Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Apamea

Lea 22/u4, Krowodrza

30-052, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Piątek-Guziewicz

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor bardzo serdeczna i kompetentna. Stara się pomóc pacjentowi. To moja pierwsza wizyta u Pani doktor, ale mogę szczerze polecić. Bardzo wyczerpująco przeprowadziła ze mną wywiad dotyczący dolegliwości, jasno przekazała zalecenia co do dalszej kuracji oraz konieczności wykonania badań. Podczas wizyty nie dało się odczuć presji czasu z uwagi na przyjęcie kolejnych pacjentów, jak to ma miejsce u innych specjalistów. .

  • A
   Lokalizacja: CM PROMED

   Wspaniała, mądra, pomocna i nigdy nie zostawia w potrzebie! Polecam Panią Doktor Agnieszkę Piątek- Guziewicz z całego serca. Lekarz z powołania

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Jolanta Świerszcz

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Taki lekarz to skarb! Napradę... po badaniu kompletnie NIC nie wiedziałam. Z tych wyników to nigdy nic nie wiadomo... oczywiście miałam sto pytań, a pani Świerszcz na wszystkie odpowiedziała najlepiej jak tylko mogła. Wytłumaczyła, co jest nie tak. Miała bardzoooo dużooo cierpliwości dla mnie. Wizytę oceniam na DUŻY DUŻY DUŻY plus.

  • S

   U pani dr miałem łącznie 2 wizyty, w dużym odstępie czasu. Po wizycie 1 byłem zachwycony: pani dr odkryła, że wada serca, na którą leczono mnie w innym mieście, po prostu u mnie nie występuje; aby się upewnić, pani dr zorganizowała mi jeszcze dodatkowe konsultacje w klinice na Kopernika u innych specjalistów, którzy potwierdzili jej słowa, że diagnoza, jaką wystawił na piśmie mój kardiolog, jest fałszywa - zastawki są całkowicie sprawne. Po małym wywiadzie w moim mieście okazało się, że para kardiologów (mąż+żona) u których od kilku lat się leczę, jest już znana z wystawiania fałszywych diagnoz i mnożenia wizyt kontrolnych (bez przepisywania jakichś inwazyjnych leków rzecz jasna).
   Brawo dla pani dr - zdemaskowała ich ściemy, a ja się poczułem jak inwalida, który nagle zaczął chodzić. Historia wprost nieprawdopodobna dla mnie, o jakich się co najwyżej w TVN Uwaga słyszy (jak ktoś to ogląda;-))

   Wizyta 2 - skierowanie przez lekarza rodzinnego z podejrzeniem nadciśnienia. Pani dr przepisała mi leki. Zasięgnąłem jednak jeszcze drugiej opinii u specjalisty hypertensologa, który powiedział, że przepisanie leków powinno być poprzedzone 6 miesięczną dietą z ograniczeniem soli i ćwiczeniami fizycznymi. Tak też zrobiłem, a ciśnienie się unormowało bez leków - choć czas pokaże, na jak długo.

   Podsumowanie: Konsultacje bardzo dokładne, pani dr niezwykle miła i cierpliwa. Nie jestem w stanie oceniać kompetencji zawodowych - ale przy diagnostyce nadciśnienia doradzam jeszcze zasięgnięcie drugiej opinii - jak zresztą przy każdym poważniejszym schorzeniu.


 • Andrzej Cieśla

  Internista, lek.

  • K

   Na razie wypadł blado. Mało komunikatywny, milczący. Sprawia wrażenie jakby żył we własnym świecie i na temat stawianej diagnozy rozmawiał sam ze sobą we własnej głowie. Wszystko trzeba było z niego wyciągać, a skąd pacjent do końca ma wiedzieć jakie pytania zadać?
   Przepisał leki eksperymentalnie - ale wskazań do ich stosowania jednoznacznie nie ma, dlatego płatne 100% (bardzo drogie) - tę kwestię akurat podjął sam z siebie. Po pytaniu "na co ten lek?" padła odpowiedź "na 100%"...
   Póki co zazdroszczę tym, którzy zostali przez niego potraktowani ciepło, sumiennie i konkretnie, bo ja poczułam się jak mebel w gabinecie pana doktora...

  • K

   Doktor Cieśla jest lekarzem mało komunikatywnym, niezbyt życzliwym. Niestety trudno skorzystać z jego wiedzy medycznej, bo działa opieszale i bez informowania pacjenta, jakie ma podejrzenia. Zlecił niepełne badania, ponowną wizytę i zbagatelizował wyniki oraz zły stan pacjentki wskazując odległe w czasie, również dające tylko częściowy obraz badanie. Czekanie na jego decyzje było stratą cennego czasu, bo w efekcie nie poszła za tym żadna konkretna koncepcja leczenia oraz kierunku diagnostyki.
   Nie polecam, wręcz odradzam, leczę się gdzie indziej i jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Irena Ciećko - Michalska

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Apamea

   Chodziłam do pani doktor prywatnie przez 10 lat. Gdy pojawiły się problemy to skierowała mnie do chirurga na operacje zamiast na leczenie biologiczne. Przepisywała wciąż te same leki, w zbyt małych dawkach, które nie pomagały. W gabinecie prywatnym jest bardzo sympatyczna, na oddziale nieosiągalna.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ApameaUsługa: konsultacja

   Pani Profesor jest osoba wyjątkową: bardzo kompetentna, cierpliwa, uprzejma. Traktuje pacjenta podmiotowo, a jej optymizm i energia udzielają się pacjentowi. Chętnie odpowiada na zadawane pytania, nie ma wrażenia limitu czasu podczas wizyty. Spędziłam w gabinecie ok. 30 min. Gorąco polecam, hzb

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Michalski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne APAMEA

   Pan doktor jest profesjonalny i konkretny a w gabinecie panuje miła atmosfera. Chodzę do niego od kilku lat. Aktualnie prowadzi moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, doktor zawsze pyta, czy mam jakieś pytania i na nie odpowiada. Na wizytach robi USG i sprawdza, czy dziecko prawidłowo się rozwija. Bardzo polecam pana doktora.

  • G
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

   Chodziłam do Pana doktora przez pół roku leczyłam nadrzerkę ani razu w między czasie nie zrobił mi badania USG. Okazało się że mam torbiel jajnika (podałam mu ją na tacy bo powiedziałam mu o kłuciu brzucha inaczej) i nadal nie wyleczoną nadrzerkę. Nie polecam tego lekarza byłam u niego na mojej pierwszej wizycie i był zimny nic nigdy nie wyjaśniał większość rzeczy dowiedziałam się od koleżanek co mogę a czego nie niż u niego choć wiele razy pytałam. Na pytania odpowiada bardzo minimalistycznie i nigdy po wizycie u doktora nie wiedziałam co tak naprawdę mi jest. Bardzo żałuję że tak długo do niego chodziłam. Żałował pieniędzy i czasu. Ale to koniec. Wszystkim paniom odradzam jeszcze raz tego doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Paweł Malik

  Neurolog,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rwa kulszowa i ból kręgosłupa

   Doskonały fachowiec i specjalista.Zawsze życzliwy stara się pomóc i stawia trafną diagnozę i własciwie dobiera leki. Ma duże poczucie humoru, co dla cierpiącego pacjenta jest nie bez znaczenia.Dla mnie najwspanialszy lekarz z jakim się zetknęłam.

  • G

   Od lat leczyłam u słynnych neurologów polineuropatie i zawsze słyszałam nie ma leczenia tak musi być, a jednak nie Pan Dr. Malik pomógł mi za co mu jestem bardzo wdzięczna, Wspaniały Człowiek Lekarz i diagnosta.
   Bardzo dziekuje.