Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec Poznański

pl. Wiosny Ludów 2

61-831 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Kupiec Poznański pl. Wiosny Ludów 2
To pierwszy oddział CM ENEL-MED, który powstał w 2006 roku poza Warszawą.

Pacjenci w oddziale mogą skorzystać z kompleksowej oferty m.in. konsultacji specjalistycznych, diagnostyki, stomatologii, czy zabiegów ambulatoryjnych.

Badania

 • Badanie bezdechu
 • USG
 • RTG
 • Próba wysiłkowa
 • echo serca
więcej

Choroby

 • leczenie bezdechu

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wspaniały, mądry i bardzo doświadczony lekarz. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, poradziła jak postępować dalej i co ważne- bardzo mnie uspokoiła.Córeczka była spokojna podczas badania, a to się bardzo rzadko zdarza. Na prawdę gorąco polecam!Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Joanna Elżbieta Bogaczyńska-Staniewicz

  Pediatra, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec PoznańskiUsługa: konsultacja pediatryczna

   Polecam Panią dr, podejście do dziecka wzorowe. Szczegółowo i konkretnie przeprowadzona wizyta. Pani dr odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bardzo sympatyczna i uprzejma. Mimo tego, że byłam spóźniona Pani dr nas przyjęła za co jeszcze raz dziękuję. Polecam i napewno jeżeli będę miala wątpliwości co do stanu zdrowia mojej córki umówię sie do Pani dr. Zaproponowany lek zadziałał jak Pani dr mówiła, inhaluje dalej i czekam na efekty. Pozdrawiam Panią dr i jeszcze raz dziękuję.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec Poznański

   Pani Doktor prowadzi naszego synka od urodzenia (aktualnie ma 22 miesiące). Przeszliśmy wspólnie różne infekcje jak również normalne kontrole. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Świetne podejście do dziecka, bardzo konkretna, trafne diagnozy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Zwierzyński

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Uważam, że wizyta była bardzo dobra i w komfortowej atmosferze. Badania wykonane starannie i dokładnie. Bardzo polecam!

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

   Byłam u dr na kontroli i z problemem infekcji. Doktor przyjął mnie jako ostatnia pacjentkę i przeprowadził wizytę bardzo mnie lekceważąc. Stwierdził, ze infekcja to podrażnienie po depilacji(była to infekcja bakteryjna jak się okazało u innego specjalisty) oraz mówiąc mi ze już jest mój czas żeby zajść w ciąże, był tak zajęty tym, ze kończy prace na dziś, ze nawet nie zauważył, iż jestem już w ciąży. Bardzo się zawiodłam na podejściu do pacjentki oraz braku profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Karolina Golkowska – Soluch

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: Telemedycyna - Porada - Gienkologa

   Pani doktor jest bardzo rzeczowa i odpowiada na wszystkie pytania. Rozwiązała problem, o który według innego lekarza miałam się "nie martwić". Leczę się u Pani doktor już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: prowadzenie ciąży

   Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jestem w 20tygodniu ciąży. Wizyta trwala 5minut, nie zostałam zapytana o to jak się czuje, nie została mi sprawdzona wni wpisana do karty ciąży waga, ciśnienie oraz wyniki badań krwi, które zrobiłam po poprzedniej wizycie u innej lekarki. N pytania odpowiadała zdawkowo. Pani doktor nie pozwoliła mi posłuchać bicia serca dziecka, nie pokazała nawet na ekranie jak wygląda, nie wydrukowała zdjęć z USG, twierdząc,że tego się już nie robi w tym tygodniu bo dziecko jest za duże! Była raczej niemiła, nieprofesjonalną jakby bardzo jej się spieszyło. Czułam się tam intruzem. Stanowczo odradzam wizytę u tej ginekolog. Nie zleciła żadnych badań krwi czy moczu choć po każdej z wizyt a miałam chyba 4 zawsze robiłam badania.Nigdy w życiu do niej już nie wrócę i odradzam wszystkim, którzy wpadną na pomysł żeby do niej pójść na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Ariana Smiatacz

  Radiolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Poznań - Galeria MaltaUsługa: USG jamy brzusznej

   Kompetencja, życzliwość, cierpliwość
   Bardzo udana wizyta. Lekarz godny polecenia. Oby było ich więcej.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Poznań - Galeria MaltaUsługa: USG piersi

   Wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegała sprawnie. Badanie zostało przeprowadzone w moim odczuciu dokładnie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zbigniew Chwiałkowski

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec PoznańskiUsługa: konsultacja internistyczna

   Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dlugo chodzilam od lekarza do lekarza to jedyny Pan Doktor który nie bagatelizował moich słów, a przede wszystkim słuchał uważnie! Lekarz o wielkim sercu, ogromnej empatii i duzej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora każdemu !

  • U
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec PoznańskiUsługa: konsultacja internistyczna

   Lekarz jest profesjonalny w każdym calu, ma dobry kontakt z małym pacjentem, wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla rodzica - laika. Nasze dziecko chodziło do żłobka, co skutkowało dość częstymi wizytami u pediatry, wszystkie odbywały się zwięźle (na plus), ale dokładnie - osłuchanie, wywiad. Jeden raz mieliśmy poważniejszy przypadek choroby, co Pan Doktor poprowadził również z należytą ważnością, zaplanowany schemat leczenia i same leki były skuteczne, za co jestem mu bardzo wdzięczna i cieszę się, że w razie choroby jesteśmy całą rodziną w dobrych rękach.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Malec-Marczyńska

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZEUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo sympatyczna Pani doktor. Dokładnie mnie zbadała.Wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie .

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZEUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz komunikatywny, rzeczowy, przyjazny. Wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami w miłej atmosferze. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (84) o tym lekarzu


 • Joanna Zedler

  Neurolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacja online

   Bardzo rzeczowa uprzejma i fachowa konsultacja. Bardzo dziękuję. Pomogło mi to uspokoić się będąc z dala od domu .

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - PoznańUsługa: Inny

   Kolejna wizyta potwierdziła bardzo pozytywny odbiór Pani Doktor. Spokojna, życzliwa i konkretna. Pacjent czuje, że jest to lekarz, który rzeczywiście chce mu pomóc. I to jest bardzo piękne.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Marcin Krysztofiak

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kupiec PoznańskiUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo dokładny lekarz, wszystko wyjaśnił, woli dmuchać na zimne. Polecam na przykład po upadku z konia.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stłuczenie stawu łokciowego

   Z całego serca polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo i dokładnie wykonane badanie, konkretna informacja o przebiegu dalszego leczenia - a to wszystko w naprawdę miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Kowalska-Jasiecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum DREWSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Cudowna Pani Doktor! Wizyta w bardzo milej atmosferze, wszystko dokladnie wyjasnione i dobrane. Z czystym sumieniem polecam każdej kobietce

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum DREWSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor niezwykle empatyczna, miła i profesjonala. Wizyta przebiegła sprawnie, bez zbędnego stresu. Odpowiedzi na wszelkie pytania spokojnie udzielone. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania