelu, mimo próśb o przerwę pan Bogusławski nie zezwalał na nią, były tylko standardowe 2 między seriami "mrożenia". Zemdlałam na fotelu. Nadżerka nie zginęła, wręcz się zaostrzyła. Mało tego ów doktor zalecał kolejny zabieg - tym razem nie wymrażanie a wypalanie! Uciekłam z płaczem z gabinetu i nigdy nie wrócę. Nie polecam, mam bardzo przykre wspomnienia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik Inny

  Wizyty były przyjemne, a cała terapia skuteczna. Kontakt ze specjalistą - łatwy. Specjalista pała empatią. Podczas wizyty czuć, żywe zainteresowanie pacjentem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik Inny

  U Pani Katarzyny byłem na terapii już chyba ponad 3 lata temu, jednak dopiero teraz postanowiłem napisać opinię. Sam fakt, że wciąż o Pani pamiętam powinien mówić sam za siebie - Pani Kasia jest psychologicznym cudotwórcą i dzięki niej mogłem złapać życie w swoje ręce i odwrócić je o 180 stopni. Jestem zupełnie innym człowiekiem. Także, po latach, dziękuję i naprawdę Panią polecam - profesjonalistka najwyższej klasy


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ziółkowski laserowe usuwanie żylaków

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, a do tego miły i uprzejmy. Nigdy nie jest spóźniony i ma prawidłowe podejście do pacjentów. 3 żyły zamknięte laserowo bez najmniejszych powikłań, 100% opieki i wsparcia do samego końca leczenia. Niestety mało jest takich lekarzy w Polsce. Nic dodać nic ująć.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik

  Do Pani Katarzyny chodzę już od dłuższego czasu. Na początku przyszedłem z głęboka i ciężka depresja ale dzięki bardzo dobremu programowi i indywidualnemu podejściu do mojej osoby Pani Katarzyna szybko pomogla mi zmieniac swoje życie i robić duże postępy. Pani zawsze z poczuciem humoru, uśmiechnieta bardzo dobrze pamięta każdego pacjenta wraz z jego problemami. Najlepszy psychoterapeuta!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz