Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medycyny Konopnej to placówka medyczna wyspecjalizowana w świadczeniu usług medycznych w oparciu o terapie konopią medyczną (tzw. marihuaną medyczną) oraz oferująca usługi konsultacji u lekarzy specjalistów, zarówno on-line, jak i stacjonarnie.

W jednym miejscu skupiamy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, łącząc doświadczenie lekarskie, wraz z misją świadomego i bezpiecznego udostępniania pacjentom nowoczesnych form terapeutycznych – zwłaszcza tam, gdzie inne formy leczenia już się wyczerpały. Zapraszamy pacjentów pełnoletnich na konsultacje specjalistyczne dotyczące różnych schorzeń.

Zależy nam na tym, aby całkowicie skupiać się na problemach zdrowotnych, chorobach i innych trudnościach, z którymi borykają się nasi pacjenci. Dlatego też stawiamy na maksymalnie prosty i intuicyjny proces opieki nad pacjentami.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medycyny Konopnej
Waliców 11, lok U10, 00-679 Warszawa
Centrum Medycyny Konopnej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Dutkiewicz Konsultacja lekarska

  Świetne i przyjazne podejście do pacjenta z dokładnym wywiadem, przekazaniem za i przeciw stosowanej terapii oraz odpowiedziami na nurtujące pytania. Polecam każdemu!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Dutkiewicz Konsultacja lekarska

  Easy going and friendly doctor. The service exceeded my expectations.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania