Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Gemini
Batorego 65, 98-100 Łask
Centrum Medyczne Gemini logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Ziółkowski Inny

  Przeszedłem zabieg usunięcia żylaków EVLT i uzupełniającą skleroterapię. Zabieg jest bardzo efektywny i bardzo mało inwazyjny, rekonwalescencja w porównaniu z rekonwalescencją po zabiegach klasycznych jest nieporównywalna. Wedle słów Pana Rafała wyszedłem po zabiegu dokonanym na obu nogach o własnych siłach, nawet rzekłbym chodziłem całkowicie normalnie. Po zabiegu rewelacyjna opieka medyczna mimo iż Pan doktor jest mega zabiegany i zapracowany. Systematyczne kontrole, świetny kontakt i co najważniejsze rewelacyjne efekty po zabiegu. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się czy usuwać żylaki i zapisywać się na wizytę to proszę przestać się zastanawiać i umówić się na termin, nie ma powodu do żadnych obaw. Ja od pierwszej wizyty zwlekałem rok, w trakcie którego żylaki podrosły, a jeden z nich zaczął krzepnąć, co wydłużyło okres przygotowawczy do zabiegu i wzbudziło u mnie sporo stresu. Polecam wszystkim serdecznie zabieg u Pana Rafała, można zamknąć oczy i oddać swoje zdrowie w jego ręce.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bożena Dąbkowska konsultacja reumatologiczna

  Pani doktor bardzo rzeczowa i skrupulatna. Konkretne badadania, szczegółowa analiza i przede wszystkim wysłuchanie objawów. Dzięki zleconym badaniom i rozszerzonej diagnostyce okazało się, że mam boleriozę czego inni lekarze w szpitalu przez 2 lata nie odkryli i leczyli mnie biologią na Spa. Serdecznie dziękuję Pani doktor i polecam każdemu pacjentowi.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Dr Bogusławski prowadził moją ciążę po poronieniu. Na każdej wizycie dokładnie monitorował ciążę, zlecał niezbędne badania i służył radą. Dzięki temu udało mi się przebrnąć przez całą ciążę bez większych komplikacji i urodzić zdrowego synka.
  Szczerze polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Kwiatkowski Inny

  Mam bardzo dobre odczucia co do doktora Kwiatkowskiego. Bardzo sympatyczny lekarz, świetnie dobrał mi leki. Jestem zadowolona z wyboru tego lekarza.

  Profil zweryfikowany
  Lidia Szurgot Inny

  Pani Doktor to wspaniała, ciepła i życzliwa osoba. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wielokrotnie bardzo mi pomogła. Serdecznie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Pleciński konsultacja ortopedyczna

  Byłam już na 3 wizytach na NFZ w przychodni Artdentis W Tomaszowie Maz. Wizyty konkretne, wiedza lekarza bardzo dobra. Mój przypadek to ganglion na nadgarstku. Jestem już po 3 punkcjach i mimo, że niestety ganglion powraca, to Pan Doktor nie wysyła od razu na operację - wyczerpuje na początku wszystkie możliwe metody leczenia. Osobiście polecam tego lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Polecam Pana Piotra Bogusławskiego jako lekarza ginekologa bo jest naprawdę świetnym specjalistą poradził sobie z moimi problemami z torbielami pomógł mi je wyleczyć i z każdym problemem z którym się zgłaszałam to w głowie miałam najgorsze rzeczy a Pan doktor zawsze mnie uspokajał i zawsze było tak jak on mówił i zawsze mnie pocieszał polecam Pana Lekarza ja już dawno nie byłam w gabinecie ale muszę się wybrać do Pana doktora na cytologię i usg piersi na takie podstawowe badania ale Pana Piotra polecam każdej kobiecie człowiek miły pełen empatii

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Violetta Gołąbek Inny

  Nigdy nie spotkaliśmy tak zaangażowanego lekarza. Pani doktor bardzo wnikliwa, wszystko tłumaczy a przede wszystkim szuka przyczyn. Mamy 4 letnią córkę przedszkolaka więc choroby to naszą codzienność... Polecam wszystkim ! My tez trafiliśmy do Pani doktor z polecenia kogoś bardzo zadowolonego.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dominika Teodorczyk-Werfel implanty

  Doświadczona, precyzyjna, bardzo miła. Polecam. W moim przypadku są to implanty dołu i góry oraz korony na uzebieniu dolnym
  Dzięki zaproponowanemu przez Panią Doktor leczeniu i realizacji tego leczenia mam wymarzony uśmiech z pięknymi zębami. Leczenie, które zawsze budziło dla mnie wielki strach nie wspomnę o strachu przed implantami okazało się czasem relaksu bo w pewnym momencie nawet mi się przysnęło. Zaproponowane przez Panią Doktor leczenie i efekt końcowy leczenia są świadectwem bardzo dużej wiedzy, praktyki oraz umiejętności pracy z pacientem i dbałości o zaspokojenie potrzeb pacjenta. Dlatego pozostaję już stałym pacjentem Pani Doktor Dominiki i polecam to innym pacjentom.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Bogusławski Inny

  Dr Bogusławski prowadził mi dwie ciąże. Obie prowadzone super, wyznaczał częste badania i wizyty. Zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet te najdziwniejsze. Z drugą ciążą było trochę zmartwień. Jednak nigdy nie negował moich konsultacji z innymi lekarzami, wręcz przeciwnie. Zachęcał mnie i nigdy nie żądał abym np. powieliła u niego badanie USG. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej i mam zamiar dalej korzystać z jego usług.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania