Centrum Medyczne Dynasplint

Medycyna sportowa, Chirurgia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medyczne Dynasplint

  osiedle Słowiańskie 36b, Stare Miasto

  61-664, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Nowak

  Lekarz Sportowy, lek.

  • I

   Trafiłem z polecenia i muszę przyznać, że jest to lekarz który lekceważy pacjenta. Dużo mówi ale nie na temat choroby. Podczas wizyty rozmawia przez telefon. Nie polecam.

  • M

   Dr Nowak to lekarz z powołania i pacjenci są dla niego najwaźniejsi- to tak zwany pracocholik, uwielbiający swoją pracę. Chociaż pracuje do 17.30 to często gdy nie było już miejsca w ciągu dnia to przyjmował mnie po godzinach swojej pracy. Co do cen to 100 zł to całkowicie normalna cena za wizytę,co do wkładek - są one transportowane z Nowej Zelandii więc nie myśle, że są one super tanie nawet w hurcie.
   Doktor pracuje w Dynasplint- ma tam świetną ekipę fizjoterapeutów (niedosyć, że kompetentni to zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy) i przemiłe dziewczyny w recepcji:)
   Serdecznie polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Maciej Hess

  Chirurg, Lekarz Sportowy,

  • Maciej Hess jest bardzo dobrym lekarzem byłam u niego w Kościanie na usunięciu guzka na piersi szybko i sprawnie wytłumaczył co robić czego nie i jeżeli chodziło o zw.lek.z WF to nie było problemu.Dziękuję panie Macieju jeżeli miałabym coś kiedyś do zrobienia związanego z chirurgią to właśnie wybrała bym ponownie pana gabinet.Wspaniały człowiek miły i uprzejmy

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalne podejście do wystawienia zdolności do uprawiania sportu dla mojego dziecka. Badania dodatkowe+dokładne zbadanie i możliwość rozmowy na nurtujące pytania. A byłem wymagającym rodzicem bo też jestem lekarzem. Bezproblemowe umówienie się na wizytę też było istotne.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu