Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gemini

Batorego 65

98-100 , Łask , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik Inny

  Wizyty były przyjemne, a cała terapia skuteczna. Kontakt ze specjalistą - łatwy. Specjalista pała empatią. Podczas wizyty czuć, żywe zainteresowanie pacjentem.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik Inny

  U Pani Katarzyny byłem na terapii już chyba ponad 3 lata temu, jednak dopiero teraz postanowiłem napisać opinię. Sam fakt, że wciąż o Pani pamiętam powinien mówić sam za siebie - Pani Kasia jest psychologicznym cudotwórcą i dzięki niej mogłem złapać życie w swoje ręce i odwrócić je o 180 stopni. Jestem zupełnie innym człowiekiem. Także, po latach, dziękuję i naprawdę Panią polecam - profesjonalistka najwyższej klasy

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ziółkowski laserowe usuwanie żylaków

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, a do tego miły i uprzejmy. Nigdy nie jest spóźniony i ma prawidłowe podejście do pacjentów. 3 żyły zamknięte laserowo bez najmniejszych powikłań, 100% opieki i wsparcia do samego końca leczenia. Niestety mało jest takich lekarzy w Polsce. Nic dodać nic ująć.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik

  Do Pani Katarzyny chodzę już od dłuższego czasu. Na początku przyszedłem z głęboka i ciężka depresja ale dzięki bardzo dobremu programowi i indywidualnemu podejściu do mojej osoby Pani Katarzyna szybko pomogla mi zmieniac swoje życie i robić duże postępy. Pani zawsze z poczuciem humoru, uśmiechnieta bardzo dobrze pamięta każdego pacjenta wraz z jego problemami. Najlepszy psychoterapeuta!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ziółkowski operacja żylaków

  Dr Rafał od samego początku bardzo kompetentny, wszystko wytłumaczył co będę mieć robione. Wszystko opisywał, omawiał że szczegółami. Operacja również przebiegła bez żadnych zarzutów.
  Jestem w tej chwili dwa lata po operacji, noga mnie nie boli, a co najważniejsze nie mam tych widocznych żylaków. Polecam każdemu, kto boryka się z takim problemem jak Ja na 100%.
  Wdzięczna pacjentka

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bogusławski Ciąża

  Jednym słowem- wg mnie świetny lekarz. Bardzo rzeczowy i kompetentny, wyrozumiały. Odpowie na każde pytanie w jasny i zrozumiały sposób. Widać, że ma ogromną wiedzę i wie jak postąpić w danym przypadku- ja się nigdy nie zawiodłam. Gabinet świetnie wyposażony, wszystkie badania na miejscu, sprzęt do usg wysokiej klasy. Miła atmosfera w trakcie wizyty. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z opieki w ciąży, jak i po ciąży.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Połeć operacja tarczycy

  Bardzo dobry chirurg. Ciepły człowiek, życzliwy. Profesjonalny w swojej specjalizacji. W szpitalu opiekuje się pacjentem przez cały czas.Polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ziółkowski

  Bardzo ciepły, empatyczny i serdeczny lekarz. Pacjent czuje się naprawdę pod solidną opieką. Widać, że Pan Rafał ma ogromną wiedzę i lubi to co robi. Polecam gorąco Pana Doktora!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik

  Zyczliwa,ciepła,z dobrym podejściem do ludzi.Na wizytę nie czeka się długo a i problem z którym przyszłam fachowo i szybko pomogła mi rozwiązać.Naprawdę widać że jest osobą znającą się na swojej pracy..Polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bodziacka-Kulik

  Pani Kasia to profesjonalistka..pomogła zrozumieć mi sprawy o których nie miałem pojęcia i nigdy sam bym nie zrozumiał . Jest doskonałym psychologiem i zna się na swojej pracy . Pogodna ,miła , zna życiowe problemy i świetnie je rozwiązuje a do tego pomaga po za pracą . Pani Kasia pozwoliła odzyskać i ducha walki i na nowo nadała sensu mojemu życiu i trudnej sprawie. Jest osobą , której ufam w każdym detalu i nigdy mnie nie zawiodła kiedy potrzebowałem pomocy.
  Polecam bardzo gorą wszystkim , którzy nie radzą sobie z problemami życiowymi ciężkimi sytuacjami rodzinnymi i wieloma innymi problemami .
  Pozdrawiam Dominik ;)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz