Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec Poznański

pl. Wiosny Ludów 2

61-831 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Kupiec Poznański pl. Wiosny Ludów 2
To pierwszy oddział CM ENEL-MED, który powstał w 2006 roku poza Warszawą.

Pacjenci w oddziale mogą skorzystać z kompleksowej oferty m.in. konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, stomatologii, czy zabiegów ambulatoryjnych.

Badania

 • Badanie bezdechu
 • USG
 • RTG
 • Próba wysiłkowa
 • echo serca
więcej

Choroby

 • leczenie bezdechu

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pół roku chodziłem z bólami pleców od lekarza do lekarza, aż trafiłem do Pana Wojtka. 5 spotkań, profesjonalne podejście, cudotwórca.
  Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Profesjonalne, pełne zaangażowania i pasji podejście do pacjenta. Specjalista skuteczny, potrafiący postawić trafną diagnozę. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Znakomity fizjoterapeuta-pomógł mi już nie raz,a przy tym empatyczny i bardzo miły.Polecam-taki powinien być rehabilitant!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna


  Polecam bardzo Pana Wojtka. Jestem zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Po pierwszej wizycie olbrzymia poprawa! Trafiłem z bólami mniej szlachetnej części pleców a bóle w krzyżach nie pozwalały mi spać a dzięki Wojciechowi już nic nie czuje. Uznanie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, po pierwszym spotkaniu poczułam wyraźną poprawę. Kontakt z panem Wojtkiem jest świetny, rzeczowo wyjaśnia problem, planuje terapię i co najważniejsze, jest skuteczny!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Twarowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Świetny, po prostu świetny fizjoterapeuta! Bardzo skuteczny, szuka przyczyn bólu, podpowiada dobrze działające ćwiczenia. No i podczas spotkania nie ma nudy! Świetnie się z Panem Wojtkiem rozmawia o wielu sprawach!


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Galbas-Krefft Inny

  Obawiałam się wizyty u Pani doktor czytając opinie , jednak udałam się na wizytę z synem . Pani doktor bardzo miła dokładnie zbadała syna , wypytała o szczegóły , skierowała na badania . (To była wizyta po błędnej diagnozie innego lekarza ) Pani doktor Krefft postawiła prawidłową diagnozę , a leczenie szybko przyniosło efekty . Od tego czasu zawsze korzystam z profesjonalnej pomocy lekarskiej . Zawsze miło i wiem , że mogę Pani doktor zaufać . Bardzo polecam !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Zwierzyński konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam!!!

  Byłam na konsultacji na temat wkładki domacicznej.
  Pytałam jaka jest różnica między hormonalną a miedzianą, dostałam odpowiedź, że nie ma różnicy.
  Serio? Z hormonami czy bez i nie różnicy.
  Nie odpowiada na pytania, powiedział, że ma 30 lat doświadczenia, więc ja muszę robić tak jak on mówi, jeśli nie, to musi iść do innego lekarza. Po kolejnym moim pytaniu dostałam zapytanie skąd jestem, a nie odpowiedź.
  No i ile razy usłyszałam "mi to nie interesuję" nawet nie liczyłam.
  Już wiem ile kobiet pisało skargę na niego.
  Jestem bardzo niezadowolona!  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernadeta Banasiuk Inny

  Absolutnie nie polecam tej Pani Doktor. Jest niesympatyczna wręcz opryskliwa. Pomijam fakt, że przy mojej pierwszej ciąży nie zauważyła krwiaka podkosmowkowego, a na teleporadzie zwrocila sie do mnie z pytaniem: " czym myje dupsko"? Sorry, ale dla mnie w tych czasach nie do zaakceptowania. Nie polecam, wręcz odradzam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Rogaliński Inny

  Bardzo sympatyczna konsultacja, doskonale Doktor wytłumaczył jak mam postępować, co jeść, ile się ruszać i jakie badania wykonać. Z pewnością nie jest to moja ostatnia wizyta :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania