Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Apamea

Lea 22/u4

30-052 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Ciećko - Michalska Inny

  Byłam u Pani Doktor po tułaniu się po kilku gastrologach, przez których byłam ignorowana i miałam na ślepo przepisywane leki. Pani Doktor postawiła diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła, odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie zadane pytania i poinstruowała o dalszym leczeniu. Bardzo miła, rzeczowa wizyta z empatia ze strony Pani Doktor. Bardzo polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Michalski Inny

  Pan doktor w 7mc. Zalecił mi usunięcie ciąży :-( od wizyty minęło 10 lat a ja dalej mam słowa doktora i nie może dojść do mnie jak, można było tak potraktować matkę, która za dwa miesiące miała rodzic, jak wogole wyobrażał sobie sytuację usunięcia ciąży? Tylko dlatego, że dziecko miało wadę kręgosłupa, która można było wykryć w 5 tygodniu ciąży!!! Dzięki Bogu, po wizycie uspokoiłam się i udałam się do innego lekarza, który skierował mnie na UJ gdzie do końca byłam leczona. Dziś synek ma 10 lat, pomimo tego, że jest na wózku inwalidzkim jest mądrym, wesołym chłopcem. Pozdrawia Pacjentka z lipca 2010 r.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Michalski

  Pan doktor jest profesjonalny i konkretny a w gabinecie panuje miła atmosfera. Chodzę do niego od kilku lat. Aktualnie prowadzi moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, doktor zawsze pyta, czy mam jakieś pytania i na nie odpowiada. Na wizytach robi USG i sprawdza, czy dziecko prawidłowo się rozwija. Bardzo polecam pana doktora.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Ciećko - Michalska

  Chodziłam do pani doktor prywatnie przez 10 lat. Gdy pojawiły się problemy to skierowała mnie do chirurga na operacje zamiast na leczenie biologiczne. Przepisywała wciąż te same leki, w zbyt małych dawkach, które nie pomagały. W gabinecie prywatnym jest bardzo sympatyczna, na oddziale nieosiągalna.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Ciećko - Michalska konsultacja

  Pani Profesor jest osoba wyjątkową: bardzo kompetentna, cierpliwa, uprzejma. Traktuje pacjenta podmiotowo, a jej optymizm i energia udzielają się pacjentowi. Chętnie odpowiada na zadawane pytania, nie ma wrażenia limitu czasu podczas wizyty. Spędziłam w gabinecie ok. 30 min. Gorąco polecam, hzb


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Michalski

  Pan doktor prowadził u mnie dwie ciąże. Zawsze wizyty odbywały się w miłej atmosferze. Lekarz z dużą wiedzą i cierpliwością. Wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jeżeli nie wszystko jest kolorowe nigdy nie przedstawia sprawy w ciemnych barwach. Zawsze trafnie diagnozuje. Uważam, że racjonalnie podchodzi do etapu ciąży, nie namawia na milion badań. Jestem pacjentką od 8 lat i zawsze byłam zadowolona z wizyt.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania