Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Waryńskiego 10 a, Śródmieście

00-631, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Maurycego Mochnackiego 10, Ochota

02-042, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Krakowskie Przedmieście 24/26, Śródmieście

00-325, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Żwirki i Wigury 95/97, Ochota

02-089, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Ludwika Narbutta 85, Mokotów

02-524, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne CenterMed Warszawa

Świeradowska 43

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Winnicka-Kubów

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: pierwsza wizyta ciążowa

   Przesympatyczna Pani Doktor.
   Uspokoiła, wszystko wyjaśniła i powiedziała co dalej. Odpowiedziała na wszystkie pytania, a samo badanie było bardzo delikatne. Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Sport i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo kompetentny lekarz. Pani doktor odpowiadała na wszystkie pytania, atmosfera na wizycie była miła. Zbadała kompleksowo, postawiła diagnozę, przepisała leki i zleciła badania. Serdecznie dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Dorota Jazgarska-Orzeł

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TWARDAUsługa: konsultacja okulistyczna

   Wizyta bardzo profesjonalna, Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile wymagał mój przypadek a nie standardowe 10 minut. Bardzo polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TWARDA

   Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Lekarz zaangażowany i pomocny. Konsultacja i badanie bez zarzutu.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Krzysztof Hałas

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Był u lekarza z powodu zakrzepicy. Jestem zadowolony z wizyty. Lekarz dobrze wszystko wyjaśnia i odpowiada na moje głupie pytania. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: Operacja żylaków

   Bardzo dobry, cierpliwy i rzeczowy lekarz. Dokładnie tłumaczy metody postępowania i cel wykonania danej procedury. Pan doktor traktuje pacjenta z szacunkiem i zainteresowaniem.
   Jestem bardzo zadowolona z wykonanej operacji usunięcia żylaków na nodze. Dzięki Panu Doktorowi czułam, ze jestem dobrze zaopiekowana, a proces leczenia jest właściwie przeprowadzony.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Alicja Pękała

  Internista,

  • Lekarz fatalny, nikomu nie polecam! Cała wizyta u pani Pękały odbywała sie na zasadzie pokrzykow i burczenia na pacjenta. Absolutny brak poszanowania pacjenta. Nie bylo szans na normalną rozmowę lub choćby dowiedzenie się jakie działanie mają lekarstwa przepisane mi przez tą lekarkę. Lekarstwa przepisane zostały bez zbadania mnie, dopiero na moją stanowczą prośbę pani Pękała zgodziła sie łaskawie mnie osłuchać. Jej diagnoza była błędna w 100%, o czym dowiedziałam się jeszcze tego samego dnia konsultując sie z innym lekarzem.


 • Sebastian Guzik

  Internista, lek.

  • M


   Super lekarz i dobry człowiek. Dokładny, kompetentny, z dużą wiedzą i zaangażowaniem, tłumaczy wszystko pacjentowi i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dobrze rozumie problemy ludzi młodych. Dzisiaj rzadko spotyka się takich lekarzy. Zawsze można liczyć na jego pomoc i wsparcie. Bardzo POLECAM.


 • Krzysztof Jankowski

  Kardiolog, Internista, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • R

   Szalenie miły człowiek.Sposób rozmowy jak i styl w relacjach z pacjentem na wysokim profesjonalnym poziomie.Odbieram go jako dobrego fachowca.Jego diagnozy sie potwierdziły i pozwoliły mi kontynuować inne zabiegi lecznicze na podstawie jego opinii.Polecam

  • S

   Ja akurat znam go nie jako pacjentka lecz jako studentka, ale uważam, że jest to bardzo ciepły, wyrozumiały człowiek. Niesamowity lekarz, analitycznie podchodzi do przypadku każdego pacjenta.

   Dla nas, studentów miał bardzo sużo cierpliwości w przekazywaniu wiedzy.
   Bardzo gorąco Pana Doktora polecam każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Reszka

  Laryngolog,

  • M

   Pani Doktor bardzo rzeczowa i konkretna. Dzięki niej w końcu pozbyłam się problemu z zatokami. Polecam z całego serca!


 • Elżbieta Elbe-Rysińska

  Ginekolog, lek.

  • E

   Nigdy więcej nie zgłoszę się do takiego lekarza jak Pani Elbe - Rysińska. Jest niezbyt przyjemna dla młodych kobiet stosujących antykoncepcję. Kiedy poprosiłam o receptę na pigułki antykoncepcyjne skomentowała to w ten sposób, że to nie jest zdrowe dla kobiety, że zdrowa jest ciąża a nie powstrzymywanie się od niej sztucznie. Ja nie znoszę dzieci, nienawidzę i to ma być dla mnie zdrowe jak mam mieć tego czego najbardziej na świecie nienawidzę ?

  • K

   Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką. Podczas pierwszej wizyty wypytała mnie o choroby moje i rodzinne, dokładnie zbadała, zrobiła cytologię i na następnej wizycie przepisała czopki bo w cytologii wyszły jakieś odchylenia.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Marek Kaniewski

  Internista, Endokrynolog,

  • K

   Bardzo dobry endokrynolog, zmienił mi wcześniejsze leki, które dobrał mi inny lekarz bo okazało się, że jednak nie czuję się po nich zbyt dobrze, tamten lekarz mówił, że trudno tak musi być a doktor Kaniewski wysłuchał mnie i powiedział że oczywiście zmienimy leki na takie po których będę mogła normalnie funkcjonować. Polecam

  • D

   leczę się u niego z powodu nadczynności tarczycy. po pierwszej wizycie dostałam zlecenie na dodatkowe badania, i z ich wynikami wróciłam do dr, który dobrał mi leki. obecnie czuję się bardzo dobrze


 • Ewa Gierzyńska-Siemińska

  Okulista, lek.

  • M

   Mam wrażenie, że Pani Doktor nie za bardzo się zna na swojej pracy. Chodziło o zwykłe badanie, żeby zrobić okulary. Pani Doktor wypisała źle receptę, na podstawie której zrobiono mi okulary. Nawet nie przyznała się do swojego błędu po ponownej mojej wizycie. Nie czuła się za nic odpowiedzialna. Okulary kosztowały mnie kilkaset złotych i będą kosztować jeszcze więcej, bo muszę wymienić szkła na nowe!!! Nie mam teraz zaufania do tej lekarki i NIE polecam!

  • M

   U Pani Doktor byłam dopiero raz ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ostatnio dobierała mi soczewki bo okulary zaczęły mi przeszkadzać w pracy.Dokładnie mnie zbadała, niektóre badania miałam robione pierwszy raz, nie wiem dlaczego wcześniejsi okuliści mi tego nie robili; okazało się też, że na jednym oku wada trochę się pogorszyła więc w najbliższej przyszłości będę także musiała wymienić okulary. Ze swojej strony polecam


Powiązane wyszukiwania