Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Warszawa

Puławska 278, Mokotów

02-769, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Al. Rzeczpospolitej 5, Wilanów

02-972, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Poligonowa 3, Praga-Południe

04-051, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Inflancka 5, Śródmieście

00-189, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Al. Jana Pawła II 27, Wola

00-867, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Al. Jerozolimskie 96, Ochota

00-807, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Strumykowa 4, Białołęka

03-138, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Warszawa

Wołoska 22, Mokotów

02-675, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Niedźwiedź

  Alergolog, Internista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Kulturalna i serdeczna osoba, dokladna, drobiazgowa, przeprowadzajaca kompletny wywiad z pacjentem. Oceniam bardzo pozytywnie wizyte, na pewno wroce do Pani Doktor.


 • Tomasz Szafrański

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Lekarz delikatny ale bardzo sprawnie postawił diagnozę. Skierował na zabieg. Wytłumaczył dalsze postępowanie i określił pilność działań. Dla mnie super, dla dziecka mniej strachu.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - InflanckaUsługa: złamanie

   Sympatyczny , przemiły człowiek. Wspaniały lekarz z podejściem do dziecka , delikatny . Inny lekarze powinni brać z niego pryklad . Polecam wszystkim rodzicom którzy maja jakiś problem chirurgiczny . Dziękujemy

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Piotr Dzigowski

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: InviMed WarszawaUsługa: operacja stulejki

   Lekarz znający się na tym co robi. Jestem bardzo zadowolony po zabiegu usunięcia stulejki i wydłużenia krótkiego wędzidełka. Pomimo moich emocji związanych z zabiegiem i całą rekonwalescencją po, Pan Doktor spokojnie wyjaśniał, tłumaczył i odpowiadał na pytania, dzięki czemu wiedziałem dokładnie co robić i jak to powinno wszystko wyglądać. O wszystko można zapytać. Miałem poczucie, że poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent tego potrzebuje. W razie ewentualnych potrzeb - wrócę do Pan Doktora.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz bardzo kompetentny, ale w stosunku do mnie nie był ani zbyt uprzejmy ani też nie wydawał się być zainteresowany moim przypadkiem. No i trzeba się spieszyć: 20 minut na pacjenta to nieprzekraczalna świętość, więc jak się człowiek nie zdąży o coś spytać, to kolejna wizyta, i kolejne 180 zł.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Ruszczyńska

  Diagnostyk, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: USG piersi

   Wspaniała, ciepła i miła osoba. Szczegółowo, powoli przeprowadza badanie tłumacząc jednocześnie co widzi. Ta dokładność ma przełożenie na „małe” opóźnienia w planowych wizytach, ale to kwestia organizacji placówki a nie pani dr.. Dla niej ważne jest prawidłowo i bez pośpiechu przeprowadzone badanie. Odpowiada na pytania. Do pani dr na kontrole piersi chodzę już od kilku lat.. bardzo polecam

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: USG piersi

   Bardzo ufam Pani Dr i od wielu już lat zapisuję się na usg piersi tylko do Niej. Przeprowadza badanie w bardzo dokładny i uważny sposób. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Renata Pikor

  Okulista, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   W trakcie wizyty stwierdziła, że nic nie stwierdza i zapisała kropelki. Była nieuprzejma, miała pretensje do pacjenta, że przyszedł po poradę. Oko bolało, więc poszedłem do innego okulisty, który stwierdził chorobę, a zapytany o poprawność diagnozy pani doktór odpowiedział, że chorobę widać gołym okiem. Nie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: łzawienie z oka

   Pani doktor w spokojny sposób podeszła do tematu, zaprosiła do gabinetu. Przepisała odpowiednie krople oraz wyjaśniła mi wszystkie możliwości leczenia oraz ewentualne następstwa braku leczenia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marta Kumor

  Pulmonolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizyta kontrolna z tomografia komputerową akurat po zapaleniu oskrzeli. Pani doktor nawet nie raczyła osluchac (nigdy tego ne robila ale po chorobie przydałoby się) Zrobila to dopiero po usilnych prosbach pacjentki. Stwierdziła "cos tam świszczy" ....i tyle. Nie chciała słuchać jakie leki były brane. Kazała przyjść za pol roku na kontrolę....
   Kolejnego dnia wizyta u internisty: nadal zapalenie oskrzeli i antybiotyk... Brak słów

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trzeba przyznać, że doktor Kumor jest dokładna, dociekliwa, nie postawi łatwo rozpoznania, starannie wyklucza inne możliwości diagnozy. Pod względem merytorycznym wydaje się być bardzo dobrym lekarzem. Co więcej, zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu na pacjenta, nie zbywa go. Jednak pani doktor odnosi się do pacjenta z wyższością, czasami nawet podważając jego wypowiedzi. Nie sposób też nie zauważyć wahań nastroju – na jednej wizycie jest niesamowicie sympatyczna, na kolejnej wręcz atakuje pacjenta. Pani doktor sprawia też wrażenie, jakby nie do końca rozumiała jak funkcjonuje polski system opieki zdrowotnej – przykładowo czasami ma nierealistyczne wyobrażenie o czasie oczekiwania do specjalisty lub nie daje automatycznie skierowań do innych specjalistów, chociaż wspomina, że konsultacja jest potrzebna.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Sabiniewicz - Rokicka

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Impressio-Med - Klinika StomatologicznaUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Miałam ogromne szczęście poznać panią doktor Rokicką w roku 2004. Fantastyczna osoba, znakomity lekarz, profesjonalistka w każdym calu. Zawsze mogę liczyć na pomoc, fachową radę i ogromne doświadczenie pani doktor o życzliwości i uśmiechu nie wspominając.

  • D
   Lokalizacja: Impressio-Med - Klinika StomatologicznaUsługa: Wizyty kontrolne, leczenie, higiena

   Napisać o Pani Ewie, że to bardzo dobry stomatolog, to jakby nie napisać nic. Pani doktor jest (moim zdaniem i zdaniem mojej córeczki) najlepszym lekarzem na świecie. Gabrysia, obecnie 7-łatka, jest pacjentką Pani doktor od około 3 lat i sama dopomina się o wizyty w Jej gabinecie. Uważam, że to przez wyjątkowe podejście Pani doktor do pacjentów, rozumienie ich potrzeb, ludzką życzliwość, poczucie humoru i niezwykłe przygotowanie merytoryczne. Szczerze polecam każdemu rodzicowi i pacjentowi, który chce mieć zdrowe zęby i samą przyjemność z dbania o nie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Przemysław Kapała

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja internistyczna (kolejna wizyta)

   Jest super lekarzem jeszcze nigdy nikt nie wytłumaczył mi tak dobrze na temat mojej choroby.Super lekarz ma super podejscie do pacjeta. Jest lekarzem bardzo konkretnym i dokładnym.Pamięta swoich pacjentów nie trzeba za każdym razem powtarzać co Mi jest to bardzo skraca pobyt w gabinecie komfort chorego,mam bardzo duże zaufanie do tego lekarza i nie zamieniłabym go na innego..

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja internistyczna

   Lekarz Przemyslaw Kapala jest jest bardzo profesjonalny a jednoczesnie stwarza taka atmosfere, ze w trakcie wizyty czujesz sie komfortowo i nie masz problemu z wyjawieniem wszystkich swoich dolegliwosci

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Adriana Pawłowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Udałam się do pani dr z przewlekłą infekcją bakteryjną, której nie mogę się pozbyć od dłuższego czasu. Zabrałam ze sobą wyniki badań, pani doktor powiedziała, że leki już na to brałam, zrobiła ponowny wymaz i zaleciła konsultacje zaznaczając, że jeśli będzie negatywny, trzeba będzie pobrać wycinek bo to problem innej natury niż bakterie. Niestety wynik posiewu był negatywny, jednak nie wierząc w niego udałam się prywatnie do laboratorium, w którym okazało się, że mam obfity wzrost aż 3 bakterii, w tym beztlenowej. Nie wróciłam do pani dr Pawłowskiej gdyż utraciłam do niej zaufanie - lekarz powinien bowiem znać ułomności testów laboratoryjnych i zrobić badanie w kierunku bakterii beztlenowych, czego pani dr nie zaproponowała. Wymaz który wykonała był jedynie w warunkach tlenowych.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Świetny lekarz! Z wielka empatia i dokładnością zajęła się moim problemem. Nie zbagatelizowała żadnego objawu! Czuje ze w reszcie ktoś o mnie prawidłowo zadbał. Zdecydowanie polecam Panią Doktor! To wspaniały lekarz i człowiek!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Zdzisław Rączka

  Neurolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: kontrola

   Trafiłam z przypadku, bo zwolniło się miejsce. Potrzebowałam skierowań na badania, które muszę robić co jakiś czas. Pan doktor wysłuchał, zbadał, poprosił o przyniesienie wszystkich wyników od poprzednich lekarzy, nie panikował i nie straszył (jak niektórzy neurolodzy z jakimi miałam do czynienia wcześniej). Powiedział, że pewnie będzie trzeba zrobić znowu spacerek po poszczególnych badaniach, ale nie zalecił ich w ciemno. Miał po badaniu trafne obserwacje. Nie był specjalnie wylewny, ale też nie mrukliwy. Generalnie w porządku lekarz, zobaczymy jak będzie dalej.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Doktor pomógł mi uporać się z często powracającymi migrenami. Przeprowadził dokładny wywiad. Dzięki zastosowaniu się do zaleceń ataki migrenowe nie występują od wielu miesięcy, dobrane przez Doktora leki doskonale radzą sobie z tymi sporadycznymi.
   Bez niepotrzebnej farmakologii, którą zalecał poprzedni lekarz (bez skutku)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu