Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne ANT-MED świadczy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej, opieki specjalistycznej, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz usługi nie wymagające skierowania – odpłatne. W centrum medycznym ANT-MED świadczone są także badania dla przyszłych kierowców a także badania medycyny sportowej.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne ANT-MED
Białobrzeska 13a, 37-110 Żołynia
Centrum Medyczne ANT-MED logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Mariusz Rejman badania proktologiczne

  Szczegółowe badanie, wyjaśnienie problemu. Poinformowanie pacjenta o wszystkich dolegliwościach. Poważne podejście do tematu, tam gdzie inni lekarze mylili się w diagnozie lekarz w końcu postawił trafną. Uspokoił i poinformował o sposobach leczenia. Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Tokarz konsultacja dermatologiczna

  Na pierwszej wizycie stwierdzona łuszczyca u dziecka..(ok -byłam na tą diagnozę przygotowana)Dostaliśmy tak chemiczne środki..sterydy … i masc za 150zł.Ta masc wylądowała w koszu,dziecko nie pozwoli jej użyć.(tak piecze)Dla mnie totalna porażka.

  lek. Justyna Tokarz

  Szanowna Pani, dziecko na pierwszej wizycie miało zdiagnozowaną łuszczycę. Leczenie które zaleciłam jest zgodne z wytycznymi leczenia łuszczycy dziecięcej i jest ono najskuteczniejsze. Przepisane leki były dobrze dobrane do wieku dziecka, została Pani poinformowana o początkowej konieczności zastosowania maści sterydowej, po czym należało zastosować terapię podtrzymującą preparatem niesterydowym, który również był zalecony w leczeniu. Sądząc po opinii preparat sterydowy nie był w ogóle zastosowany, mimo jasnych zaleceń, dlatego druga maść mogła dać odczucie początkowego dyskomfortu u dziecka. Jeśli wystąpiły objawy uboczne dobrze jest je konsultować z lekarzem, ponieważ zawsze pomagam swoim pacjentom.
  Pozdrawiam serdecznie

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Mariusz Rejman

  Pan Doktor jest znakomitym przykładem na to, że będąc specjalistą w swojej dziedzinie można być przy tym miłą i empatyczną osobą. Wizyta mimo swojego specyficznego charakteru przebiegła szybko i bezstresowo. Pan Doktor był bardzo delikatny i taktowny. Serdecznie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jerzy Michał Bober Inny

  Polecam, super podejście do problemu pacjenta, zaangazowanie, fachowa pomoc i opieka w trakcie i po urazie.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Dankiewicz Inny

  Świetny specjalista, wspaniały człowiek! Fachowa pomoc, szybka diagnoza duże zaangażowanie lekarza, bardzo sympatyczny!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Szczupak konsultacja endokrynologiczna, USG tarczycy

  Wysokiej klasy fachowiec w dziedzinie endykrynologi. Pan Doktor uregulował mi tarczyce nie tylko w ciąży ale również po porodowym zapaleniu tarczycy gdzie moje tsh wynosiło 50. Polecam Dr zawsze odpowiada na pytania pacjentów uspokaja swoją życzliwością.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania