Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Oddział Ursus

(73 opinie)

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Oddział Ursus

Aleksandra Prystora 8

02-497 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel -sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy


W placówce funkcjonuje także pracownia endoskopii, realizująca badania gastroskopii jak i kolonoskopii. Nowoczesne zaplecze pracowni umożliwia wykonywanie badań w znieczuleniu oraz gabinet urologiczny prowadzący m.in. terapię w zakresie problemu nietrzymania moczu.

Nasza oferta

Konsultacje specjalistyczne
Stomatologia
Diagnostyka obrazowa
Diagnostyka podstawowa
Diagnostyka laboratoryjna
Centrum okulistyczne
Poradnia laryngologiczna
Endoskopia
Szczepienia

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia
 • Uroflowmetria
 • Urodynamika
 • Cystoskopia
 • Obrzezanie
 • Plastyka wędzidełka napletka
 • Usuwanie kłykcin
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Nargiełło konsultacja kardiologiczna

  Bardzo kompetentna i życzliwa .Szczegółowo omówiła sposób leczenia i zagrożenia. Ostrożna w ocenie dotychczasowego sposobu leczenia


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Floriańczyk ECHO serca dzieci

  Wspaniały Lekarz! Udaliśmy się do specjalisty w celu sprawdzenia szmeru w serduszku 7-miesięcznego synka. Bardzo się stresowaliśmy wizytą, ponieważ synek różnie reaguje na lekarzy, ale Pan Dr ma super podejście do dzieci - cały czas zagadywał i uspokajał dziecko, więc obyło się bez płaczu. Wynik badania był na całe szczęście dobry :)


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Szczepan Stelmach Inny

  Po zakończeniu leczenia u innego ortodonty zgłosiłam się z dolegliwościami do Pana Szczepana Stelmacha. Uzyskałam szczegółowe informacje potrzebne do prowadzenia dalszej terapii. Gdybym wcześniej zgłosiła się do gabinetu Pana Doktora, uniknęłabym niepotrzebnego bólu i nie straciłabym czasu oraz pieniędzy na niezadowalające leczenie u innego lekarza. Wiedza Pana Doktora, uczciwe i rzetelne podejście do pacjenta powodują, że jest to lekarz godny polecenia!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Kalińska-Bienias konsultacja dermatologiczna

  Wszystko omówione z należytą starannością, miła atmosfera, super zaangażowanie, polecam Panią Doktor!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Floriańczyk ECHO serca dzieci

  Pełen profesjonalizm, badanie dokładne, wszystko wyjaśnione. Pan Doktor ma super podejście do dzieci, badanie w bardzo miłej atmosferze. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Nargiełło konsultacja kardiologiczna

  Wszystko było dobrze wyjaśnione w bardzo miłej atmosferze. Dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam jak najbardziej.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Nargiełło konsultacja kardiologiczna

  Pani Ewa jest cudownym lekarzem! Byłam łącznie dotąd na dwóch wizytach, jednak jeśli wystąpi u mnie jakiś kardiologiczny problem z pewnością powrócę, za każdą cenę. Jest bardzo ciepła, uprzejma, wysłucha pacjenta :) Będąc pod opieką pani doktor mogłam liczyć na szczegółowe badania, a potem na jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienia. Bardzo profesionalna opieka nad pacjentem, nic dodać nic ująć, lekarka na medal. Do pani doktor to aż z uśmiechem można chodzić na wizyty :D


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Nargiełło konsultacja kardiologiczna

  Pani dr Ewa Nargiełło to Anioł nie człowiek! Każda wizyta to poczucie, że jest się w dobrych rękach. Przesympatyczna. Ogromna wiedza, zaangażowanie, całościowe spojrzenie na pacjenta, empatia. Dr słucha pacjenta, wyjaśnia obawy, zleca potrzebne badania. Wszystko na spokojnie ale rzeczowo i konkretnie. Nawet jak pomarudziłam Pani dr o swoich problemach gastrologicznych to nie zbyła mnie ale wysłuchała, uspokoiła. Oby więcej takich lekarzy.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Konik Inny

  Cudowna pani doktor, lepszego lekarza prowadzącego nie można wybrać. Nie czułam się oceniana, zostałam otoczona opieką, której potrzebowałam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Nargiełło konsultacja kardiologiczna

  Jestem pod wrazeniem rzetelnści pani doktor.Bardzo mila dokladnie bada mam nadzieje ze leki pomoga:) Goraco polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz